Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 994
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  22

Последний раз Alek_Sander выиграл 16 сентября

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

487 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

4 160 просмотров профиля
 1. Це ж ще залежить від того, як саме "взаємодіє" відеокамера із операційною системою. Я не беруся стверджувати, що там "все дуже просто", чи навпаки "потрібен спеціалізований софт". Хоча за годину - можна було б і "порожню стіну" познімати для спроби перезапису.
 2. Якщо тим атйишнікам камери дали лише "на 5 хвилин" - інакшим способом вони б і не "видалили данні". Будь-яка операція надійного затирання потребує чимало часу. Я от не знаю, яким чином данні в камері зберігаються - чи вбудована флеш-пам'ять, чи окремий носій. Теоретично, окремий носій можна було б вилучити - але це вже "крадіжка" чи "пограбування". (А у випадку із специфічним форматом носія - його хіба що молотком розкурочити.)
 3. У мене теж споживання для 65кв.м. менше в гігакалоріях, у порівнянні зі споживанням в часи ЦО. Але я розумію що мене може "догрівати" (зменшувати витрати) тепло із підвалу, де труби оголені. А може навіть температура в кімнатах сусідів із ЦО вище за мою, не питав. Тому я оцінюю вартість гігакалорій з розрахунуку, що колись весь будинок може "зненацька" Перейти на ЕО. Цікавіше було б дізнатися статистику споживання та витрат у мешканців Соцміста та БАМу, у кого газова колонка. (Бойлери, все ж таки, спотворять порвівняння.)
 4. (Дякую за "нагадування-уточнення", я чомусь в голові зафіксував "1Гк=1250квт*г".) Маємо ситуацію, коли обігрів електрикою "для будь кого" на рівні, а то і дешевше, за обігрів ЦО (1630..1955грн/Гк проти 1935грн/Гк). При цьому не сплачуєш за надмірний обігрів підвалів, якщо там труби не ізольовані. А забиті стояки ще й дизбалансують отримання тепла, хоча платити доводиться порівну.
 5. Нащо тоді розповідати нам про те, шо "ЦО не здорожчає", якщо нема наміру за нього платити взагалі? Навіть якщо б воно було вчетверо дорожче...
 6. Одна гігакалорія "з розетки" при двозонному тарифі обійдеться в 1750грн. Наскільки дешевше централізоване опалення?..
 7. Дякую за уточнення. Забувсь вже, коли саме міняли тарифи . Тож, середній тариф опалювального сезону 2020-2021 (п'ять з половиною місяців, якщо не плутаю) можна вважати на рівні 1800грн - а отже фактичне підвищення складе вже біля 25%. І це ще, можливо, не кінець. (Бюджетним установам там взагалі більше 3000грн/Гк в проекті малюють. Щоправда у них і було щось чи 2200грн/Гк чи 2400...)
 8. Анонсують новий тариф на централізоване опалення. В частности, для населения предлагается утвердить цены (тариф на тепловую энергию, ее производство, транспортировку и поставку, услугу по поставке тепловой энергии) на уровне 2225,64 грн/Гкал (с НДС). Напомним, что в минувшем году тариф для жителей Правобережья составлял 1935, 34 грн/Гкал. В процентном соотношении цены намерены поднять на 15%.
 9. Alek_Sander

  Собаки - хто як бореться?

  Щоб не звикала, може вмикати-вимикати нерівномірно? А щоб на ходу діставати - хіба що "сумку на раму біля керма" використовувати, ту що "для смартфону". Достатньо близько до рук, різні варіації застібок мають бути.
 10. Щоб було що з бюджету брати - в нього мають платитися податки з бізнесу. Нема бізнесу - нема прямих податків (ПДВ, ЄСВ, ПДФО, оренда, рента). Нема бізнесу - нема зарплат і податків на споживання (акцизи, мито). Чому "барига" при владі і був краще - він це розуміє і дає можливість бізнесу розвиватися. (Причому його кондитерському бізнесу як раз дуже сильно потрібні заможні покупці. Від тортів та цукерок відмовитися простіше, ніж від електроенергії, газу, банківських переказів.) Щось в оффтоп понесло...
 11. Ну так або роботодавець піде" правильним шляхом", або закриє бізнес. У нас же подекуди собівартість товару висока, тому що ніхто не хоче вкладатися в довгострокові проекти. Тому або у нас буде якийсь "злам в суспільстві" щодо захисту приватної власності, або будемо і далі звинувачувати в усьому "бариг".
 12. Так, прямого зв'язку нема. Але ж є непрямий: якщо ЗП не вистачає на базові потреби (комуналка, харчі, одяг) - працівник може покинути роботу та поїхати на заробітки. Нема працівників = нема бізнесу.
 13. Про "сильну армію" кепкували, що зробив її сильніше, коли чотири рази ухилився від повістки.
 14. Не брехня. Було три компенсації "після 11 числа наступного місяця". Лише за перший квартал, за квітень вже без компенсацій платили. Може ви вважаєте, що "за січень мала прийти у січні"?
 15. Ви так кажете, наче Кам'янське було лише одним із десятків міст по всій Україні, яке повністю переходило на ЕО на радість рудому. Хоча за фактом - лише один район та декілька десятків везунчиків, що встигли "проскочити" у 2018-2018рр. Тариф піднімали не із-за нас. І його в будь-якому випадку підняли б в такій ситуації з генерацією, яка у нас склалася. Так само і з газом - міняються світові ціни, а не "підступнтй олігарх оббирає українців". (Ще от на ціни ЦО подивимося, як мінятися будуть. Навіть по 1,68грн/кВт*г тариф з "день/ніч" біля 1750грн/Гк дешевше за ЦО-шні 1935грн/Гк.)
×
×
 • Создать...