Перейти к публикации
Виталий Куприй

Местная власть объявила войну оппозиции в канун выборов

Рекомендованные сообщения

Ну что ж, дождались.

Неделю назад коммунальное предприятие "Газель" по указанию члена исполкома, директора КП "МИС" Галины Куропятниковой и с согласия заместителя городского головы Завгородней Татьяны Жоржиевны, уверен, что и с поддержкой Ярослава Корчевского УКРАЛИ у моей матери рекламный щит (бигборд) в районе ул.Днепропетровской напротив КБ Приватбанк на Соцгороде.

Куропятникова Г. не побоялась заявить об этом инциденте в новостях своего телеканала МИС ТВ, будучи уверенной в безнаказанности за содеяное.

http://rutube.ru/tracks/2863811.html?v=dd7...0f1e7e04ce4ffa3

Суть заключается в том, что еще с мая месяца исполком незаконно отменил разрешения на размещение внешней рекламы на бигбордах моей матери (15 штук). Не согласившись с таким решением, я подал иск в суд и уже выиграл спор в суде первой инстанции. В качестве обеспечения иска по аналогичному спору против решения исполкома (у меня еще 4 спора по этой теме), суд вынес определение и ЗАПРЕТИЛ КП "МИСС" и исполкому осуществлять демонтаж моих бигбордов.

7d2afb5a0049t.jpg

dc638ccfe6c6t.jpg

К сожелению, решение суда проигнорировано, и бигборд исчез в неизвестном направлении. Мною поданы заявления в милицию и прокуратуру. Готовится иск в суд. Ждем реакции правоохранителей.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН

До нашої громадської організації звернулась ПП Купрій С.М. для захисту її прав розповсюджувача зовнішньої реклами (бігбордів) і надала відповідну довіренність для представництва її інтересів зокрема в правоохоронних органах (див. Додаток 1). ПП Купрій С.М. станом на 15.05.2009 мала 15 діючих дозволів на розміщення зовнішньої реклами, що підтверджується договором №85-р від 03.10.2007 (див. Додаток 2). Відповідно цих дозволів в різних місцях м.Дніпродзержинська нею було встановлено 15 рекламних щитів (бігбордів) розміром 6х3 м, якими вона володіє на праві приватної власності. На цих бігбордах ПП Купрій С.М. зокрема розміщує інформацію нашої громадської організації, яка критикує діючу міську владу, зокрема міського голову Ярослава Корчевського та його «праву руку», члена виконкому Дніпродзержинської міської ради (далі ДМР), директора КП «Міська Інформаційна Служба» Галину Куроп’ятникову.

Відповідно до п.3 Постанови Кабінету Міністрів України N 2067 від 29 грудня 2003 р. «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (далі Правила) зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому виконавчими органами сільських, селищних, міських рад відповідно до цих Правил. Відповідно до п 31. Правил дозвіл скасовується до закінчення строку дії на підставі рішення виконавчого органу ради за письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами у разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або непереоформлення дозволу в установленому порядку. Перелік підстав для скасування дозволу є вичерпним. ПП Купрій С.М. не зверталась до виконавчого органу ДМР з письмовою заявою про їх скасування.

15.05.2009 ПП Купрій С.М. отримала від директора КП «Міська Інформаційна Служба» Куроп’ятникової Г.В. листа №134 (див. Додаток 3), яким вона повідомляла про одностороннє розірвання нею договору №85-р та просила у термін до 30 травня 2009 року здійснити демонтаж рекламних конструкцій (бігбордів), які належать ПП Купрій С.М. У разі відмови, вона пригрозила це зробити сама. Куроп’ятникова Г.В. посилалася на те, що вона має відповідні повноваження, які делеговані їй рішенням виконкому ДМР №511 від 30.08.2006 (див. Додаток 4). Оскільки останнє рішення є незаконним, ПП Купрій С.М. звернулась з позовом до Заводського районного суду для його скасування та просила суд у якості забезпечення позову зупинити дію підпунктів 2.1., 2.1.3. і 2.2. пункту 2 рішення виконкому ДМР №511 від 30.08.2006 та ЗАБОРОНИТИ КП «Міська Інформаційна Служба» і виконкому ДМР демонтаж, зокрема, рекламного щиту (бігборду) - дозвіл №6, розташованого по вул.Дніпропетровській напроти КБ «Приватбанк». Суд задовольнив клопотання ПП Купрій С.М. та 26.06.2009 виніс відповідну ухвалу по справі №2-А-569-09 (див. Додаток 5).

Всупереч законодавству виконавчий комітет ДМР ухвалює рішення №263 від 27.05.2009, яким незаконно скасовує 15 дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які належали ПП Купрій С.М. Для захисту своїх прав ПП Купрій С.М. звернулась до Заводського районного суду. 18.12.2009 суддя Івченко Т.П. визнала рішення №263 від 27.05.2009 незаконним, про що винесла постанову по справі №2-А-553/09 (див.Додаток 6). Але на теперішній час остання не набула законної сили, оскільки виконком ДМР подав заяву про оскарження рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

12.01.2010 ПП Купрій С.М. знову отримала від директора КП «Міська Інформаційна Служба» Куроп’ятникової Г.В. листа, в якому вона попередила про демонтаж рекламного щиту (бігборду) - дозвіл №6, розташованому по вул..Дніпропетровській напроти КБ «Приватбанк», та рекламного щиту (бігборду) – дозвіл№7, розташованого на Л/б мостовому переході при в’їзді на міст, з тієї причини, що начебто ПП Купрій С.М. не подала вчасно заяву про продовження строку дії дозволів. Вимога Куроп’ятникової Г.В. подати заяву про продовження строку дії дозволів абсурдна, оскільки де-юре вони скасовані незаконним рішенням виконкому ДМР №263 від 27.05.2009. Відповідно Правил, продовження строку дії вже скасованих дозволів на підставі заяви не передбачено. Але в будь-якому разі Куроп’ятникова Г.В. не має повноважень щодо демонтажу рекламних щитів (бігбордів).

15.10 2010 я особисто мав телефонні розмови з Куроп’ятниковою Г.В. по проблемі демонтажу бігбордів. В цих розмовах я попередив її про порушення закону та ухвали суду про заборону вчиняти певні дії у разі самовільного (без рішення суду) демонтажу бігбордів, які належать ПП Купрій С.М. Але Куроп’ятникова Г.В. проігнорувала мої аргументи і приблизно 15-16 січня 2010 нею був демонтований рекламний щит (бігборд) - дозвіл №6, розташований по вул. Дніпропетровській напроти КБ «Приватбанк».

Дії посадових осіб Дніпродзержинської влади щодо бігбордів, які належать ПП Купрій С.М. є переслідуванням за свободу слова та помстою мені особисто за критику влади. Оскільки металева конструкція, яка коштує близько 25 000 грн. зникла, то ПП Купрій С.М. завдано істотну матеріальну шкоду. Куроп’ятникова Г.В. здійснила крадіжку майна ПП Купрій С.М. та не виконала ухвалу Заводського районного суду 26.06.2009 по справі №2-А-569-09 , що має ознаки кримінального злочину.

На підставі вищенаведеного ПРОШУ:

1. Вжити заходів для притягнення до кримінальної відповідальності Куроп’ятникової Г.В. та інших осіб , причетних до крадіжки рекламного щиту (бігборду) – дозвіл №6 ПП Купрій С.М., який був розташований по вул. Дніпропетровській напроти КБ «Приватбанк»,

2. Вжити заходів для розшуку та повернення демонтованого рекламного щиту (бігборду) та відшкодування завданої шкоди.

3. Оскільки Куроп’ятникова Г.В. планує продовжити викрадання приватного майна всупереч закону та рішенню суду, прошу винести постанову про відсторонення Куроп’ятниково Г.В. від займаної посади відповідно ст.147 ККУ.

Поделиться сообщением

Куропятникова Г. не побоялась заявить об этом инциденте в новостях своего телеканала МИС ТВ, будучи уверенной в безнаказанности за содеяное.

http://rutube.ru/tracks/2863811.html?v=dd7...0f1e7e04ce4ffa3

Весь сюжет сплошное оправдание и попытка убедить себя в законности своих действий. Так же огромным ляпом в сюжете выглядит пример города Одессы, где существуют некие правила о рекламе позволяющие демонтировать конструкции, и тут же говориться что в Днепродзержинске таких правил пока еще нет... И еще был удивлен увидеть в кадре саму госпожу Куропятникову.

Поделиться сообщением

Органы МВД собрали материал по делу. Бигборд находится под сохранной распиской в КП "Газель". За счет денег громады проплачен демонтаж еще одного бигборда на мосту (процес пока заморожен).

Темой заинтересовался ряд влиятельных людей из Киева, в том числе от БЮТ, Луценко, Гриценко. Завтра высшее руководство областного управление МВД будет также рассматривать этот вопрос.

В понедельник я также встречаюсь с областниками СБУ и МВД. Одна из тем обсуждения - действия, в случае, если прокурор города станет покрывать должностные преступления властей. Пока из прокуратуры информации нет.

Поделиться сообщением

Органы МВД собрали материал по делу. Бигборд находится под сохранной распиской в КП "Газель". За счет денег громады проплачен демонтаж еще одного бигборда на мосту (процес пока заморожен).

Темой заинтересовался ряд влиятельных людей из Киева, в том числе от БЮТ, Луценко, Гриценко. Завтра высшее руководство областного управление МВД будет также рассматривать этот вопрос.

В понедельник я также встречаюсь с областниками СБУ и МВД. Одна из тем обсуждения - действия, в случае, если прокурор города станет покрывать должностные преступления властей. Пока из прокуратуры информации нет.

Ну зачем стока слов, а дело, ну мы же все не святые, так можно договариваться, а не кричать :"Власть менять надо всю"!

Это всего предположения....

Заранее спасибо...

Поделиться сообщением

Ну зачем стока слов, а дело, ну мы же все не святые, так можно договариваться, а не кричать :"Власть менять надо всю"!

Это всего предположения....

Заранее спасибо...

Договариваться с кем и о чем?

Поделиться сообщением

С действующей властью, о том что вы хотите в мэры и готовы исполнять их все условия?

К счастью, я не готов исполнять их условия по разворовыванию бюджетных средств, участию в схемах прихватизации земельных участков и т.п.

Если же вы имеете ввиду государственную власть, а не местную, то, безусловно, сотрудничать с определенными политсилами прийдется, только после выборов в горсовет. Да и осталось тут 4 месяца. А что касается выборов мэра, так у нас в городе они не запланированы.

Вообще, решение об исполнении чьих-либо условий грозит потерей независимости. Лучше объединяться вокруг идеи, а не ложиться под какую-либо существующую политсилу.

Поделиться сообщением

Красиво Галя Куропятникова сказала: "Мы как бы поступаем согласно закона...". А то что таким образом она как бы уничтожает конкурентов, про это она умолчала.... :)

Поделиться сообщением

Красиво Галя Куропятникова сказала: "Мы как бы поступаем согласно закона...". А то что таким образом она как бы уничтожает конкурентов, про это она умолчала.... :)

Вообще деятельность Куропятниковой по сбору средств с распространителей внешней рекламы - это произвол. КП МИС!, а не горсовет, сейчас выделяет места (земельные участки) для размещения бигбордов и берет за это немалые деньги (до 2 млн. грн. в год).

Кабинет министров запрещает ей это делать, а она делает с молчаливого согласия Корчевского. А оно и понятно почему - это обналичка полученных денег, финансирование карманного ТВ, свои люди-паразиты на зарплате. Насколько я знаю Заводская прокуратура решает вопрос о возбуждении уголовного дела против должностных лиц КП "МИС" по факту незаконного присвоения бюджетных средств особо крупного размера.

Поделиться сообщением

Вообще деятельность Куропятниковой по сбору средств с распространителей внешней рекламы - это произвол. КП МИС!, а не горсовет, сейчас выделяет места (земельные участки) для размещения бигбордов и берет за это немалые деньги (до 2 млн. грн. в год).

Кабинет министров запрещает ей это делать, а она делает с молчаливого согласия Корчевского. А оно и понятно почему - это обналичка полученных денег, финансирование карманного ТВ, свои люди-паразиты на зарплате. Насколько я знаю Заводская прокуратура решает вопрос о возбуждении уголовного дела против должностных лиц КП "МИС" по факту незаконного присвоения бюджетных средств особо крупного размера.

Сомневаюсь что Вы Виталий Галю поборете... Её в свое время Закора пыталась побороть... Не поборола...  Видать Галю кто то здорово прикрывает...

Поделиться сообщением

Сомневаюсь что Вы Виталий Галю поборете... Её в свое время Закора пыталась побороть... Не поборола...  Видать Галю кто то здорово прикрывает...

Пожелайте мне удачи и скрестите пальцы :)

Поделиться сообщением

Пожелайте мне удачи и скрестите пальцы :)

Ну что ж... Удачной Вам охоты!!! Буду держать за Вас кулаки...  :)

Поделиться сообщением

Название темы очень громкое :rolleyes: если честно то назвал-бы это безвластием.

Поделиться сообщением

Виталий, почему Ваши сообщения почти всегда вызывают двойственное отношение? Почему такое впечатление, что Вы личные интересы защищаете, прикрываясь общественными? Ведь не первый раз такое. Вот и сейчас, свалили в кучу свои семейные проблемы и войну местной власти с оппозицией. Страшно ведь, что придя к власти Вы точно также будете путать общественные интересы, со своими частными. И в отчете о работе Альтернативного исполкома если глубоко копнуть, то можно увидеть, что это фактически отчет о вашей деятельности. а где же работа команды? В итоге трудно понять, где Вы говорите от имени товарищей, а где Вы этой группой прикрываете свой бизнес или политические интересы.

Поделиться сообщением

Виталий, почему Ваши сообщения почти всегда вызывают двойственное отношение? Почему такое впечатление, что Вы личные интересы защищаете, прикрываясь общественными? Ведь не первый раз такое. Вот и сейчас, свалили в кучу свои семейные проблемы и войну местной власти с оппозицией. Страшно ведь, что придя к власти Вы точно также будете путать общественные интересы, со своими частными. И в отчете о работе Альтернативного исполкома если глубоко копнуть, то можно увидеть, что это фактически отчет о вашей деятельности. а где же работа команды? В итоге трудно понять, где Вы говорите от имени товарищей, а где Вы этой группой прикрываете свой бизнес или политические интересы.

Я покупал бигборды не для бизнеса, а для общественно-политической деятельности. Если посчитать сколько я на них заработал и сколько заплатил Куропятниковой, то то на то и выйдет. А вот если не будет бигбордов, то мне будет гораздо сложнее вести избирательную кампанию. И это понимают власти.

Что касается отчета альтиспокома, то

Безусловно, я руководил процессом и в курсе всех решений. Но работали мы все вместе. Жалобы, суды - Дьяченко. Встречи с жильцами, ОСББ - Беер. Анализ бюджета, предложения валстям по его наполнению, економические вопросы, тендеры - Мелешко. ПХЗ, химотходы - Колишеский, Пархомчук. Чем не работа команды?

Бизнес мнением товарищей я не прикрываю (у меня есть на это другие рычаги), а мои политичесике взгляды (интересы) команда разделяет.

Поделиться сообщением

Гость Пал Сергеич

Я хочу поддержать, Виталия. Человек с умел организовать вокруг себя команду, тратит свои деньги и вкладывает огромные усилия на борьбу с произволом нынешней власти.

Я рад что есть оппозиция у нас в городе, и хоть кто-то смотрит за произволом властей.

А амбиции... а у кого их нет! Плох тот солдат, который не мечтает стать генералом.

Виталий, желаю добиться поставленных целей! :)

Поделиться сообщением

Віталію, дайош продовження! Шо там заспівали СБУ та МВД щодо прокурорського кришування? Бздять? :viannen_20:

Тут всі бздітимуть і не лізтимуть. Бо прецедент: покарють Гальку - треба піднімати питання, як таке неподобство допустили і куди дивились колеги по виконкому? І ****** такі члени, а загалом такий виконком?.. :butcher: Отож, ***** питань несимпатичних. Так шо, Віталію, продовження дайош! Отак і побачимо, який з Вас буде Ану-хто-там-подивимось!... :locomotive:

Поделиться сообщением

Я покупал бигборды не для бизнеса, а для общественно-политической деятельности. Если посчитать сколько я на них заработал и сколько заплатил Куропятниковой, то то на то и выйдет. А вот если не будет бигбордов, то мне будет гораздо сложнее вести избирательную кампанию. И это понимают власти.

А начиналось все с фразы:

по указанию члена исполкома, директора КП "МИС" Галины Куропятниковой и с согласия заместителя городского головы Завгородней Татьяны Жоржиевны, уверен, что и с поддержкой Ярослава Корчевского УКРАЛИ у моей матери рекламный щит (бигборд) в районе ул.Днепропетровской напротив КБ Приватбанк на Соцгороде.

___

Виталий, можете Вы объяснить: чей же это бизнес? Или мама только юридическое прикрытие для вашего бизнеса...

Поделиться сообщением

А начиналось все с фразы:

по указанию члена исполкома, директора КП "МИС" Галины Куропятниковой и с согласия заместителя городского головы Завгородней Татьяны Жоржиевны, уверен, что и с поддержкой Ярослава Корчевского УКРАЛИ у моей матери рекламный щит (бигборд) в районе ул.Днепропетровской напротив КБ Приватбанк на Соцгороде.

___

Виталий, можете Вы объяснить: чей же это бизнес? Или мама только юридическое прикрытие для вашего бизнеса...

Мой бизнес семейный. Я покупал бигборды, передал их матери. Она меня родила и воспитала. Вместе с родителями мы занимались парниками, работали на земле. Отец строил мне дом, а я ему. Все друг друга уважаем и любим. Мы прикрываем один другого во всем: и юридически, и финансово, и психологически. Вобщем, дай Дай бог каждому такую семью.

Поделиться сообщением

Віталію, дайош продовження! Шо там заспівали СБУ та МВД щодо прокурорського кришування? Бздять? :viannen_20:

Тут всі бздітимуть і не лізтимуть. Бо прецедент: покарють Гальку - треба піднімати питання, як таке неподобство допустили і куди дивились колеги по виконкому? І ****** такі члени, а загалом такий виконком?.. :butcher: Отож, ***** питань несимпатичних. Так шо, Віталію, продовження дайош! Отак і побачимо, який з Вас буде Ану-хто-там-подивимось!... :locomotive:

Ви абсолютно праві, за попередньою інформацією прокурор м.Дніпродзержинська знайшов спільну мову з міським головою на корпоративних вечірках керівництва ДМКД. В мене вже напрацьовується програма більш активної боротьби з бездіяльністю міської прокуратури. Це займе певний час. Але я вже надіслав відповідний запит прокурору Базалєву.

Це дійсно боротьба на виснаження. Іноді марафонська дистанція. Результати починаються після півроку роботи. АЛЕ!!! В мене вже є досвід роботи в цьому напрямку. А ресурси можна брати з виборчої кампанії (одне іншому не заважає).

Прокурору м.Дніпродзержинська

З А Я В А

про видачу постанов про відмову в порушенні кримінальних справи

Протягом 2008-09 років Вам було направлено наступні заяви про злочини:

1. Заява ГО «ДПС» №625 від 30.10.2009 про злочин при освоєнні 3,350 млн. грн. бюджетних коштів при встановлені загально будинкових приладів обліку теплової енергії на Лівому березі м. Дніпродзержинська, БВП «Будівельник Плюс».

2. Заява ГО «ДПС» №755 від 30.01.2009 про злочин при освоєнні 0,930 млн. грн. бюджетних коштів при капітальному ремонті тепломережі по вул. Коліусівській м.Дніпродзержинська ТОВ «Дніпроміськбуд».

3. Заява ГО «ДПС» до прокуратури Дніпропетровської області №812 від 24.02.2009, лист Генеральної прокуратури України №97/2/1-17256-09 від 25.03.209 про злочин при відселенні мешканців Шамишиної балки в м.Дніпродзержинську в будинок по вул. Дніпробудівська,7, ВАТ «Металургпромжитлобуд».

4. Заява ГО «ДПС» №862 від 02.03.2009, лист №06/3-141-кс-09 від 25.03.2009 Дніпропетровської обласної прокуратури про злочин при виконанні робіт з демонтажу аварійних житлових будинків по вул. Онищенка 3,11,15 у Шамишиній балці м.Дніпродзержинська, ПП ВО «Будальтернатива».

5. Заява ГО «ДПС» №911 від 06.03.2009 про злочин при відселенні мешканців Шамишиної балки в м.Дніпродзержинську, вчинений міською владою м.Дніпродзержинська, яка порушила право власності переселенців (ненадання документів про право власності).

6. Заява ГО «ДПС» №1015 від 08.04.2009 про корупційні дії Дніпродзержинського міського голови Ярослава Корчевського, який незаконно використав надані йому законом повноваження та за рахунок бюджету отримав послугу юриста для захисту своїх особистих немайнових прав.

7. Лист №5098 від 08.04.2009 Дніпродзержинського МУ ГУ УМВС в Дніпропетровській обл. про злочин при ухваленні рішення Дніпродзержинської міської ради про надання ТОВ «ДЖКП» земельної ділянки, розміром 16,15 га по вул. Широкій м.Дніпродзержинська (Тритузнянський гранітний кар’єр).

8. Заява ГО «ДПС» №1057 від 24.04.2009, лист №07/4-6151-09 від 02.06.2009 Дніпропетровської обласної прокуратури про злочин при продажу 100 000 тонн піску територіальної громади м. Дніпродзержинська за заниженими цінами на підставі рішення Дніпродзержинської міської ради № 590-31/V «Про надання згоди на реалізацію піску намивного озерного».

9. Заява ГО «ДПС» №1112 від 19.05.2009 про злочинні дії директора КП «МІС» Куроп’ятникової Г.В.

10. Заяви ГО «ДПС» №1166 від 28.05.2009 і №1396 від 28.09.2009 про злочин при прийнятті рішення виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради №263 від 27.05.2009 щодо скасування дозволів ПП Купрій С.М. на розміщення зовнішньої реклами.

11. Заяви ГО «ДПС» №1195 від 17.06.2009 і №1393 від 28.09.2009 про злочин при прийнятті рішення виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради №511 від 30.08.2006 щодо надання права КП «МІС» демонтажу приватних рекламних конструкцій.

12. Заява ГО «ДПС» №1219 від 23.06.2009 про злочин, який здійснений при проведенні нормативної грошової оцінки землі м.Дніпродзержинська, ПП «Лада».

13. Заява ГО «ДПС» №1275 від 23.07.2009 про злочин при прийнятті рішення Дніпродзержинської міської ради № 708-39/V від 26.06.2009 щодо підвищення орендної плати на землю в м. Дніпродзержинську.

14. Заява ГО «ДПС» №1286 від 31.07.2009, лист №07/1-4730-07 від 04.06.2009 Дніпропетровської обласної прокуратури про злочин при прийнятті рішення Дніпродзержинської міської ради № 418-23/V про надання в оренду земельної ділянки ВАТ «ДМК» площею 24,4956 га на вул. Лісній в м. Дніпродзержинську.

15. Заява ГО «ДПС» №1342 від 04.09.2009 про злочин, який здійснений на КП «Спецкомбінат» м. Дніпродзержинська.

16. Заява ГО «ДПС» №1419 від 02.10.2009 про розкрадання бюджетних коштів начальником Управління капітального будівництва Дніпродзержинської міської ради Понізовим С.Є.

17. Заява ГО «ДПС» №1449 від 06.10.2009, лист Дніпродзержинського відділу СБУ №55/25/2877 від 26.10.2009 про злочин при прийнятті рішень Дніпродзержинської міської ради № 746-40/V від 30.07.2009 «Про затвердження Схеми забудови території кварталу в районі вулиць Павлика Морозова та Льва Толстого, надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок» та № 579-41/V від 28.08.2009 «Про надання згоди на безкоштовну передачу громадянам земельних ділянок у власність, надання земельних ділянок на умовах оренди, надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок, вилучення та затвердження фактичних площ землекористування».

18. Заява ГО «ДПС» №1451 від 06.10.2009 злочин при ухваленні рішення про визначення ПП «Будресурс Універсал», як єдиної фірми, яка має право готувати технічну документацію для відключення споживачів від мереж централізованого опалення.

19. Заява ГО «ДПС» №1467 від 07.10.2009 про злочин при освоєнні 3,5 млн. грн. бюджетних коштів при капітальному ремонті систем тепловодопостачання м.Дніпродзержинська ТОВ «Дніпроміськбуд».

20. Заява ГО «ДПС» №1492 від 13.10.2009 про злочин, який здійснює КП «МІС» у сфері розповсюдження зовнішньої реклами в м. Дніпродзержинську.

21. Заява ГО «ДПС» №1558 від 05.11.2009 про злочин при прийнятті рішення Дніпродзержинської міської ради № 814-43/V від 28.10.2009 про визначення ТОВ «Компанія з управління комунальним житлом» виконавцем житлово-комунальних послуг з управління комплексом будинків, споруд та прибудинкової території у житловому фонді комунальної власності правобережної частини м.Дніпродзержинська.

22. Лист №07/1-4730-07 від 07.12.2009 Дніпропетровської обласної прокуратури про злочин в сфері бюджетного законодавства при несплаті Дніпродзержинською міською радою боргів підприємцям-постачальників продуктів дитячого харчування.

Відповідно до ч. 2 ст. 97 КПК по заяві або повідомленню про злочин слідчий, орган дізнання зобов’язані не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень: а) порушити кримінальну справу, б) відмовити в порушенні кримінальної справи, в) направити заяву або повідомлення за належністю.

Відповідно до ст. 99 КПК при відсутності підстав до порушення кримінальної справи прокурор своєю постановою відмовляє у порушенні кримінальної справи, про що повідомляє заінтересованих осіб.

Оскільки за вищевказаними 22 заявами Ви не порушували кримінальні справи (не виносили відповідної постанови), то з метою подальшого оскарження та у відповідності до статей 99 і 99-1 КПК прошу надати (надіслати) мені належним чином завірені копії постанов про відмову в порушенні кримінальних справ окремо по кожній з 22 вищезазначених заяв.

Поделиться сообщением

Панове, нумо, просвітіть мене, шо таке "бігборди"? Це, якщо з піндосівської перекласти, великі дошки?

А писулька на прокурора вражає! Як ми, все-таки, весело живемо! Усім усе по феншую! :)

Поделиться сообщением

Ув. Виталий! Я давно хотел Вас спрасить почему обществная организациия оказываеть услуги за деньги!? Спасибо!

Поделиться сообщением

Ув. Виталий! Я давно хотел Вас спрасить почему обществная организациия оказываеть услуги за деньги!? Спасибо!

Наша не оказывает, я запретил. А кого вы имели ввиду?

Если же человек, который пришел просто на бесплатную консультацию хочет получить в своем частном деле полный спектр юруслуг (например, судебный процесс), то мы вынуждены отказывать этому человеку. Юристы же отдельно, конечно могут, в свободное от общественной работы время, оказать такую услугу, но бесплатно никто работать не хочет. Поэтому вопрос, в принципе, возникнуть мог.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

Если же человек, который пришел просто на бесплатную консультацию хочет получить в своем частном деле полный спектр юруслуг (например, судебный процесс), то мы вынуждены отказывать этому человеку. Юристы же отдельно, конечно могут, в свободное от общественной работы время, оказать такую услугу, но бесплатно никто работать не хочет. Поэтому вопрос, в принципе, возникнуть мог.

знаете,я хочу вам сказать что личность вы неоднозначная,но то что Личность-однозначно! Лично я вас не знаю,но была на приеме в вашем офисе и хочу сказать спасибо! мы то сами порешали вопросы,но женщина сидящая на приеме-ей СПАСИБИЩЕ! у нас были подделаны результаты тестов по ЗНО (знаю что вы там были,так как она убегала к вам советоваться).Она вдохновила меня на борьбу и посоветовала писать в Генпрокуратуру Медведько жалобу.Мы поехали в Киев,потом Днепр,ребенку моему конечно здоровье сильно подорвали.Когда очухатся-не знаю. НО! мы добились,нашу работу нашли,по подчерку (или просто знали где она и у кого наши баллы),и так как в Киеве был устроен скандал (выхода другого небыло,но отношение сразу изменилось как только узнали про Медведько),то к приезду в Днепр нас принимали спокойно и вежливо.Все уладилось,ребенок поступил на бюджет.Вот так слова вашего работника что надо добиваться правды,изменили мое отношение к этой жизни.Не все конечно так хорошо оканчивается,но бороться-НАДО!

нас приняли АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО,

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...