Перейти к публикации

kentavr

Пользователи
 • Публикации

  44 736
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  21

Последний раз kentavr выиграл 4 марта

Публикации kentavr были самыми популярными!

Репутация

6 888 Очень хороший

О kentavr

 • Звание
  Адмирал флота

Контакты

 • ICQ
  Array

Информация

 • Пол
  Array
 • Город
  Array

Посетители профиля

11 798 просмотров профиля
 1. Враги Гонтаревой. Кто из олигархов может мстить бывшему руководителю НБУ? Що сталось із будинком Валерії Гонтаревої, хто може за цим стояти, яких ворогів нажила собі екс-очільниця НБУ та як із цим пов’язана націоналізація "Привату", розбиралась "Українська правда".
 2. Це Ви так пожартували зараз?
 3. Не може бути! Наведіть, будь ласка, приклади.
 4. Треба вірити в людей! Не можна складати руки! Навіть після багатьох невдалих спроб.
 5. Ні, @Muzik , Ви помиляєтеся, це НЕ причіпки! Тим більше - НЕ намагання принизити опонента! Навпаки, я намагаюсь, поки що марно, підвищити Ваш культурний і освітній рівень, щоб люди не сміялися над Вашими безграмотними "словами, фразами і комами". А ображаєте себе Ви самі, роблячи з себе посміховисько своїми недолугими фразами, в яких часто-густо взагалі відсутні деякі слова і коми. Так хто тут кому лікар?
 6. Так, знаю. В виваженості і прагматизмі думок, сформованих на базі аналіза інформаційного поля, в відсутності ілюзій щодо того, що відбувається навколо..
 7. Пропоную повернутися до цієї ідіоми за пів-року!
 8. Ух ти ж! Не встигаю сьогодні за Вами нотатувати перли! Все тече, все змінюється, все проходить. Якщо думка сучасників відрізняється від Вашої, це не означає автоматично, що вони не праві. Це може говорити про те, що Ваші погляди помилкові. Ви дуже мало знаєте про мене, щоб робити такі висновки! Ви знову НЕуважно слідкуєте за моїми думками. Я далекий від райдужності, не ловлю журавлів у небі і не кажу "добре"! Я завжди говорю, що ніколи не буває так погано, щоб не могло бути ще гірше! І саме тому ціную те, що маю наразі - "синицю в руці". Постарайтеся запам'ятати цю мою позицію і не дописувати те, що мені не притаманне!
 9. Класс! Як гадаєте, є в цьому реченні пропущені слова і скільки? Тобто, ми брешемо через те, що ілюструємо, як і чому бреше Дубинський??? Мда... залізна логіка! Ой, вибачте, логістика.
 10. Що в черговий раз доводдить, Дубинському вірити не можна!
 11. @Muzik , збавте оберти! Зазначте, будь ласка, те місце, де я говорю про "генія цивілізації"! Впевнений, Вам це не вдасться. Така дурня не могла мені навіть до голови завітати! Я давно вже, після Юлі, не роблю собі кумирів, ніким НЕ зачаровуюсь і не маю болю розчарування. Щодо "афериста" повторю Вам те, що казав вже багато разів, а Ви все ніяк того до тями не візьмете. Вивчайте історію, мати Вашу! Вона вчить, що сучасники рідко бувають вдячними. Вдячними бувають їхні потомки. Вони, зазвичай, більш виважено ставляться до заслуг кумирів своїх батьків, більш об'єктивно оцінюють їхні здобутки і невдачі. Просто емоції від краху власних надій і сподівань не затьмарюють їхній мозок! Кажу ж, вивчайте історію! Так було завжди, за будь-яких революцій. Чому зараз мало б відбутися по-іншому? Кого, канала Коломойского??? @Muzik , Ви як мала дитина
×
×
 • Создать...