Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 834
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  10

Последний раз Alek_Sander выиграл 25 июня

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

453 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 536 просмотров профиля
 1. От саме тому і порівнюю - якість життя залежить не від координат, а від населення.
 2. Ну от той факт, що "зараз пересічній людині це недоступно" я сприймаю як спадок радянського виховання інфантілізму в населенні. Замість того, щоб контролювати діяльність депутатів всіх рівнів для зменшення корупції та будування працюючої правозахисної системи - населення на виборах сподівається "витягнути щасливий квиток", доки шахраї та всілякі "фахівці у схемах" користуються можливостями "дикого капіталізму". Цікавим наочним прикладом для мене є Польща - ті самі 40млн населення, але без "комуністичної вавки" в голові. Пройшли етап болючих реформ Бальцеровича, перейшли на ринкову економіку - живуть краще за нас, українців. І я вважаю, що це не "завдяки комунізму", а як раз навпаки - всупереч його ідеології. За 50 років окупації не встигли чи не змогли перевиховати населення Польщі.
 3. Ну так у хворіючого населення ефективність праці нижче. Це як раз той момент, де "профілактика" дешевше за "ремонт/лікування".
 4. І ще, на додачу. Оце все "давали квартири безкоштовно, лікували, навчали, відправляли на курорти" на мою думку, сильно пригнічувало бажання робити щось краще, аніж "достатньо для виконання плану". Якщо ти ведеш здоровий спосіб життя і тобі курорт не потрібен - ти не зможеш законно обміняти "путьовку в санаторій" на щось більш потрібне чи цікаве. Пити та курити можеш скільки завгодно - все одно на лікування відправлять за "державний" рахунок. Так само не можна було, за рахунок того ж здоров'я, посилено працювати десь "на Сєвєрє" і з купою грошей потім законно купити собі хороший будиночок та автівку - ставай у чергу та чекай. Про неможливість поміняти район проживання я на 100% не впевнений, але думаю, теж були якісь складнощі.
 5. Скоріше як структуру керування, що дуже нераціонально та обмежено ("по тупому") використовувала наявні людські ресурси. Забезпечивши "стабільність харчування та проживання" для більшості людей без підприємницького хисту - отримали підтримку цієї більшості. За рахунок "залізної завіси" забезпечили "інформаційний вакуум". А людям "із ініціативою" чи "підприємницьким хистом" доводилося або змиритися із своїм становищем, або стати на шлях беззаконня для поліпшення свого матеріального становища. В результаті народ жив, не знаючи про те, що можна жити краще. Можна не стояти в черзі на автівку. Можна вибирати хату відповідно до заробітку, ане із стандартних "уліца Строітєлєй дом 25 квартіра 12". Можна порівнювати смак "найкращого пломбіру" не із сосулькою, а із купою різних смаколиків. Можна купити сік не лише яблучний, томатний чи березовий - а ще й з купи інших фруктів та ягід. І що всю політичну структуру треба вміти контролювати, бо інакше буде "дикий капіталізм". Як вірно казали у фільмі "Кін-дза-дза" - "Без кольорової диференціації штанів суспільство позбавлено мети".
 6. Для мене, людини 1984-го р.н., що із захопленням читала художні твори для дітей про "щасливе радянське життя", ця державна структура в першу чергу визиває огиду через заборону підприємництва, утиски ініціативи та насадження "інфантілізму" у населення. Не було стимулу розвиватися, бо планова економіка не є конкурентною. Навіть комуністичний Китай зрозумів це і послабив державний вплив на економічні процеси, зосередившись на соціальному контролі. А у нас тут все ще залишилося купа народу, яка чекає на "мудрого царя/вождя/президента", який зробить "все безкоштовне, аби лише ти працював за вказівкою". Тьху.
 7. "Сам запитав. Сам відповів." Про встановлення тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, Товариству з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДИНГ» 27.05.2020 Додатково: надання дозволу на списання комунального майна 29.05.2020 Переважно у переліку теплотраси до бюджетних закладів, які вже підключені до автономних твердопаливних котелень. (Судячи з наявності 31-ї, 36-ї та 16-ї шкіл.)
 8. Думаю, це працює лише в тих випадках, коли "вожак" має можливість контролювати поведінку кожного "підлеглого". У випадку великої кількості "зграї" - контролю менше, отже і ефективність нижче. І тоді "шакали", які згуртовуються і без "вожаків", перемагають.
 9. Щодо СІП-панелей ("сендвіч" з ОСБ та пінопласту) - можу порадити на ютубі подивитися канал "Тимоша". Він сам будував собі будинок, людина невибаглива та не фахівець у своїй справі, але деякі "прості відповіді" у нього почути цікаво.
 10. Посилання прямо у тексті, підкреслений текст і є "лінком" :). Продублюю в іншому вигляді: https://victorborisov.livejournal.com/262358.html
 11. Може краще все ж "Двойной кирпич или железобетон, потом утеплять ватой."? Начебто має вийти і дешевше, і швидше, і теплоізоляція нормальна. У victorborisov@LJ цікаво було почитати досвід експлуатації будинку з газобетону у підмосков'ї.
 12. "І без радикальних кроків, як впровадження другого рівня соцзабезпечення, різкого збільшення розміру ЄСВ – ми пенсійну систему не збалансуємо” Називається - "просрали держбюджет, з якого раніше покривався дефіцит Пенсійного Фонду". Ну можна і так. З кожної працюючої людини в держбюджет всіх податків потрапляє: 1,5% утримання військового збору, 18% утримання ПДФО та 22% нарахувань ЄСВ. Грубо кажучи, зі 122грн "з фонду оплати праці" маємо 41,4грн відрахувань до держбюджету. Отже, достатньо зробити середню зарплатню не нижче (3100/41,5)*122=9113 грн. ... Ой, а це ж ще при "клятому баризі" було зроблено. З жовтня 2018р середня зарплатня була не нижче за ці 9113грн. (в середньому за 2019р середня ЗП складає біля 10500грн.) Ну а бажання збирати в середньому з кожного працюючого 3100грн у вигляді ЄСВ, шляхом його збільшення до рівня 30% нарахувань, скоріше призведе до тінізації зарплатні. Або ж її зменшення у тих, хто працює "вбілу". Зараз з середніх 10500грн платиться 2300грн, тобто "фонд оплати праці" складає 12800грн. Без його зростання просто впаде показник середньої ЗП до рівня 9850рн, і середнє "на руки" стане 7930грн замість 8450грн зараз. "Нєт, синочєк, ми будєм мєньшє кушать."
 13. Alek_Sander

  Весёлые картинки.

  Ну а я майже не в курсі, як виглядає "контра" після версії "1.6", тому теж не виключав можливість своєї помилки. (Тим більше, що той "закуток" був не сильно популярним в часи комп'ютерних клубів.)
 14. Alek_Sander

  Весёлые картинки.

  (може я жарт якийсь не зрозумів) Фото виглядає як класичний de_dust з CS. Місце для "фотокадру" (над тонелем).
 15. Alek_Sander

  Весёлые картинки.

  Але існують приємні виключення у вигляді приватних будинків :). А експерт то - "сліпий". Видно ж, що не "фото шофт", а графіті "першого даста".
×
×
 • Создать...