Перейти к публикации

Clown

Администраторы
 • Публикации

  19 595
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  243

Все публикации пользователя Clown

 1. популизм обыкновенный. В Венесуэле примерно так же начинали. Постепенно дошли до того, что официально разрешили грабить супермаркеты.
 2. Сполучені Штати Америки та Європейський Союз більше не розглядають варіант відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT у разі посилення агресії проти України. Про це повідомляє німецьке видання "Handelsblatt" із посиланням на урядові джерела. "Американці та європейці вже кілька тижнів обговорюють, як реагувати у разі військової операції Росії проти України. ЄС погрожує Кремлю "масовими наслідками", але поки що не уточнив їх. Відключення Росії від системи SWIFT є дуже делікатним для учасників переговорів", – пише видання. "Цей крок може призвести до дестабілізації фінансових ринків у короткостроковій перспективі та сприяти розвитку альтернативної платіжної інфраструктури, в якій Захід більше не домінуватиме у середньостроковій перспективі", – додає Handelsblatt. Газета зазначає, що натомість готуються адресні економічні санкції проти найбільших російських банків. "Переговори між європейцями та США зараз зосереджені на формуванні санкцій проти великих російських банків. Німеччина наполягає на винятках, щоб можна було оплачувати імпорт газу та нафти із Росії", - йдеться у публікації.
 3. Киреев то ли в крыму то ли в приднестровье . можно погуглить, сейчас нет времени.
 4. это была дешевая имитация слабо развитым обществом архитектуры античности и ренессанса, где все делалось великими архитекторами из гранита и мрамора на века. И почти все, что они наваяли тогда, все еще стоит, по прошествии сотен и тысяч лет. А здесь своего рода культ карго в архитектуре. Сооружения, сделанные из говна и палок в прямом смысле этого слова.
 5. Clown

  Цена газа для населения...

  і потім треба буде закачати десь 8 ярдів кубів газу на наступну зиму. Якщо ціни не знизяться, то це близько 8 млрд $. Де їх взяти поки що не зрозуміло.
 6. Clown

  Цена газа для населения...

  Україна має 11 підземних газових сховищ, не рахуючи двох, які залишилися на окупованих територіях. Їхній корисний об'єм – 31 мільярд кубометрів: саме стільки газу можна закачати до ПСГ і потім повністю використати упродовж зими. Окрім цього обсягу, у сховищах залишається кілька мільярдів кубометрів так званого «буферного» газу, який не можна викачувати, щоб не порушилася нормальна робота сховищ.
 7. Clown

  Цена газа для населения...

  на наличном уже перепрыгнул
 8. Clown

  Цена газа для населения...

  блин а у меня даже сарая нет
 9. Clown

  Цена газа для населения...

  интересное мнение прочитал на минфине
 10. Clown

  Автофлуд

  На вчерашних торгах ценные бумаги автопроизводителя Rivian упали в цене на 5,6%. С начала года котировки потеряли 25%. Причины интересные, особенно если сравнивать с нашей экономикой https://minfin.com.ua/2022/01/11/78959748/
 11. бессмысленно ожидать чего-то иного от российского киноактера в кресле Президента Украины.
 12. обычное явление - сотрудники министерства пропаганды рф на работе
 13. Clown

  Революция в Казахстане

  Путін не зміг запам'ятати ім'я президента Казахстану Касим-Жомарта Токаєва і на засіданні ОДКБ називав його "Кемелом". Деталі: Путін під час онлайн-засідання Організації договору про колективну безпеку висловив підтримку президенту Казахстану, щоправда, назвав не його ім'я. Замість Касим-Жомарта Кемелевича Токаєва, який звернувся до ОДКБ за допомогою у зв'язку з протестами в країні, президент Росії співчував такому собі "Кемелу Жомартовичу". "Кемел", за словами Путіна, зіткнувся з "безпрецедентним викликом безпеки" Казахстану. Сам Токаєв, який також був присутній на засіданні, промовчав і ніяк не відреагував на плутанину з ім'ям. За інформацією "Медузи", це вже не вперше, коли Путін має труднощі з ім'ям Токаєва. 2019 року він, висловлюючись про зміну президента в Казахстані, згадав повне ім'я Назарбаєва (Нурсултан Абішевич), а Токаєва просто назвав "новим президентом".
×
×
 • Создать...