Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 891
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  14

Последний раз Alek_Sander выиграл 26 октября

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

468 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 780 просмотров профиля
 1. Сміття, наче, в кубометрах рахують. Не ви, так ваші сусіди постаратися можуть. Ну і оці варіанти "з квітня по листопад нема вдома" вирішуються лише особистим контейнером. Життя в багатоквартирному будинку - це рівень "спільного котла".
 2. А ще вогнегасник поряд ставити, угу. Три роки тому контейнери ставили металеві, лише кришка пластиковою була. А напередодні виборів похапцем вліпили повністю пластикові.
 3. Alek_Sander

  Стабилизаторы напряжения

  Так ми ж то так - потриндіти
 4. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Раніше поштарі одні й ті самі були, а зараз різні люди бувають. Можливо, окремо комусь сплачують, без Укрпошти.
 5. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  От до цього тексту мені було "незручно" підозрювати людину, що розносила комунальні квитанції, у крадіжці ЛЕД-лампи при вході в під'їзд (висіла низько, без світильнику). Бо вкрали як раз у короткий діапазон часу, та оком зачепився лише за "листоношу".
 6. Alek_Sander

  Стабилизаторы напряжения

  Із домашньої техніки нижче 190В відмовлялися працювати лише газова колонка (налаштування електроніки видають помилку) та погано гріє мікрохвильова піч. В умовах осені 2018р із напругою біля 170В, вся інша техніка працювала нормально.
 7. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Тут, скоріше, інша ситуація - завищений робочий струм через діоди, щоб вони яскравіше світили. Для такої ж кількості люменів при нормальному струмі треба більше діодів ставити, а це "зайві витрати". Ну і електронна "обв'язка" теж може відрізнятися якістю, впливаючи на сплески струму в діоді та його передчасне вигоряння.
 8. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Бгиги. Схожу байку пам'ятаю про кухонні ножі із коричневою ручкою - "це щоб у очистках з під картоплі легше загубити було".
 9. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Що цікаво, діоди в освітленні і зараз дуже широко використовуються для економії споживання. Але вже як джерело світла, а не для відсічення напівхвилі :).
 10. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  От саме цієї фрази не вистачало, щоб не виникло моїх заперечень. "Витрати електроенергії зростають від заміни лампи більш потужною." Раз масово - то УКОЖ, скоріше за все. Його заснували в 2016р, здається, як раз підходить по часу. Могли ставити діоди на той випадок, якщо доведеться таки замінювати лампи коштами УКОЖу, але потім "парєшалі". Якихось анонсів з цього приводу не пригадую.
 11. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Тут, типу, економія за рахунок відсутності витрат на нові лампи :). (Особливо сучасні, із нижчою якістю.) Ну а для "нормальної" яскравості просто вкручують лампи номіналом вище (150Вт, 200Вт).
 12. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Гм. Дуже дивно, з економічної точки зору. Можливо це ОСББ якесь, якому не вистачає коштів на ЛЕД-світильники, а оплачувати споживання електроенергії на освітлення доводиться по окремому лічильнику. Але для УКОЖу, про який я не чув, щоб лампи міняли - це дуже дивно. Звучить як "взаємовиключні параграфи". ККД освітлення знижується, звісно, із-за зменшення випромінення у видимому спектрі. Але споживана потужність повинна знижуватися в будь-якому випадку, інакше збільшений струм нівелював би охолодження спіралі під час іншої напівхвилі. (Як повернуть мій ваттметр, перевірю фактичні числа.)
 13. Alek_Sander

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  З радянських часів ті діоди "добувалися" на підприємствах. Зменшення потужності знижує нагрівання спіралі та дозволяє лампі розжарювання прослужити довше, також знижується ризик перегоряння лампи під час вмикання в холодну погоду із-за різкого перепаду температури. Щоб діод не заважав - його достатньо "шунтувати" (закоротити з обох боків) проводом від 0,75кв.мм (більше лампі й не треба).
 14. ДТЕКу має бути не пофіг, бо із-за аварії менше грошей отримають (не буде споживання). Справа в тому, що ви розповідаєте про випробовування ізоляції, яке проводиться саме високою напругою. А я мову веду про те, що оцей "тест споживачами" дозволить виявити слабкі місця від споживача до підстанції в плані перегріву струмом. Навіть якщо воно "бабахне" (задимить чи займеться полум'я). Денне споживання могло б бути більшим у пікові години (ранок та вечір), але не весь день. І характер такого споживання повинно мати "розмазаний" вигляд на графіку, бо люди не вмикають одночасно всім будинком електрочайники.
 15. Щоб протікав струм - має бути навантаження з іншого боку кабелю (інакше струм буде лише за рахунок "ефекту конденсатора" самого кабелю). А щоб струм був малий - у навантаження має бути великий опір, який можна під'єднати лише до того, як буде підключено кабель до ввідного вимикача в будинку. І це жодним чином не буде "випробовуванням на витривалість лінії". Перегрів та пожежі виникають саме при високих струмах. Тут може бути не стільки "піару Білоусова", скільки "заспокоєння громадян-істеричок". Ну а ДТЕКу теж вигідніше в теплу пору провести випробовування, аніж взимку ганяти бригади на ремонт та забивати гарячу лінію купою дзвінків з усього району.
×
×
 • Создать...