Перейти к публикации

Clown

Реальные пользователи
 • Публикации

  19 027
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  198

Все публикации пользователя Clown

 1. через вбудовану ос (чи що в нього там??) ?
 2. Clown

  Всё о футболе

 3. https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4183825865010108&id=116123688447033&__tn__=*s*s-R
 4. Верховна Рада на засіданні 3 червня ухвалила законопроєкт 5309, яким дозволила обрати підрядника на будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва без тендеру на Prozorro – вартість робіт оцінюють щонайменше у 85 мільярдів гривень. Про це повідомляє Transparency International Україна. Так, депутати проголосували за правку, якою вивели цей проєкт з-під дії Закону "Про публічні закупівлі". Водночас, профільний комітет її не підтримав. Насамперед йдеться про маршрут-напівкільце навколо столиці по області (Київська обхідна дорога). Наразі проєкт оцінюють у 85 млрд грн. Його планують спорудити до 2025 року, загальна протяжність дороги становитиме майже 150 км. Крім цього, депутати дозволили проводити закупівлі до Дня Конституції та Дня Незалежності України за переговорною процедурою — тобто також без аукціонів, але ці договори будуть у системі Prozorro.
 5. Clown

  Новое правительство Украины

  https://www.facebook.com/medgoblin/posts/1235108756947200
 6. Clown

  Наушники Эппл

  чел пол сменил, а сменить ник уже лень.
 7. У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про поступове збільшення пенсійного віку українців на один рік – до 61. Джерело: опублікована на сайті ВР картка законопроєкту №5566 "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо деяких питань визначення пенсійного віку" Деталі: Ініціаторами нового закону є група нардепів зі "Слуги народу". Зокрема, вони пропонують з 1 січня 2023 року збільшувати пенсійний вік на один місяць в рік, в результаті чого до 2035 року на пенсію можна буде виходити не в 60, а в 61 рік. Метою такої новації автори законопроєкту називають покращення демографічної ситуації в Україні. Адже натомість вони пропонують зменшити на 6 місяців пенсійний вік жінкам, які народили і виховали дитину до 6 річного віку. Такі жінки отримають по пів року зниження пенсійного віку за кожну виховану дитину, але не більше ніж на 3 роки усього.
 8. В Україні створять Президентський університет, який готуватиме "людей майбутнього" Президент Володимир Зеленський оголосив про створення Президентського університету, який готуватиме "людей майбутнього", та підписав відповідний указ. Про це Зеленський заявив 31 травня під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Освіта і наука". "Це заклад вищої освіти, який буде готувати людей майбутнього. Який навчатиме спеціалістів, що зможуть вирішувати важливі державні завдання для захисту нашої держави в дуже важливих пріоритетних найактуальніших напрямках. Напрямках сьогодення і завтрашніх викликів", – розповів президент. За його словами, університет готуватиме спеціалістів з інформаційної та кібербезпеки, зі штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмічних, енергетичних та біотехнологій. Зеленський планує зібрати у президентському виші найкращих викладачів та найкращих учнів зі всієї України, які навчатимуться безкоштовно. "А потім будуть працювати в державі, працювати тут, реалізуватися тут, в Україні, на благо нашої держави, на захист кожного українця", – додав Зеленський. Де саме буде розташований університет та як випускників стимулюватимуть залишатися працювати в Україні, президент не розповів. На будівництво Президентського університету, про створення якого оголосив президент Володимир Зеленський, потрібно близько 7,2 млрд грн. Про це заявив Міністр освіти і науки Сергей Шкарлет 31 травня під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Освіта і наука". Університет буде розташований на території державного "Експоцентру України" (колишня ВДНГ) у Києві. Територія університету займатиме 16 га, загальна площа забудови – 25,8 тисяч квадратних метрів.
 9. Я подозреваю, человек интересовался за газовую автономку
×
×
 • Создать...