Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 973
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  17

Последний раз Alek_Sander выиграл 23 июля

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

480 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

4 070 просмотров профиля
 1. Якби ж ще "простому народу" змогли донести думку, чому електроенергію не виходить продавати "дешевше при більшому споживанні". Якусь просто аналогію "в колодязі поруч вода майже халявна, але її кількість там обмежена, більше 20 відер на добу не витягнеш. А привозна у діжці дорого обходиться. Більше споживаєш - більше платиш. А надумав басейн наповнити - хоч кредит бери." (Ще "побуркотіти" кортить за "народний газ", якому нарід бажає тариф на рівні собівартості.) З наших 20млрд.куб.м видобутку на 40млн населення припадає біля 500куб.м. газу на рік "кожному". Моїй родині з електроопаленням, газовою плитою та газовою колонкою має діставатися 2000куб.м., з яких ми споживаємо за рік біля 500куб.м. І я б волів, щоб нам виплачували різницю між "ринковою ціною" та "собівартістю", а я вже сам придумаю, що робити з тими грошима. Краще за електроопалення заплачу, аніж "віддам" ті кубометри комусь "на халяву". А сусіди пенсіонери зі своїм споживанням до 200куб.м. на рік ту різницю могли б на ліки витратити, чи на харчі.
 2. Фірташу нещодавно "пробачили" десятки мільярдів гривень за газ. Можна і "щедрим" побути, ага. Дешевше продавати не зміг би, бо треба ж показувати якісь витрати на "адміністрування".
 3. Перелік адрес на сайті міськради kam.gov.ua десь у розділі "Нормативні документи" в "рішеннях мімькради" або "рішеннях виконкому". "Рішення № 178-07/VIII від 28.04.2021"
 4. Сайт переїхав на українську транслітерацію прізвища ( http://bilousov.dp.ua/ ), а за старий домен проплатити жаба душить, мабуть. Хоча було б корисніше притримати той домен та вліпити туди напис "сайт переїхав, нова адреса отака, тицяйте посилання".
 5. (жартівливо) порадіємо за Ірину, вона за останні два тижні встановила собі інверторний кондиціонер для обігріву замість інфрачервоних панелей.
 6. Я (не фахівець) це розумію так: 1) у "Реєстрі речових прав" даних нема; 2) у "Реєстрі прав власності" присутні дані про ваші "спільні" 2/3 частки. (Так само, нема інформації і в реєстрі "відчуження", і в реєстрі "іпотек".) Схоже за все, Clown дав більш точну відповідь - запис про ваше майно відсутній у новому електронному "Державному реєстрі речових прав", але є в електронному "Реєстрі прав власності". В моєму витягу за лютий минулого року слів "відсутні" нема, але і заголовки йдуть "підряд".
 7. Виглядає так, наче ота 1/3 є окремим видом власності "спільна часткова", а 2/3 - на вас обох із мамою без розділення по конкретному метражу як "спільна сумісна". Тобто, мамі належить 1/3 "спільної часткової" та 1/3 "спільної сумісної", а конкретно вам лише 1/3 "спільної сумісної".
 8. Але ж тоді виходить, що мати переписала на сина 2/3 житла. І це виглядає якось нелогічно, якщо там нема "цікавої сімейної історії". (Якщо є ще хтось із нащадків у матері - вони своєю "дрібною" часткою успадкованої власності можуть блокувати продаж житла, що виглядало б логічним, за умови "непутящого" сина.)
 9. Це в онлайн-реєстрі таке для однієї конкретної адреси? Можливо, ваша мати володіє ще десь 2/3 частки. А чи зможете зробити скріншот того шматку тексту, замалювавши "персональні дані"?
 10. Alek_Sander

  осушитель воздуха

  Тьху, не догледів :).
 11. Alek_Sander

  осушитель воздуха

  Зволожена пилюка, як раз, швидше має осідати. Та й відчуття від сухості в носі трохи дратує.
 12. Alek_Sander

  Пенсионные реформы

  Ну а що поробиш, якщо "их много, а денег мало." Не забирати ж гроші в лікарень, шкіл, великого крадів будівництва...
 13. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Платіжки мав розносити Інфоком. Формально про КП "Добробут" 1) Утворено на сесії міськради 20.01.2021 шляхом перейменування "Теплотехніку". Про внесення змін до відомостей Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Теплотехнік». У своєму статуті отримали такі ж самі пункти щодо "господарської діяльності", які були у УКОЖа в статуті. (І ще декілька дивних, типу "зовнішньо-економічної діяльності". 2) Озвучили в розділі новин на сайті виконкому. У Кам’янському відбулася позачергова сесія міської ради. 3) Новина на сайті виконкому Міський голова Кам’янського доручив перерахувати розмір квартплати за січень 2021 року (В якому "кумедний" текст "Із 1 січня поточного року житловий фонд Кам’янського замість КП «УКОЖФ» обслуговує нове комунальне підприємство «Добробут».) Також там і реквізити для оплати опублікували (увага, у Інфокома окремий "транзитний рахунок", однаковий для всіх послуг).
 14. А "огидного почуття божої роси" нема? Інформаційна політика на "само-запереченні", навіть не на "незрозумілих діях без пояснень" (як у Порошенко). Зеленський підписує бюджет 2020 із фондом "проти короновірусу", а потім витрачають звідтіля гроші переважно на "Велике будівництво" замість апаратів ШВЛ, доплати лікарям та інші потреби. Бере "під особистий контроль" питання вакцинації населення - але декілька разів вже зсувалися строки вакцинації, та ще й міняли інформаію про те, яка саме вакцина буде використовуватися. Не кажучи вже про відсутність "надихаючих прикладів вакцинації" від представників уряду, що викликає ще більші підозри щодо її якості та їх компетентності. Оголошували, що електроенергія буде дорожчати і в першу чергу скасують пільгові 100кВт*г - а підняли тариф одразу всім. Після чого вліпили "недолугу" компенсацію. Якщо за Порошенко було відчуття "годує баранів та стриже з них трохи шерсті" (здирництво), то за Зеленського відчуття пройобів та верзення нісенітниць.
 15. Alek_Sander

  Обои для детской

  В залежності від віку дитини, можна наклеїти шпалери, які буде цікаво розмальовувати. А вже у підлітковому віці поміняти їх, дозволивши хлопцю прийняти участь як у виборі, так і у процесі переклеювання.
×
×
 • Создать...