Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 932
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  15

Последний раз Alek_Sander выиграл 16 декабря 2020

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

469 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 887 просмотров профиля
 1. Порівняйте аватарки та зверніть увагу на мій коментар трохи вище ;-). P.S. Скріншот не актуальний, бо текст в ньому вже виправлено годину тому.
 2. За інформацією від "надійних джерел", деякі комунальні підприємства перейшли на "єдиний транзитний рахунок". Водоканал зробив це раніше, що можна побачити у платіжках Приват24 за квітень чи травень. Тепер цим рахунком користуються і КАТП 042802 та УКОЖ (чи його правонаступник).
 3. Овва, оце вже цікаво. У старій платіжці знайшов цей IBAN - платив по ньому ФОП Єрзаулов за послуги ефірної антени: І навіть в до-IBAN-івські часи є патіжка із цим номером рахунку (останні 14 цифр співпадають):
 4. Із урахуванням останніх новин - я не маю відповіді. Пишуть, що УКОЖ ліквідували (приєднали). На сайті міськради поки що не бачу ні проектів, ні рішень з цього приводу. Враховуючи "комунальну війну", текст в новинах може бути викривленим або неповним.
 5. Геометрично можна визначити. Візуально взяв найбільший кут нахилу, продовжив до нульової відмітки, тепер маю теоретичну швидкість заповнення від 0 до 25млрд.куб.м. між двома датами - 01.03.2020 та 26.08.2020, що складає 178 днів. Тобто, за один день, поки що, закачували в середньому не більше 140,45млн.куб.м. Чи це максимально можливе число, чи ні - ми все одно не знаємо . Теоретичний висновок - щоб закачати 20млрд.куб.м. газу, якого вистачає населенню+ТКЕ+бюджетникам на рік, необхідно 142 дні (4,5 місяці). Якщо закачувати лише для населення 15млрд.куб.м. - має вистачити 108 днів (3,5 місяці).
 6. Як я казав, частки копійок могли забутися. Ліміт в 3600кВт*г вичерпати - теж складно у квартирі (це ж аналог споживання 5кВт без зупинки). Вважаю, варто "закруглятися" з цією дискусією.
 7. Наскільки я розумію, вимога до наявності радіоканалу в лічильнику (модуль "ZigBee" для АСКУЕ) переважно була для лічильників, що знаходилися у квартирах. Інші вимоги могли стосуватися "захисту від електро-магнітного поля". Зараз, схоже, ще й додалася умова наявності реле, яке буде відключати при перевищенні споживаної потужності. Щодо вимоги до обов'язкової наявності багатозонності не чув. Але, здається, там і різниця в ціні була не та, щоб на цьому заощаджувати при монтажі ЕО. УЗО та автоматичний вимикач були обов'язковими, але це більше "стандартні вимоги по захисту". А коли я підвищував потужність, то автомат "перед лічильником" електромонтер ставив ДТЕК-івський, повернувши мені той, що власноруч купляв. (Мабуть, часто люди підсовували автомати із фальшивим номіналом.)
 8. Я ніде не бачив такої вимоги. Але дійсно, ставити ЕО без багатозонного лічильника не раціонально, і навряд чи так робило (тобто "не ставило) більше 1% абонентів з ЕО. Та моє питання про тариф можна замінити і на "населення з електроплитами без газу в будинках". Такі абоненти могли не ставити багатозонних лічильників.
 9. Обіцяють, що за січень платіжка вже буде не з УКОЖем, а з якимсь КП "Добробут". Мабуть, і платити доведеться на інший рахунок. Та ще й пильнувати, чи вірно порахували.
 10. Ще раз. Я про "швидкість заповнення ПГС". Який виражено кутом нахилу графіку. До "майже 30млрд.куб.м." сховища заповнилися не за один місяць від тих ~16млрд.куб.м., що на графіку "на початку квітня 2020". А впродовж літа та осені. Якщо вони заповнювалися згідно договору із якоюсь фіксованою низькою ціною - питань нема, пофігу на темпи закачки. Але якщо ціна мінялася щомісяця - то чим швидше газ перекачаєтьсяв ПГС, тим дешевше буде його середня ціна.
 11. Емм. Хочете довести мене до сарказму? :-) А який тариф тоді був у період з вересня 2015 по лютий 2016 включно, для абонентів з електроопаленням, що не мали багатозонного лічильника та використовували не більше 3600кВт*г на місяць?..
 12. Дивно, що ще в старому вигляді підсовує. У мене що в мобільному клієнті, що на сайті, вказано саме через IBAN. Ми ж на міжнародний формат з серпня 2019р до січня 2020р переходили.
 13. Я акцентую на тому, що швидкість їх заповнення може мати обмеження. І після холодної зими із великою витратою просто не встигнемо за теплий період наповнити сховища бажаним об'ємом. Графік запасів дає лише приблизну оцінку можливостей по заповненню.
×
×
 • Создать...