Перейти к публикации

Clown

Реальные пользователи
 • Публикации

  16 808
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  66

Последний раз Clown выиграл 12 января

Публикации Clown были самыми популярными!

Репутация

8 797 Очень хороший

О Clown

 • Звание
  Адмирал

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

6 046 просмотров профиля
 1. Clown

  поле брани

  Мурзик говорил, что он великий блоггер. Читаем, обращаем внимание на пунктуацию: https://minfin.com.ua/users/a987654321a/
 2. Clown

  Новое правительство Украины

  На малооб'ємному українському валютному ринку нацбанк і мінфін можуть малювати будь-який курс. Так, одне питання - хто вкладає гроші у спекулятивні українські цінні папери, інше - чому нацбанк і мінфін не стабілізували ситуацію. Нацбанк міг весь цей час легко викупляти надлишок бакса і складати у звр, тим самим тримаючи курс стабільним - біля позначки 27 грн Але цього не робили. Аналогічно у кабміні не давали гарантій МВФ виконання їх вимог - це змушувало мінфін продавати овдп у великій кількості під великий відсоток (від 18% до 12%, МВФ дає під 2%) для покриття дефіциту бюджету для уникнення внутрішнього дефолту. Взагалі всі ці дії (кабміну, мінфіну, нацбанку) виглядають або як повна некомпетентність, або як свідома змова.
 3. Clown

  А что с отоплением?

  Електроопалення всьо? Я не встигаю запланувати встановлення автономки. То не буде цо буде ео. то буде цо і ео і го. То го заборонили, дали цо. То ео не тягне - знову буде го і цо але тимчасово. Тепер квартальні котельні. Весело.
 4. Clown

  поле брани

  Про ваші? З ваших розповідей.
 5. Президент Володимир Зеленський захотів роз'єднати об'єднані Міністерство економіки, Міністерство культури і Міністерство у справах ветеранів і доручив розробити прем'єр-міністру Олексію Гончаруку "новий підхід". 21 липня Зеленський підтримав ідею об'єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді та спорту.
 6. У бота началась ночная смена.
 7. Clown

  поле брани

  Ви нарешті придушили (вау!) жабу і придбали дзеркало? Чи все ж таки примусили переповнену щастям дружину начистити до блиску таз ?
 8. Clown

  поле брани

  Жадібність? Брехня? Байдужість?
 9. Clown

  Зміна нікнейму

  Что мешает его убрать? Религия? Или он траффик создает?
 10. Clown

  Зміна нікнейму

  неужели наличие-отсутствие музика? не знаю кто как, я форум использую как канал коммуникации с волонтерами Каменского. если он закроется, станет конечно сложнее.
 11. я планував встановити котел на 4квт на квартиру 42 кв.м. якщо відключать цо техніки казали - більш ніж достатньо, особливо, якщо квартира утеплена
 12. Clown

  Зміна нікнейму

  а какая метрика помойка-непомойка?
 13. Clown

  Зміна нікнейму

  та ще криза середнього віку Мілда
×
×
 • Создать...