Перейти к публикации

Clown

Администраторы
 • Публикации

  19 595
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  243

Последний раз Clown выиграл 16 января

Публикации Clown были самыми популярными!

Репутация

9 526 Очень хороший

О Clown

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

8 277 просмотров профиля
 1. популизм обыкновенный. В Венесуэле примерно так же начинали. Постепенно дошли до того, что официально разрешили грабить супермаркеты.
 2. Сполучені Штати Америки та Європейський Союз більше не розглядають варіант відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT у разі посилення агресії проти України. Про це повідомляє німецьке видання "Handelsblatt" із посиланням на урядові джерела. "Американці та європейці вже кілька тижнів обговорюють, як реагувати у разі військової операції Росії проти України. ЄС погрожує Кремлю "масовими наслідками", але поки що не уточнив їх. Відключення Росії від системи SWIFT є дуже делікатним для учасників переговорів", – пише видання. "Цей крок може призвести до дестабілізації фінансових ринків у короткостроковій перспективі та сприяти розвитку альтернативної платіжної інфраструктури, в якій Захід більше не домінуватиме у середньостроковій перспективі", – додає Handelsblatt. Газета зазначає, що натомість готуються адресні економічні санкції проти найбільших російських банків. "Переговори між європейцями та США зараз зосереджені на формуванні санкцій проти великих російських банків. Німеччина наполягає на винятках, щоб можна було оплачувати імпорт газу та нафти із Росії", - йдеться у публікації.
 3. Киреев то ли в крыму то ли в приднестровье . можно погуглить, сейчас нет времени.
 4. это была дешевая имитация слабо развитым обществом архитектуры античности и ренессанса, где все делалось великими архитекторами из гранита и мрамора на века. И почти все, что они наваяли тогда, все еще стоит, по прошествии сотен и тысяч лет. А здесь своего рода культ карго в архитектуре. Сооружения, сделанные из говна и палок в прямом смысле этого слова.
 5. Clown

  Цена газа для населения...

  і потім треба буде закачати десь 8 ярдів кубів газу на наступну зиму. Якщо ціни не знизяться, то це близько 8 млрд $. Де їх взяти поки що не зрозуміло.
 6. Clown

  Цена газа для населения...

  Україна має 11 підземних газових сховищ, не рахуючи двох, які залишилися на окупованих територіях. Їхній корисний об'єм – 31 мільярд кубометрів: саме стільки газу можна закачати до ПСГ і потім повністю використати упродовж зими. Окрім цього обсягу, у сховищах залишається кілька мільярдів кубометрів так званого «буферного» газу, який не можна викачувати, щоб не порушилася нормальна робота сховищ.
 7. Clown

  Цена газа для населения...

  на наличном уже перепрыгнул
×
×
 • Создать...