Перейти к публикации

Володимир Замякін

Пользователи
 • Публикации

  42
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

О Володимир Замякін

 • Звание
  Матрос
 1. Хочеш проблем? Напиши все, як є http://gazeta.ua/blogs/?p=1353
 2. А не цікавився які консерванти використовують у Моршинській негазованій, щоб вона з часом не тухла. Може краще сильно газовану, випускати газ та вживати, буде користі більше !
 3. Ну зрозуміло , що п`єш , а скважина Карата де ? поділись інформацією , чого зажимаєш?
 4. А хто підкаже як і де можна подивитися на скважину з якої качають петріківський КАРАТ?
 5. Для відома населення 23 маршрут є і він ходив у тупік маршруту 3 трамваю, зараз цей маршрут подовжили до карнаухівки і завжди на ньому ліпили тільки 3 а по документації це і є 23 маршрут. А 23а є білий та жовтий білий їде по вул.Матросова вниз а жовтий звертає вліво біля училища і спускається по вул.Ватутіна
 6. Поїдьте до Таліна там загрози не бояться і урни стоять і кожні 3 години вивозять!!! Якщо не впевнені не придумуйте.
 7. А хто підкаже чи наші обранці розробляють програму реформування комунального господарства міста з залученням громади міста, чи будуть чекати вказівки з верху. Хто краще знає стан, та що треба зробити краще місцевих.
 8. В цивілізованих містах через кожні 50 метрів урни для сміття стоять і кожні 3 години їх вичищають і вивозять . І викидів з труб , як наші господарі підприємств не роблять.
 9. Договір на поставку води буде у Жеків з водоканалом на отримання води та з населенням на постачання води.Чи як, зрозуміти чтоб они оплачивали всю воду? Як Ви вважаєте чи не краще для громади, щоб до лічильника у квартирі був один хазяїн труби.Адже по воді альтернативи немає, водоканал є монополістом і нові лінії не прокладають, а війну ведуть за старі комунікації.
 10. Імена хапуг у студію, слабо ???
 11. Він сам не знає, якби знав дав би сайт виробника, я вже один проект для міськводоканалу дивився там позначили СІЧ І ультразвукові ніде немає у проектантів що робили проєкт запитав що за лічильник чому його немає ніде, то мені сказали що то польський ультразвуковий з дистанційним зчитуванням інформації , а з водоканалу попросили в проєкті обізвати його так.Мабуть шифруються щоб по ціні не проконтролювали.
 12. О це дуже цікаві речі , коли починаєш деталізувати що зробив і кому від цього користь, починаєш розуміти як мало зробив і що треба було першочергово зробити але упустив. Буває так що намагаються зробити добро але з того виростає велика біда для народу в цілому.
×
×
 • Создать...