Перейти к публикации

kentavr

Пользователи
 • Публикации

  43 336
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  21

Все публикации пользователя kentavr

 1. Сегодня утром Андрей Белоусов провел первое ежедневное оперативное совещание на должности мэра Днепродзержинска. На совещании присутствовали заместители городского головы, руководители районов и всех структурных подразделений. Первое на чем акцентировал внимание присутствующих Андрей Белоусов, – это организация регулярных сходов с горожанами: «совместное обсуждение первоочередных задач, позволит принимать наиболее конструктивные и эффективные решения, стоящие перед городской властью». Город будет условно разделен на 12 районов, и с марта следующего года будут проводиться ежемесячные встречи с жителями города. Выполнение своих поручений городской голова будет строго контролировать, систематически проводя объезды территории города, маршруты которых будут составляться по ходу. В числе рассмотренных вопросов были также проблемы благоустройства, реализация наказов избирателей, поступивших во время предвыборной кампании, и ряд других. По итогам совещания Андрей Белоусов дал ряд соответствующих поручений ответственным лицам.
 2. Депутат Днепродзержинского городского совета, недавно избранный народным депутатом Украины Виталий Куприй сегодня обнародовал план своих действий по смене власти в Днепродзержинске. «Разом зі своїми колегами-народними депутатами та керівництвом Дніпропетровської ОДА обговорив ситуацію по рідному м. Дніпродзержинську. Є повне розуміння того, що колишній рекетир, довірена особа Януковича мер Сафронов повинен піти з посади. Низка кримінальних справ щодо його особистих злочинів, вступивше в законну силу судове рішення про порушення ним закону є підставою для дострокового припинення повноважень Сафронова згідно статті 79 закону "Про місцеве самоврядування в Україні". Я вже провів зустрічі з багатьма депутатами міської ради, які готові голосувати за таке рішення. У мене не має жодного сумніву, що необхідні голоси будуть. З сьогоднішнього дня розпочався процес збору підписів для проведення позачергової сесії міськради з цього питання. Цілком вірогідно, що вона відбудеться впродовж 2-х тижнів, але вже без участі самого мера. Я посприятиму тому, що поки що мера буде затримано у якості підозрюваного у вчинені посадового злочину. Беру на себе юридичний супровід проекту та захист волевиявлення депутатів в суді у разі необхідності. Також найближчими днями буде проведена "роз'яснювальна" робота серед декількох депутатів - прихильників (або майбутніх сокамерників) Сафронова. Невдовзі місто нарешті задихає вільно від виродка системи золотих батонів та унітазів», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 3. kentavr

  Автофлуд

  Панорамне? Та ще й прилеглі території охопить, у залежності від ступеню викривлення!
 4. kentavr

  Новая Армения?

  Як це? Розщеплення свідомості? Когнітівний дісонанс?
 5. kentavr

  Автофлуд

  А в дзеркалі чужими очами бачитиме? Ну, можна ще монітор великий з камерами поставити! Чим не варіант?
 6. kentavr

  Автофлуд

  Та ладно! До Мурахтова видно буде!
 7. kentavr

  Автофлуд

  Нізя! Там дитячий майданчик, дітлахи бігають!
 8. kentavr

  Автофлуд

  Тоді один вихід - лежачий поліціянт! Хоча я б краще панорамного дзеркала на ріг поставив.
 9. kentavr

  Автофлуд

  Хіба вони не з ввімкнутою фарою мають їздити?
 10. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Цироз печінки така специфічна хвороба!
 11. kentavr

  Автофлуд

  Я в пятницю, коли з міста їхав, повз цієї трощі проїжджав! Мда, людям на трамвайній зупинці нечувано пощастило! А пасажирам Нісанчика не поталанило!
 12. kentavr

  Нардеп Куприй. Вся жизнь - борьба.

  Віталю ще в Америці не знають! Каменской депутат идет на допрос в посольство США понедельник, 18 марта Народный депутат из Каменского, кандидат в президенты Украины Виталий Куприй намерен доказать сотрудникам Федерального бюро расследований США факты вмешательства властей нашей страны в выборы в Соединенных Штатах и коррупции высших киевских чиновников. «Дональд Трамп зацікавився протиправною діяльністю директора НАБУ Артема Ситника. Навіть зробив ретвіт про його втручання у виборчу кампанію президента США на боці Хіларі Клінтон. Зрозуміло що без Порошенка це було б не можливо. Зараз йду на зустріч із співробітниками ФБР у Посольстві США. Маю цілий пакет доказів про те, як цей відомий анткорупціонер на прізвисько "Ситий" роками заплющував очі на злочини Порошенка і його оточення. Гуд бай, Пєтя!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 13. Маю декілька коротких. Та всіх їх важко віднести до літературних. В двох словах, нічого, окрім подиву відео не викликає.
 14. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Рак чого? Печінки? Я не лікар, звісно, як на мене, це дуже близько. І те, й інше призводить до руйнації ліверу і летального результату.
 15. Совладелец ДМК поддержал политика из Днепра воскресенье, 17 марта, 201 Кандидат в президенты на предстоящих выборах 2019 года, внефракционный нардеп и лидер партии “Основа” Сергей Тарута заявил об объединении с командой кандидата в президенты Юлии Тимошенко. Об этом он сообщил в ходе на совместной пресс-конференции в Киеве, сообщает Интерфакс-Украина. “Мы сейчас объединяем наши команды в избирательном процессе... И наша команда будет работать на то, чтобы поддержать Тимошенко и чтобы защитить этот выбор”, — заявил Тарута. По словам Таруты, его фамилия останется в бюллетене, но его команда будет работать на победу Тимошенко. “Мы будем делать все, чтобы Юлия Владимировна победила”, — отметил он. Договоренности между кандидатами были инициированы Тарутой и закреплены в меморандуме о сотрудничестве, сообщает пресс-служба ВО “Батькивщина”. Подписанты меморандума обязуются прекратить войну на Донбассе и объединить страну, принять Новую народную Конституцию, воплотить в жизнь наработки, изложенные в программах кандидатов — Новый курс Украины и “Украина 2030”, говорится в сообщении. Как заявила Тимошенко, их политсилы объединяют свои программы, которые “совпадают процентов на 80”. Говоря о дальнейшем объединение для участия в парламентских выборах, Тарута и Тимошенко отметили, что соответствующие решения будут обсуждаться после президентских выборов. По словам Таруты, объединение с Тимошенко — это “сигнал другим кандидатам, которые меряют свои рейтинги, подумать о стране”.
 16. Тарута заявив про створення нової партії Неділя, 9 квітня 2017, 19:45 Нардеп, екс-глава Донецької ОДА Сергій Тарута заявив про створення нової політичної партії. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна". За словами нардепа, партія буде "насамперед ідеологічною і не буде "проектом Тарути". "Ми створили нову політичну партію. Вона буде побудована на ідеологічних принципах консерватизму - це республіканська партія з головною цінністю - людина ... Республіканська ідеологія базується на підвищеній обороноздатності, збільшенні витрат на захист, дозволяє носити зброю, ... вона розрахована на розвиток середнього класу населення", - заявив Тарута. "Україні потрібне перезавантаження усієї системи влади, і зробити це можна лише через новий політичний рух", - додав він. Як відомо, у лютому джерела УП в парламенті повідомляли, що позафракційний нардеп СергійТарута запускає власну партію "Основа". З'їзд партії ймовірно мав відбутися наприкінці лютого-початку березня. Повідомлялося, що до політичної сили мають намір приєднатися бізнесмени Микола Кміть та Андрій Гордійчук. Інтерфакс-Україна
 17. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Репресії про це не питають!
 18. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Помер від цирозу печінки! Того, чого прагнув - не досяг. Більше того, фактично допоміг своїм візаві в розбудові держави. Тобто, сприяв тому, чого сам не хотів. Герой?
 19. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Багато з тих, хто підтримує репресії, в будь-якій формі, помилково вважають, що вони їх не торкунуться!
 20. kentavr

  Партия "Слуга народу"

  Сумна їхня доля.
 21. Основа - план Б: Тарута об «Основе», Тимошенко и Каменском воскресенье, 17 марта, 2019 Как мы уже сообщали, вчера кандидат в президенты Украины, совладелец ПАО «Днепровский меткомбинат» (Каменское) Сергей Тарута заявил о своей поддержке другого кандидата, лидера президентской гонки Юлии Тимошенко. Мы решили напомнить каменчанам то, о чем говорил Сергей Тарута во время визита в наш город еще осенью 2017 года. Тогда он дал большое интервью журналисту «Кстати+», и мы повторяем это интервью полностью.
 22. kentavr

  Белоусов благоустраивает город

  Так, а що взяти за основу? Чому Ви не дописали?
 23. kentavr

  Новое правительство Украины

  @Muzik , заперечувати фізику можуть тільки генії, або вщент тупі люди!
 24. kentavr

  Днепродзержинский трамвай

  Не в ванні справа. А в нетриманні. У старих людей така проблема є вельми поширеною.
×