Перейти к контенту

kentavr

Пользователи
 • Число публикаций

  38 847
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  15

kentavr last won the day on 4 Сентября 2017

kentavr had the most liked content!

Репутация

6 085 Очень хороший

О kentavr

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське

Недавние посетители профиля

9 656 Просмотров профиля
 1. Транспорт

  @Muzik , завтра в середу ДЕПУТАТИ ні за що голосувати НЕ будуть. Депутати голосують на сесії. Сесії завтра НЕ буде. Завтра буде засідання виконавчого комітету. В ньому беруть участь члени ВК. Знов будете наполягати, що я дуже прискипливий до малозначущих слів?
 2. @Muzik , Ви не відповіли на ключове питання. Який переріз Вашого стояка? До батареї підходить труба 3/4 дюйма. Я НЕ повірю, що стояк має такий самий переріз!
 3. Я все зрозумів. Допускається менший переріз байпасу з урахуванням того, що якась частина теплоносія піде через батарею. Якщо батарея заглушена і прохідний переріз зменшено, гідродинаміка природно порушиться.
 4. Я хочу переконати Вас в тому, що Ви пишете дуже абстрактно, а вимагаєте конкретних відповідей на абстрактні питання. Це НОНСЕНС!
 5. Я не розумію, як без проекту можна забезпечити нормальне функціювання системи, що залишилась! Повідрізають такі розумники, як Музік, стояки, залишать лише перемички і будуть вважати себе розумнішими за Бернулі. Саме для того, щоб визначити, де і що різати, а де "зашивати" і потрібен проект. Звичайно, якщо системи вже не буде, він не потрібен взагалі. Та з цим питанням, як я розумію, немає остаточного визначення.
 6. @Muzik , Ви такий грамотний! Скажіть будь-ласка, переріз Ваших перемичок дорівнює перерізу стояка? Я особисто таких перемичок не бачив ніде! Так от, якщо переріз менший, а так воно і є, то порушуються вся гідродинаміка функціювання системи. Цей варіант не є прийнятним!
 7. Я Вам про Івана, а Ви мені про Степана...
 8. Музік, я питаю, ДЕ саме в Вашому тексті було зазначено район вокзала, чи Аврори??? Як я мав здогадатися, що Ви саме про ці райони писали???
 9. Боротьба з корупцією

  Скільки мотузочці НЕ витися, завжди край приходить! Директор фирмы, «заработавший» свыше миллиона на ремонте хвостохранилища в Каменском, оказался на скамье подсудимых Днепродзержинская местная прокуратура утвердила и направила в суд обвинительный акт в отношении директора общества с ограниченной ответственностью за совершение уголовных правонарушений, предусмотренных ч.2,3,4,5 ст.191 и ч.1 ст.366 УК Украины (завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным положением, совершенное повторно в особо крупных размерах; служебный подлог). Напомним, в декабре 2016 года чиновник внес в официальные документы заведомо ложные сведения о якобы предоставлении обществом услуг по техническому обслуживанию систем вентиляции, водо- и теплоснабжения, выполнению текущего ремонта лаборатории (ремонт кровли, помещений санпропускника, комнаты для хранения прекурсоров) и выполнению текущего ремонта покрытия хвостохранилища (места хранения радиоактивных отходов, что в перспективе могло привести к образованию аварийной ситуации на указанном объекте), расположенного на территории государственного предприятия в городе Каменском, а также по составлению проектной–изыскательской документации по ликвидации аварийной ситуации и проведению противоэрозионных работ на хвостохранилище. При этом директор общества достоверно знал, что указанные работы фактически не проводились, а услуги не предоставлялись. В результате таких действий с государственного предприятия на счет указанного общества были перечислены бюджетные средства на общую сумму 1 млн 121 тыс грн, которыми в дальнейшем злоумышленник распорядился по собственному усмотрению. В ходе досудебного расследования прокуратура предъявила гражданский иск о взыскании с обвиняемого в пользу государственного предприятия причиненного имущественного вреда. С целью обеспечения гражданского иска, на недвижимое имущество (квартиру), находящееся в собственности обвиняемого, наложен арест. Судебное разбирательство уголовного производства продолжается.
 10. Там я допис фантастичний зробив.
 11. Думаю, НЕ на брухт. На зберігання. Правда, згодом, якщо все піде за планом, може і на брухт. Ну, і потім. Розглянемо фантастичний варіант. Збанкрутілу ТЕЦ викупить якийсь жвавий інвестор із Заходу, залучить якогось винахідника, який винайшов спосіб отримання енергії з каналізаційного колектору, чи повітря, побудують станцію переробки гі*на на тепло, запропонують ЦО по 1 гривні за Гкал і почнуть повертати користувачів до системи. А де ж засувки регульовочні? А ось їх на базі зберегли від мародерів!
×