Перейти к публикации

Чур

Пользователи
 • Публикации

  2 357
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-1 Плохой

О Чур

 • Звание
  Капитан 1-го ранга
 1. Буде кінець світу, потім знову початок і знову почнуть селитися люди біля річки і назвуть це місце Кам"янським. Чому? Тому шо завжди після початку буває кінець, а потім знову початок...
 2. Віталію, Ви розумієте, що без ексгумації в цій справі ні фіга не проясниться?
 3. За будь-які послуги, надані нам владою, ми, ниці підніжки, маємо дякувати, красно дякувати, і ще раз дякувати, трясцяйегомосць!
 4. Ну, я, наприклад, не політик, але розігнав би декого залюбки То шо, це свідчить про мою політичну заангажованість? Тобто мене якась політична сила запросила до того, щоб я когось пішов розганяти, і я погодився? Так що це не доказ.
 5. І хто туди ходитиме? 5-7 снобів? Скілько на них заробиш? Вони бухають мало, їдять ще менше, тьолки у них свої, "для настроєнія" - теж. Хіба шо вхід зробити гривень по 150 з фейса, шоб його ще контролірувать. :locomotive:
 6. Тобто про півтори тони баксів щомісяця для пана Винара - це правда, по-Вашому? Тобто, я так розумію, що полковник міліції якщо такі речі стверджує, то має надійну інформацію.
 7. Ексгумація буде? Це питання до посту пана Плачкова.
 8. Отримаю фотки - вивішу на сайті. результати, коли наочні, вони прикольніші.
 9. От і я кажу: вся замануха ОСББ - це поскидати житловий фонд на баланс створених юридичних осіб, потім за допомогою комунальнихї монополістів поробити їх банкротами і позабирати будинки.
 10. Так про це ж, начебто, і говорять: хто вбиватиме собак - Чака особисто чи чоловіки, які в неї для цього "імеются" :smilesmile:
 11. Принаймні вже в цьому році "Спектор" дехто розглядає як потенційного конкурента "ЗІПу". В минулому році з такого ще гиготіли...
 12. В березні я особисто бачив на Гідропарку собацюр прямо на алеї, що веде повз покинуті атракціони до пляжу, який виходить на Печерку. Штук 15, каліровані такі, хазяйновиті.
×
×
 • Создать...