Перейти к публикации

Сергій Петренко

Реальные пользователи
 • Публикации

  2 512
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  2

Последний раз Сергій Петренко выиграл 15 января 2014

Публикации Сергій Петренко были самыми популярными!

Репутация

1 023 Очень хороший

О Сергій Петренко

 • Звание
  Капитан 1-го ранга
 • День рождения 17.06.1957

Контакты

 • Сайт
  http://museumkamyanske.at.ua
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Кам`янське

Посетители профиля

3 547 просмотров профиля
 1. Трішки інформації про фігуранта ,так званого "лідера Юльїної "Родіни"... Таварішчь Ваня Горбаренко,у часи свого шкільного навчання був з ганьбою відсторонений від навчання УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Ну не бажає людина яка себе позиціанує громадянином Росії вивчати "бидлячій язик". Отакий він...Ванюшка
 2. Що, ще один кишеньковий? Профспілка тільки тоді почне працювати для трударів, коли вона буле НЕЗАЛЕЖНОЮ.
 3. головне,щоб не було,як у часи господарювання яникевичів. Тоді теж,на майдані Петра Калнишевського, вілкуленок разом з сафроном робили показуху прибиральної техніки. Містяне дочекавшись зими, та усіх її мінусів (снігопад,ожеледиця і тп..) так і не побачили на вулицях міста ту техніку.
 4. що за маячня??? Більшість вулиць, і один з районів цього списку, мають інші назви.
 5. Краще б ті горе-депутати назвали ім'ям бровастого цвинтар, на якому поховані афганці, яких "мєстная знамєнітость" відправила на смерть
 6. З Юрієм Анатольєвичем це не у перше. Згадую майданівський період...Тоді теж він уникав спілкування..
 7. усі рекорди побило відновлене освітлення по вул.Ю.Волкова. Початок горіння ламп у темний час прийшовся на вибори...,а закінчення, на другий день після повторних виборів мерів. Зараз ,по звичці,набутій протягом 15 років, мешканці вулиці знову почали користуватись ліхтариками.
 8. Носитиі вишиванку..,співати гімн України..,кричати "Слава Україні"..Це класно, як що ти у душі українець. Але подивіться на неукраїнських ворожих тварин, які відчувши коньюктуру,стрімглав перелізли у провладні політпроекти,перефарбувались у національні кольори,одягнувши вишиванки продовжують тишком-нишком анти українські справи... Чи є такий непотріб у нашому, старовинному козацькому місті?? Звичайно ж є...,і про них ми знаємо..,знає і СБУ. Чому ми дозволяємо їм паплюжити наші,українські національні символи,за які клали своє життя справжні патріоти?
 9. -Дороой,где ты был? -Бегал.. -Иди еще побегай...,без тебя хорошо было
 10. Основна частина виборів завершена - значить можна продовжувати наступ на залишки трудових прав українців. Так вирішили собі олігархи і у першому читанні прийняли проект Рабовласницького Трудового кодексу (№ 1658, скорочено - РТК). РТК передбачає, що: - рабів тепер можна буде звільняти без будь-яких на то причин (п.5 ст.80); - за рабами можна буде вести відеоспостереження і аудіозапис без їх дозволу, брати відбитки – та хоч рентген робити щодня (ст. 30); - раба тепер можна скільки завгодно тримати на роботі – на то є ненормований робочий день (ст. 153); - раб, якщо його погоничі звинуватять у чомусь, сам повинен доводити свою невинуватість (ч. 2 ст. 361); - а раби в зоні АТО взагалі більше ніяких прав не мають – ні на зарплату, ні на відпочинок – на них трудове законодавство більше не розповсюджується (п. 7 Прикінцевих положень). Якщо у когось є сумніви у моєму тлумаченні норм проекту РТК – хай прочитає висновок головного науково-експертного управління – там це все написано, і ще багато цікавого, від чого волосся дибки. Хто це зробив? Автори цього шедевру рабовласницької думки ХХІ сторіччя – п. Гройсман (БПП), п. Денісова (НФ) і п. Папієв (ОПО). Яке чудове злиття в екстазі влади і «опозиції», «проєвропейських» і прокремлівських злодюг і прислужників олігархічного капіталу. Хто за це голосував? БПП, НФ, Садопоміч, «Батьківщина», «Воля народу» (якого?). Опоблок хитро утримався (хоча головний автор – їх), бєніни Відро та РПЛ – також. Проти – тільки «Свобода». 258 виродків. Чи зможемо вибити з їх рядів соціял-популістичну юлькіну рать до другого читання? Що для цього потрібно? Максимальний розголос і акції протесту. У кожному місті і під стінами зРади. Щоб вони відчули, як горить їх шкура і власність. Це дві речі, які вони люблять більше за все. Тому: 1. Розкажіть про це своїм знайомим, друзям, колегам. 2. Поширте цей допис і висловіть свою думку, бажано - не стримуючись у виразах. 3. Готуйтесь до акцій протесту – про них буде повідомлено пізніше.
 11. Низька явка на і вкрай низькі результати “Блоку Петра Порошенка” на місцевих виборах свідчать про стрімке падіння рейтингу шоколадної неукраїнської влади. Слідом за “Народним фронтом” Яценюка скочується на маргінес й партія чинного Президента України. Лише виборці однієї дільниці в Україні – в Івано-Франківську – 100% підтримали “Блок Петра Порошенка”Солідарність”. Сталося таке чудо не на дільниці місцевого університету чи коледжу, де працюють світила науки, а на “спецдільниці” – психоневрологічній лікарні №1. Зрозуміло, що адміністрація закладу сфальшувала вибори аби догодити владі. Схоже, часи янучар дуже швидко повертаються назад…
 12. А я от думаю про сафронівське "дитятко" - кримінальне погруповування "антібеспрєдєл"..Невже сиротами залишаться,та будуть йти на вулицю "бомбити" перехожих?
 13. Діма,погуги на прошоколадних сайтах. Там ти знайдеш багато бруду.,який ти полюбляєш
×
×
 • Создать...