Перейти к публикации
Виталий Куприй

Открытое письмо прокурору города

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Шановний Григорію Корнійовичу!

В м.Дніпродзержинськ протягом останніх 2-х років значно погіршилося життя городян. Міська влада, яку протягом цього ж часу очолює міський голова Ярослав Корчевський, намагається перекласти відповідальність за ситуацію на уряд, Президента та Верховну Раду. Але насправді не тільки фінансова криза, а й дії місцевої влади сприяли значному погіршенню добробуту людей.

Місто охопила комунальна криза: капітальний ремонт житлового фонду в 2009 році було здійснено тільки на 25% від плану, стан доріг вкрай незадовільний, місто не прибирається від снігу і сміття та постійно знаходиться на межі відключення від тепло і водопостачання. В бюджеті немає коштів на закупівлю пального для швидкої допомоги, розрахунків за постачання продуктів харчування в заклади освіти та охорони здоров’я. Затримку в виплаті заробітній платі бюджетникам вдалось уникнути тільки завдяки підтримці уряду.

В цей самий час Ярослав Корчевський знаходить сотні тисяч гривень бюджетних коштів для будівництва собі елітних квартир по вул. Харитонова на Дніпробуді. Одним махом руки він пробачає ВАТ «ДМКД» 20 млн. грн. зобов’язань перед бюджетом міста. При надходженні до бюджету тільки 300 тис.грн. від продажу землі за цілий рік!, міський голова незаконно роздає у якості хабара 5 га земельних ділянок під забудову депутатам і чиновникам міськвиконкому, вартістю 5 млн. грн. Майже за безцінь, ділки, наближені до влади отримують майно громади: 100 000 тон піску в районі Єлізаветівського котловану, гранітний кар’єр по вул. Широкій, будівельні матеріали від демонтажу будинків Шамишиної балки, тощо. Тотально розкрадається міський та державний бюджет. Одне тільки комунальне підприємство «Міська Інформаційна Служба», яке очолює права рука Корчевського Галина Куроп’ятникова, привласнило більше 2 млн. грн. бюджетних коштів від розповсюджувачів реклами. За підрахунками нашої організації, чиновниками міської влади нанесено шкоду дніпродзержинцям в розмірі близько 50 млн. грн.! І це тільки видима частина айсбергу.

По всім цим і другим злочинам на Вашу адресу мною були направлені 17 заяв згідно Додатку. Відповідно до закону (статті 97-99 КПК) по заяві або повідомленню про злочин слідчий, орган дізнання зобов’язані не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень: а) порушити кримінальну справу, б) відмовити в порушенні кримінальної справи, в) направити заяву або повідомлення за належністю. При відсутності підстав до порушення кримінальної справи прокурор своєю постановою відмовляє у порушенні кримінальної справи, про що повідомляє заінтересованих осіб.

Громадськості невідомі випадки, коли завдяки Вам притягнуто до кримінальної відповідальності чиновника виконкому Дніпродзержинської міської ради, або місцевого депутата. Можливо Ви вважаєте Дніпродзержинськ єдиним містом на Україні, де посадові особи органів місцевого самоврядування не ухвалюють незаконні рішення, не зловживають службовим становищем, не вчиняють корупційні дії, не беруть хабарі, не розкрадають бюджетні кошти та майно громади?

Згідно ст 2. «Дисциплінарного статуту прокуратури України» працівники прокуратури повинні мати високі моральні якості, бути принциповими і непримиренними до порушень законів, поєднувати виконання своїх професійних обов’язків з громадянською мужністю, справедливістю та непідкупністю. Вони повинні сприяти своєю діяльністю утвердженню верховенства закону, забезпеченню демократії, формуванню поваги громадян до законів, норм та правил суспільного життя.

У зв’язку з тим, що Ви займаєте посаду прокурора міста вже 2 роки, прошу Вас підтвердити Вашу відповідність займаній посаді та прозвітувати про свою діяльність перед територіальною громадою міста на публічній зустрічі з запрошенням ЗМІ та представників громадських організацій. Оскільки за вищевказаними 17 заявами Ви не порушували кримінальні справи, то з метою подальшого оскарження прошу також надіслати мені на адресу вул. Сировця, 6, належним чином завірені копії постанов про відмову в порушенні кримінальних справ.

Голова ГО «ДПС» Віталій Купрій.

Додаток:

Заяви про злочини міської влади Дніпродзержинська, які були направлені прокурору Базалєву Г.К.

1. Заява №625 від 30.10.2009 про злочин при встановлені загально будинкових лічильників тепла на Лівому березі. Втрати бюджету 2 млн.грн.

2. Заява №755 від 30.01.2009 про злочин при капремонті тепломережі по вул. Коліусівській. Втрати бюджету 0,5 млн.грн.

3. Заява №812 від 24.02.2009 про злочин при відселенні мешканців Шамишиної балки на вул. Дніпробудівська,7. Втрати бюджету 2 млн.грн.

4. Заява №862 від 02.03.2009 про злочин при демонтажі аварійних житлових будинків по вул. Онищенка 3,11,15 у Шамишиній балці. Втрати бюджету 0,5 млн.грн.

5. Заява №911 від 06.03.2009 про порушення права власності переселенців Шамишиної балки. Втрати бюджету 0,45 млн.грн.

6. Заява №1015 від 08.04.2009 про корупційні дії Я. Корчевського, який незаконно за рахунок бюджету отримав послугу юриста. Втрати бюджету 3 тис.грн.

7. Лист №5098 від 08.04.2009 Дніпродзержинського МУ МВС про злочин при наданні земельної ділянки, розміром 16,15 га по вул. Широкій (Тритузнянський гранітний кар’єр). Втрати бюджету 2 млн. грн.

8. Заява №1057 від 24.04.2009 про злочин при продажі 100 000 тонн піску громади за заниженими цінами (рішення ДМР № 590-31/V). Втрати бюджету 3 млн. грн.

9. Заява №1219 від 23.06.2009 про злочин, здійснений при проведенні нормативної грошової оцінки землі м.Дніпродзержинська. Втрати бюджету 0,6 млн. грн.

10. Заява №1286 від 31.07.2009 про злочин при прийнятті рішення ДМР № 418-23/V про надання в оренду земельної ділянки ВАТ «ДМК» площею 24,4956 га на вул. Лісній. Втрати бюджету 3 млн. грн.

11. Заява №1342 від 04.09.2009 про злочин, який здійснений на КП «Спецкомбінат». Втрати бюджету 0,3 млн. грн.

12. Заява №1419 від 02.10.2009 про розкрадання бюджетних коштів начальником Управління капітального будівництва ДМР Понізовим С.Є. Подвійна закупівля арматури для котлів та невиконання благоустрою Шамишиної балки. Втрати бюджету 0,8 млн. грн.

13. Заява №1449 від 06.10.2009 про злочин при прийнятті рішень ДМР № 746-40/V від 30.07.2009 та № 579-41/V від 28.08.2009 про надання 5 га земельних ділянок в районі вулиць Павлика Морозова та Льва Толстого. Втрати бюджету 5 млн. грн.

14. Заява №1451 від 06.10.2009 злочин при ухваленні рішення про визначення ПП «Будресурс Універсал», як монополіста, який має право готувати технічну документацію для відключення споживачів від мереж централізованого опалення. Втрати бюджету 0,1 млн. грн.

15. Заява №1467 від 07.10.2009 про злочин при капітальному ремонті систем тепловодопостачання по вул. Глаголєва, Дальня, Харківська, Запорізька, Алтайська. Втрати бюджету 2 млн. грн.

16. Заява №1492 від 13.10.2009 про незаконне привласнення КП «МІС» бюджетних коштів від розповсюджувачів зовнішньої реклами. Втрати бюджету 2 млн. грн.

17. Заява №1558 від 05.11.2009 про злочин при прийнятті рішення ДМР № 814-43/V від 28.10.2009 про визначення ТОВ «Компанія з управління комунальним житлом» виконавцем житлово-комунальних послуг. Втрати бюджету 5 млн. грн.

Поделиться сообщением

І шо, листа було направлено в прокуратуру, чи лише вивішено на форумі?

Прокурору направлено http://forum3.sobitie.com.ua/index.php?sho...mp;#entry225941

А в середу відкритий лист вийде в газеті "Событие". Тому він і відкритий.

Поделиться сообщением

Це, як його, комусь місце пана Базалєва забаглося? Чи просто активізація за три місяці до місцевих виборів?

Поделиться сообщением

Це, як його, комусь місце пана Базалєва забаглося? Чи просто активізація за три місяці до місцевих виборів?

Мене на місце Базалєва не візмуть :)

А логіка така - пора Корчевському відповідати. Ми тиснемо, може й депутати підтримають.

Поделиться сообщением

А Нестор (не Махно) на зустрічі з дніпродзержинцями пообіцяв: як стане Янук презиком - піпець Коржику! :butcher:

Поделиться сообщением

А Нестор (не Махно) на зустрічі з дніпродзержинцями пообіцяв: як стане Янук презиком - піпець Коржику! :butcher:

Подивимось, як вони діятимуть.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

Та йулі, недовіру в міськраді закатають - і зливай воду, веселун. :locomotive:

Тільки треба спертись на те, що міський голова порушує закон.

Треба 2/3 голосів від 76 - 51 голос.

Партія Регіонів 36 осіб.

Бют - 15 осіб.

Як раз вистачає. Але це питання потребує більш сильної підтримки. Є Наша Україна та Блок Вітренко, литвиновці, комуністи, віче (ДМК).

Якщо ж Корчевський вступить в Партію Регіонів та присягне їм на вірність, то може залишитись на посаді. Але тоді під великим питанням буде співпраця з ДМК, нардепом від БЮТ Шаго - екологічні гроші.

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Стаття 79. Дострокове припинення повноважень сільського,

селищного, міського голови

1. Повноваження сільського, селищного, міського голови,

вважаються достроково припиненими у разі:

1) його звернення з особистою заявою до відповідної ради про

складення ним повноважень голови;

2) припинення його громадянства;

3) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;

4) порушення ним вимог щодо обмеження сумісності його

діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлених цим Законом;

5) визнання його судом недієздатним, безвісно відсутнім або

оголошення таким, що помер;

6) його смерті.

2. Повноваження сільського, селищного, міського голови можуть

бути також достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або

закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення

наданих йому повноважень.

3. Повноваження сільського, селищного, міського голови за

наявності підстав, передбачених частиною другою цієї статті,

можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму

або за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного

голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від

загального складу ради.

5. За наявності рішень суду про визнання розпоряджень чи дій

сільського, селищного, міського голови незаконними, висновків

відповідного комітету Верховної Ради Верховна Рада України може

призначити позачергові вибори сільського, селищного, міського

голови. Питання про призначення Верховною Радою України

позачергових виборів сільського, селищного, міського голови може

порушуватись перед Верховною Радою України відповідною сільською,

селищною, міською радою, головою обласної, Київської,

Севастопольської міської державної адміністрації.

7. Повноваження сільського, селищного, міського голови

припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади:

1) з підстав, зазначених у частині першій цієї статті, - з

дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома

зазначений факт;

2) з підстав, зазначених у частині другій цієї статті, - з

дня прийняття місцевим референдумом або відповідною радою рішення

про дострокове припинення повноважень;

Поделиться сообщением

Виталий Куприй! мне искренне жалко Ваших усилий и затраченных трудов!

Г-н Базалев и Корчевский уже за 2 года "скорешились", им ваши письма до одного места....

Касательно письма, дадут отписки и пока....Будьте благоразумнее, строчите на Генерального прокурора или через депутатов (народных) действуйте!!!

Заводского прокурора уже увели....засветился "в негативе" в области!!! Действуйте....да прибудет Вам!!!

Поделиться сообщением

Г-н Базалев и Корчевский уже за 2 года "скорешились", им ваши письма до одного места....

Касательно письма, дадут отписки и пока....Будьте благоразумнее, строчите на Генерального прокурора или через депутатов (народных) действуйте!!!

Заводского прокурора уже увели....засветился "в негативе" в области!!! Действуйте....да прибудет Вам!!!

Я иду не совсем обычным путем. Опубликую открытое письмо. Пройдет время, не получу постановлений с отказом в возбуждении уголовных дел - делаю рассылку в областную прокуратуру и генеральную (с газетами) + можно суд по каждому не выданному постановлению. И готовим областную прес-конференцию. Нет реакции - можно попробовать пикетировать облпрокуратуру и выходить на центральные СМИ. Киев - это последний рубеж. Путь нелегкий, но надо что-то делать.

Но будьте уверены. мы так засветим прокурора в негативе, что о повышении по службе он забудет надолго. Либо чемодана денег не хватит на поправку карьеры.

Ведь в Генпрокуратуре тоже есть виды на Днепродзержинск, кому-то ж надо родственника пристроить.

Поделиться сообщением

Господи-ну и бред!Один начал-вторая продолжает.Начнем с того что наши силовики в препоганейших отношениях с Корчевским,если вам не известно то никто из них даже не ездил поздравлять его с днем рождения (первый случай в истории города).Если-бы в бумагах которые отправил Виталий была хоть какая-то перспектива на возбуждение дела ,то его уже возбудили-бы.Наш мэр просто большой мастак прятаться за спины коллегиальных органов-поэтому его непросто подловить.А тут уже началось-имейте совесть,более порядочного прокурора чем Базалев в городе небыло уже давно.Кто несогласен-выкладывайте факты почему вы считаете иначе.Городская прокуратура это один из немногих органов где сейчас можно получить помощь-притом реальную.А Виталий для своего пиара использует не очень красивый метод.Лично я глубоко возмущен подобным способом набивать себе цену.Тем более ,что по некоторым фактам которые выложены в его письме насколько мне известно возбуждены дела-так что тут и прямая ложь.

Поделиться сообщением

Я иду не совсем обычным путем. Опубликую открытое письмо. Пройдет время, не получу постановлений с отказом в возбуждении уголовных дел - делаю рассылку в областную прокуратуру и генеральную (с газетами) + можно суд по каждому не выданному постановлению. И готовим областную прес-конференцию. Нет реакции - можно попробовать пикетировать облпрокуратуру и выходить на центральные СМИ. Киев - это последний рубеж. Путь нелегкий, но надо что-то делать.

Но будьте уверены. мы так засветим прокурора в негативе, что о повышении по службе он забудет надолго. Либо чемодана денег не хватит на поправку карьеры.

Ведь в Генпрокуратуре тоже есть виды на Днепродзержинск, кому-то ж надо родственника пристроить.

Значит вопрос всетаки не в идее ,а в родственниках!К тому-же не понятно ,что выиграют жители от ваших г-н Куприй действий.Мое мнение-зря Вы это затеяли,пляшете под дудочку человека которому прокуратура дорогу перешла.Очень большая ошибочка с Вашей стороны Виталий-ОЧЕНЬ.

Поделиться сообщением

Тем более ,что по некоторым фактам которые выложены в его письме насколько мне известно возбуждены дела-так что тут и прямая ложь.

Игорь, вы когда-то мне сказали очень правильную вещь: если у тебя нет на руках постановления о возбуждении уголовного дела, то все писульки прокурора - это ерунда.

У меня по моим заявлениям нет НИ ОДНОГО такого постановления. Даже Храпливый (бывший прокурор Заводского района) возбудил 2 уголовных дела против начальника управления капстроительства Понизова, еще есть дело по ПП Лада (возбудила прокуратура Вольногорска). А от господина Базалева у меня есть ответы, в которых, к сожалению, пустота - дел нет. Поверьте, иначе бы я не писал.

То, что я буду совмещать эту борьбу с пиаром, это правильно. Одно другому не мешает. Потому что ресурс на газеты и ТВ есть, а коррупционер боится огласки.

К тому же я не просто нападаю, но и защищаюсь. 25.01 мною было подано заявление о беспределе - срезке бигборда. На сегодняшний день мне ничего не известно о его рассмотрении. А я лично и помощник Гриценко звонили Базалеву и предупреждал о недопустимости покрытия преступления г-жи Куропятниковой. Если против нее не будет возбуждено уголовное дело, то буду работать на полную.

Сегодня еще сделаю контрольный звонок, а затем с областным Градом подумаем о митинге протеста.

Поделиться сообщением

Можна, я спробую запропонувати розставити пріорітети? Отже, пане Віталію, що для Вас важливіше:

-завалити прокурора,

-зробити собі рекламу,

-домогтися, щоб прокурор поважав закон про інформацію

-...?

Поделиться сообщением

Игорь, вы когда-то мне сказали очень правильную вещь: если у тебя нет на руках постановления о возбуждении уголовного дела, то все писульки прокурора - это ерунда.

У меня по моим заявлениям нет НИ ОДНОГО такого постановления. Даже Храпливый (бывший прокурор Заводского района) возбудил 2 уголовных дела против начальника управления капстроительства Понизова, еще есть дело по ПП Лада (возбудила прокуратура Вольногорска). А от господина Базалева у меня есть ответы, в которых, к сожалению, пустота - дел нет. Поверьте, иначе бы я не писал.

То, что я буду совмещать эту борьбу с пиаром, это правильно. Одно другому не мешает. Потому что ресурс на газеты и ТВ есть, а коррупционер боится огласки.

К тому же я не просто нападаю, но и защищаюсь. 25.01 мною было подано заявление о беспределе - срезке бигборда. На сегодняшний день мне ничего не известно о его рассмотрении. А я лично и помощник Гриценко звонили Базалеву и предупреждал о недопустимости покрытия преступления г-жи Куропятниковой. Если против нее не будет возбуждено уголовное дело, то буду работать на полную.

Сегодня еще сделаю контрольный звонок, а затем с областным Градом подумаем о митинге протеста.

Я не очень разбираюсь в политике! Я аполитична до ужаса. Считаю, что честный человек никогда не будет заниматься политикой, по той же причине, почему нормальный человек не станет наступать в дерьмо.

В общем, моё мнение - общество нуждается в людях, способных будоражить общественность и особенно наших "вороватых" чиновников и покрывающих их правоохранителей (суд, прокуратура, МВД - укажу всех чтоб не обижались в отдельности!!!). Раньше была газета Дзержинец с М.Закорой, иногда она затрагивала некоторые темы про вышеуказанных лиц.

Действуйте.....народу нужны напористые и беспристрастные, а не заангажированные и зажравшиеся властеимущие или стремящиеся туда!!!!

Поделиться сообщением

Еге ж, напористые и беспристрастные дориваються до влади-годівниці, а далі зажираються і заангажовуються... Сонечко, як я заздрю Вашій наівності або почуттю гумору! :l_daisy:

Поделиться сообщением

Еге ж, напористые и беспристрастные дориваються до влади-годівниці, а далі зажираються і заангажовуються... Сонечко, як я заздрю Вашій наівності або почуттю гумору! :l_daisy:

точно подмечено ))

Поделиться сообщением

Ксати у нас новый прокурор Заводского района Довгаль Максим Вікторович

Информация отсюда

Поделиться сообщением

Можна, я спробую запропонувати розставити пріорітети? Отже, пане Віталію, що для Вас важливіше:

-завалити прокурора,

-зробити собі рекламу,

-домогтися, щоб прокурор поважав закон про інформацію

-...?

Я особисто нікого валити не хочу, навіть Корчевського. Тим більше, що в мене немає на це жодних повноважень.

А от громадський тиск зробити можу. В демократичному суспільстві депутати та інші можновладці чітко реагують на громадську думку. Навіть самі йдуть у відставку. Хочеться, щоб рівень нашої політичної культури та моралі піднявся до такого рівня. Цей шлях довгий, але, я притримуюсь нього.

Рекламу я собі роблю на всьому. Це єдиний шлях з невеликими ресурсами, але залишившись максимально незалежним, прийти до влади і змінити житя людей на краще.

Поделиться сообщением

Гость Пал Сергеич

Необходимо отправлять заявления на имя нового прокурора. Посмотрим, как новый прокурор на их отреагирует.. :)

Поделиться сообщением

Який новий прокурор? Де новий прокурор? Районний? А, хух, не лякайте мене. До речі, щось знайоме прізвище в нового Заводського райпрокурора... Довгаль Максим Вікторович. Не з міліцейських, часом?

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...