Перейти к публикации
Виталий Куприй

Результати роботи Альтернативного виконкому м.Дніпродзержинська за 2009 рік

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

1

Боротьба за справедливість, з корупцією та посадовими злочинами

Зупинено незаконні оборудки влади

при спробі отримання 1,5 млрд.грн. кредиту від американської фірми Сайбердин, яка є недіючою;

при передачі 2 млн.кв.м. житла в управління ТОВ "Компанія з управління комунальним житлом" (прокурором м.Дніродзержинська внесено протест на рішення ДМР);

при розподілі 5 га земель в районі вулиць П.Морозова та Л.Толстого між представниками влади без висновків відповідних державних органів (прокурором м.Дніродзержинська внесено протест на рішення ДМР).

За заявами ГО "ДПС" порушені кримінальні справи та складено протоколи про корупцію проти посадових осіб управління житлового господарства, управління земельних відносин та капітального будівництва

при освоєнні бюджетних коштів на ремонт тепломереж міста та проведені тендерів;

при освоєнні субвенцій на відселення мешканців Шамишиної балки;

при проведенні нормативної грошової оцінки земель міста.

Кабінет Міністрів України відповідною постановою підтримав ініціативу альтвиконкому щодо спрямування оплати за тимчасове користування місцями розташування спеціальних рекламних конструкцій (бігбордів) безпосередньо до місцевого бюджету. Прокуратурою принесено протест на рішення міськради з цього питання, МВС вбачає в діях чиновників КП «МІС», які привласнюють 1,5 млн. грн. на рік від розповсюджувачів реклами, ознаки посадових злочинів, триває судовий процес.

В судах першої інстанції виграні судові справи проти незаконних рішень міської ради та виконкому

про підвищення орендної плати на землю;

про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Проведені акції протесту

для захисту прав вкладників та позичальників банків і стабілізації курсу гривні;

проти підвищення транспортного збору власників автотранспорту;

проти підвищення місцевих податків, зокрема, орендної плати за землю.

Успішна протидія планам міської влади безпідставно перекрити рух транспорту по мостовому переходу через р. Дніпро

Завдяки зверненням до вищих посадових осіб держави та профільного міністерства сприяння передачі відомчого Палацу культури ім. Горького у комунальну власність міста.

Проведення кампаній з оприлюднення зловживань міської влади з залученням ЗМІ, роздачею листівок, проведенню зустрічей з мешканцями міста, тощо.

2 Екологічні питання

Викриті факти незаконної утилізації хімічних відходів, оприлюднені проблеми хвостосховищ та підприємств проммайданчику колишнього ВО "ПХЗ", про які замовчувала влада (газета "Дзеркало тижня", обласні прес-конференції, виступ в облдержадміністрації Дніпропетровської області, тощо).

Проведена громадська інспекція хвостосховищ відходів уранового виробництва колишнього ВО "ПХЗ"

Прийняття особистої участі у роботі Міжвідомчої комісії з розв’язання екологічних проблем м.Дніпродзержинська (МВК) з метою забеспечення контролю та врахування думки громадськості при прийнятті рішень

Направлені пропозиції міській та державній владі щодо покращення екологічної ситуації в регіоні.

Налагоджено співпрацю з депутатами Верховної Ради, одним з яких є Анатолій Гриценко, для вирішення екологічних проблем міста.

Взято участь у міжнародній конференції з енергоефективних технологій в м.Київ.

Закінчені організаційні заходи для проведення екологічного аудиту житлових районів міста.

3 Допомога міській владі

Надані числені пропозиції, як наповнити міський бюджет (організація відкритих земельних торгів, недопущення подвійних закупівель, раціональне використання майна громади, тощо), з питань впровадження енергоефективних технологій, покращення фінансового стану комунальних підприємств, екологічних питань, питань ЖКГ (сприяння створенню ОСББ, ремонту мостового переходу, тендерних процедур, тощо).

Абсолютна більшість пропозицій проігнорована. Обіцянки залучати представників громадськості до прийняття участі обговоренні проблем місцевого самоврядування не виконані. Громадська рада при міському голові не працює.

4 Захист свободи слова, об'єктивної і правдивої інформації

Боротьба проти введення цензури в виконкомі та комунальних ЗМІ за підтримки Комітету ВР з питань свободи слова та інформації (Ганна Герман).

Участь в слуханнях Верховної Ради щодо свободи слова в регіонах.

Подані позови до суду та заяви до прокуратури про вкриття інформації міською владою та розповсюдження недостовірної інформації.

Винесені судові рішення, за якими комунальні ЗМІ спростовують розповсюдження недостовірної інформації (3 судові справи тривають).

5 Програма реформування ЖКГ

Проведені зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків для захисту їх прав споживачів комунальних послуг та контролю за виконанням капітальних ремонтів будинків за бюджетні кошти.

Проведені зустрічі з мешканцями міста для створення ОСББ.

Взято участь в обговоренні розрахунків тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкової території ТОВ "Крона".

6 Безкоштовна правова допомога мешканцям міста

Юридична консультація за програмою "Народний адвокат" (вівторок, п'ятниця - 1500 осіб на рік)

Розповсюджуються формуляри скарг, заяв, актів претезій, типових позовів до суду. Сайт www.kupriy.net

Cтворено інтернет-проект "Місто на долоні" www.grad-dndz.info, на якому мешканці міста зможуть розповісти про свої проблеми та отримати правову допомогу в їх вирішенні.

За розробеним ГО "ДПС" позовом було отримано позитивне рішення в Дніпровському районному суді про надання матері матеріальної допомоги для догляду за дитиной.

Надана юридична допомога підприємцям-постачальникам дитячого харчування для повернення боргів влади за виконані послуги.

Надана допомога раді селища Миколаївка (що біля с.Курилівка) для захисту прав громади на землю, яку в них незаконно намагається забрати Мінприроди.

7 Благодійна діяльність

Здійснена допомога школі-інтернату №2 та лівобережному дитячому будинку (30 пар зимового взуття, цифровий фотоапарат, кошти на килими, організовано продаж картини на благодійному аукціоні за 500 грн.)

Не вдалось

1 Притягнути до відповідальності Ярослава Корчевського за бездіяльність при зриві опалювального сезону 2008-2009 (Заводський районний суд фактично затягує прийняття рішення).

2 Зупинити процес розкрадання державного майна насосної станції № 2, що обслуговувала пульпопровід колишнього ВО «ПХЗ» (мінпаливенерго не виділив кошти на охорону цього об’єкту).

3 Добитись притягнення до відповідальності осіб винних в розкраданні обладнання гідротехнічних споруд хвостосховища «Сухачівське Секція 1, 2» (прокуратура покриває злочинців).

4 Публічно надати оцінку звіту міського голови за перший рік своєї роботи під час громадських слухань (громадська думка була проігнорована владою).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Сегодня выигран апелляционный суд "ДПС и Пархомчук против Горсовета" - отменено незаконное решение, повышающее размер арендной платы на землю тем предпринимателям, у кого есть действующие договора.

Думаю, что у касации нет перспективы.

Так что разговоры Корчевского о том, что он и горсовет действуют в рамках

законодательства, опровергнуты решением суда.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...