Перейти к публикации
Кам'янчанин

Тимошенко-президент, а Тігіпко-прем'єр...

Оцените эту тему

Вибори-2010  

23 пользователя проголосовало

 1. 1. Чи схвалюєте Ви зараз майбутній гіпотетичний дует: Тимошенко-президент і Тігіпко-прем'єр?

  • Так
   9
  • Ні
   7
  • Важко визначитись
   1
  • Мені байдуже
   6


Рекомендованные сообщения

Если уже быть президенту либо Яныку, Либо Тимохе, то

было бы неплохо если у власти был кто-нибудь из "новых".

Тигипко - хорошо,

Яценюк, Гриценко - тоже нормально.

В любом случае - это лучше чем Турчинов или кто-то еще.

Потому отношусь нормально.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

сколько можно мусолить? вилами по воде, с этим ещё можно согласиться...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Сергій Тігіпко, що посів третє місце в першому турі виборів президента і вже отримав пропозицію від Юлії Тимошенко у разі її перемоги стати прем'єром, допускає, що хорошою кандидатурою на посаду голови Національного банку міг би стати Арсеній Яценюк, що прийшов до фінішу першого туру виборів четвертим.

"Абсолютно нормальна, професійна людина, якщо це буде йому цікаво – то чому б ні" - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в кулуарах шостого українського ланчу в Давосі, організованого фондом Віктора Пінчука.

Пізніше він назвав кандидатуру А.Яценюка як гідну на цю посаду, спілкуючись в кулуарах з бізнесменами, але згадав ще і про кандидатуру голови правління Укрсоцбанку Бориса Тимонькіна.

"(Посада голови НБУ) це супер важлива позиція, особливо в кризові часи: Кабмін і НБУ мають працювати як єдине ціле. А Нацбанк дуже непрофесійно і неграмотно сьогодні робить, коли пересушує економіку. Мало коштів сьогодні в економіці, через це втрачають всі" - зазначив С.Тігіпко .

Проте він наголосив, що наочні розмови про кандидатуру глави Нацбанку все ж таки варто проводити після виборів. "Зараз усі ці обіцянки до виборів вартують небагато" - пояснив політик свою позицію.

У спілкуванні з бізнесменами він також назвав серед відомих економістів і фінансистів, яких би він хотів бачити у своїй команді у разі приходу в уряд, екс-міністра фінансів Ігоря Мітюкова і першого заступника голови секретаріату президента Олександра Шлапака, який колись був його заступником в Мінекономіки і Національному банку.

...

Як повідомлялося, п'ятирічний термін повноважень чинного голови НБУ Володимира Стельмаха на цій посаді завершився 16 грудня 2009 року.

Згідно із українським законодавством, голову Нацбанку затверджує на посаді Верховна Рада за поданням президента України.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Лично я надеюсь на реанимацию строительного сектора и ипотеки.

Чудово! От і розглянемо наш тандемчик саме з цієї дзвіниці.

Отже, що нам каже пані Тимошенко. Цитую:

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє забезпечити українські сім`ї можливістю брати кредит на житло без першого внеску і під 4-6% річних.

"Все, що я обіцяла людям до виборів, я виконаю це. Щоб кожна сім`я, яка працює і має дохід, через державну іпотечну установу могла одержати кредит на 25-30 років під придбання житла без першого внеску і на 4-6% річних", - заявила вона в інтерв`ю телеканалові ICTV.

Крім того, прем`єр зазначила, що паралельно уряд почне виконання програми з перебудови житлових мікрорайонів.

Продовження популізму з серіалу з гучною назвою "Прорив"? Авжеж!

А тепер звернімо свою увагу до пана Тігіпка. Та ще й у ретроспективі. Він же ж у нас банкір, професіонал тощо. Отже, цитую:

7 березня 2008 року

Український мільйонер Сергій Тігіпко в ексклюзивному інтерв'ю українському журналу Кореспондент розповів про конкуренцію банків, яка ось-ось приведе до зниження кредитних ставок.

Кредитні ставки знизяться, але не скоро. "Зараз дуже великий попит на банківські послуги. Так що, вибачте. Західні банки приходять і вкладають великі гроші. Вони хочуть якомога швидше повернути [свої вкладення]. Справжня конкуренція у фінансовому секторі тільки починається", - говорить Тігіпко.

У той же час, він прогнозує зниження ставки на кредити. "Реально ставки зменшаться через три-чотири роки. У 2008-му буде досить бурхливе зростання іпотеки, яке продовжиться і в наступному році", - вважає бізнесмен.

Що це, спланована ним же дезінформація чи все ж таки значна помилка для такого мега-бізнесмена?

Схоже, що він так само, як і Юля, сліпо сподівався, що "світова фінансова криза на Україну не пошириться". Цитую:

1 жовтня 2008 року

Співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів, колишній голова Національного банку України Сергій ТІГІПКО вважає, що в Україні не буде іпотечної кризи.

На думку С.ТІГІПКА, світова економічна криза вже відбивається на українській економіці, і першими це відчули банки. «Банки не можуть сьогодні залучати ті обсяги коштів, які вони залучали до цього», - сказав він, зауваживши, що ця проблема торкається не лише українських банків, які і без того серйозно обмежені в цьому плані.

С.ТІГІПКО наголосив, що сьогодні ця проблема стосується і банків із західними інвестиціями, оскільки нестабільність на європейських і американському ринках фактично закриває для них міжбанківський ринок. «Інвестори виходять у кеш (готівку) і тримають його - не дають банкам, і це вже відчули всі», - сказав С.ТІГІПКО.

За його словами, це призводить до того, що банки зменшують обсяги іпотеки, оскільки бояться повторення кризи в цьому секторі.

«Хоча, я думаю, що це помилка щодо України - іпотечної кризи у нас не буде», - сказав С.ТІГІПКО, зауваживши, що сьогодні банки не кредитують будівництво, і є тенденція до падіння темпів виробництва у цій сфері.

«Я думаю, що говорити про те, що сьогодні нічого не відбувається, не можна. Так, поки нічого страшного, але потрібно готуватися до гіршого», - сказав С.ТІГІПКО.

А згодом, виявляється, що першопричину кризи у будівництві пан Тігіпко розгледів у дещо іншому. Цитую:

17 грудня 2009 року

Кандидат на пост Президента України Сергій ТІГІПКО вважає головною причиною кризи у будівельній галузі корупцію у дозвільній системі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі С.ТІГІПКА, так він прокоментував повідомлення Держкомстату про підсумки роботи галузі за 11 місяців, згідно з якими зафіксовано дворазове падіння обсягів будівництва порівняно з тим же періодом минулого року.

«Будівництво потерпає від кризи більше від інших галузей, і головна причина – великі корупційні витрати, пов`язані з отриманням численних дозволів та ліцензій», - сказав С.ТІГІПКО.

Він вважає, що необхідно спростити й зробити прозорими всі дозвільні процедури.

Крім того, С.ТІГІПКО наголошує, що необхідно негайно відновити рефінансування іпотечних програм під доступні відсотки.

«Нинішні 30% річних у гривні – це заборонний рівень кредитних ставок», - вважає кандидат у президенти.

Ну, як? Вважаєте Тимошенко, з її обіцянками 4-6% річних, та пан Тігіпко з його "аналітичними висновками" (ось-ось буде зниження ставок кредитів; так, обсяги іпотеки зменшуються, але ж іще нічого страшного; ой, знаєте, будівництво потерпає від кризи більше за інших, але у всьому винна дозвільна система) допоможуть галузі, яка Вас цікавить понад усе?

PS: Загальновідомою є так звана "Юліна тисяча". Ось що каже з цього приводу пан Тігіпко, цитую: "Я однозначно здесь поддерживаю правительство Тимошенко." Тож, тандем працюватиме над "Проривом"?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Чудово! От і розглянемо наш тандемчик саме з цієї дзвіниці.

http://forum3.sobitie.com.ua/index.php?s=&...st&p=224579

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Какой ужас :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Предусмотрительные симпатики кандидата в президенты Тимошенко — братья Буряки — уже получили свою выгоду от сотрудничества с кандидатом, пока не ставшим главой государства. В частности, через «братский» Брокбизнесбанк проходят все финансовые потоки избирательной кампании Юлии Владимировны. Владимир Бойко, который недавно записался в ее союзники, надеется решить финансовые вопросы своего предприятия, среди которых один из самых болезненных — возмещение НДС. Благосклонное отношение к премьеру уже принесло ММК им. Ильича дивиденды в виде частичного погашения бюджетной задолженности по этому налогу. Остальное комбинат может получить после удачного для Юлии Тимошенко завершения президентских выборов.

Все таки есть чему учится)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

"Зразу після президентських виборів, після обрання Президента весь цей хаос завершиться, буде наведений чіткий і жорсткий порядок в політиці. Переконана, що буде створена відповідальна більшість в парламенті. Буде створений уряд не на коаліційної основі – я цьому хочу покласти край, а виключно на професійної основі", - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

"ЯЦЕНЮК обов’язково буде запрошений в команду. Це може бути і Національний банк, і Рада національної безпеки і оборони (замість гінеколога Богатирьової?). Це може бути та позиція, яка буде притаманною Арсенію ЯЦЕНЮКУ, щоб він міг виконувати свої зобов’язання перед людьми", - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

С.Тарута теж агітує за тандем:

З двох нинішніх кандидатів лише Юлія Тимошенко зможе більш ефективно захистити інтереси бізнесу і подолати корупцію, забезпечити стабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, діяти в інтересах держави, а не окремих бізнес-кланів. До того ж, Юлія Володимирівна користується заслуженим авторитетом у лідерів і Росії, і Європи, тобто, завжди зможе з ними домовитися про захист українського бізнесу.

Тільки з Президентом Тимошенко можлива реалізація всіх тих перспективних планів розвитку, які ми намітили спільно з нашими новими російськими партнерами. Тим більше, що Прем'єр-міністром при Президентові Тимошенко неодмінно стане Сергій Тігіпко, у якого з Юлією Володимирівною не лише багато в чому спільні політичні погляди, але і єдине бачення економічного розвитку країни. Такий тандем у владі двох найяскравіших представників Придніпров'я матиме колосальний ефект для зміцнення демократії і цивілізованих ринкових відносин. Саме з союзом Тимошенко і Тігіпко я пов'язую вихід нашої країни з глибокої фінансової та політичної кризи.

0249f741ecb071e8cc34602a2bbec125.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ю.Тимошенко сегодня выступит с телеобращением к народу

Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко сегодня, 13 февраля, обратится к народу, сообщает пресс-служба Кабмина Украины.

"Сегодня вечером ведущие украинские каналы будут транслировать обращение премьер-министра Украины Юлии Тимошенко к народу", - говорится в сообщении.

Как сообщили РБК-Украина в пресс-службе, выступление будет транслироваться в 21:00.

Отметим, накануне вице-премьер Александр Турчинов, отвечая на вопрос, когда Ю.Тимошенко выступит с заявлением относительно выборов Президента Украины, сообщил, что это состоится сразу после объявления официальных результатов выборов главы государства. "Ю.Тимошенко сделала заявление сразу после выборов... После объявления официальных результатов выборов Ю.Тимошенко выступит с заявлением", - сказал он. Также он добавил, что 13 февраля БЮТ подаст дополнительно жалобы на пересчет голосов в 100 УИК. Напомним, ранее А.Турчинов заявлял, что БЮТ подал жалобы на пересчет голосов по 1200 УИК.

Между тем сегодня пресс-служба БЮТ подтвердила, что нардеп от БЮТ Андрей Портнов будет представлять интересы Юлии Тимошенко в Высшем административном суде Украины (ВАСУ), где будут обжалованы результаты выборов Президента Украины. Об этом заявил сам А.Портнов, комментируя информацию, что он отказался обжаловать результаты 2-го тура. А.Портнов сообщил, что штаб Ю.Тимошенко подготовил соответствующую юридическую аргументацию, которая включает в себя анализ украинских и международных правовых норм. Он отметил, что принято политическое решение обжаловать результаты выборов.

В свою очередь, пресс-служба Партии регионов сообщила, что украинские суды рассмотрели 72 иска Блока Юлии Тимошенко по итогам выборов Президента Украины 7 февраля, 33 из которых касались признания результатов голосования недействительными. По всем 72 поданным искам суды отказали в их рассмотрении, заявили в ПР.

Напомним, ранее сегодня Центральная избирательная комиссия Украины завершила прием протоколов с результатами голосования из всех 225 окружных избирательных комиссий. ЦИК проводит заседание, на котором рассматриваются жалобы. Официальные результаты выборов необходимо установить не позже 17 февраля.

Как сообщалось 7 февраля закончился второй тур выборов Президента Украины. Явка избирателей, по данным ЦИК, составила 69,07%. По результатам обработки Центральной избирательной комиссией 100% электронных протоколов участковых избирательных комиссий, лидер ПР В.Янукович набрал во втором туре президентских выборов 48,95% голосов избирателей (12 млн 481 тыс. 268 голосов), премьер-министр Ю.Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тыс. 340 голосов).©

Так и знал непризнает поражение..(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Ю.Тимошенко сегодня выступит с телеобращением к народу

Готовимся, товарищи, к массовому гипнозу.

Для лучшего эффекта нужен попкорн и пиво.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Готовимся, товарищи, к массовому гипнозу.

Для лучшего эффекта нужен попкорн и пиво.

я буду з вами )

кароче в топку всех!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Готовимся, товарищи, к массовому гипнозу.

Для лучшего эффекта нужен попкорн и пиво.

только концовку посмотрел, про демократию небось рассказывала?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
только концовку посмотрел, про демократию небось рассказывала?

Cказала, что Янукович плохой,

а Вона хорошая. :connie_itsabird:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

нда, пока не посодют, не успокоиться =\ порадовала программа на интере в пятницу, этот лысый хрен еще кого-то смеет в чем-то обвинять, после его заявления в день выборов, что кому-то в закарпатье проломили череп, а потом оказалось, что просто сердечный приступ... тошно господа, а сколько ЗК проголосовало за каравайку?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Cказала, что Янукович плохой,

а Вона хорошая. :connie_itsabird:

та кто б сомневался

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

 • Сейчас на странице   0 пользователей

  Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
 • Создать...