Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 739
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  8

Последний раз Alek_Sander выиграл 26 января

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

425 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 347 просмотров профиля
 1. Числа я занотовував по мірі "надходження даних". В цілому, виходить що на 1 абонента витрачається біля 8Гк за опалювальний сезон, хоча на ЛБ має бути менше із-за компактності проживання. З тексту "Во время отопительного периода 2016-2017 гг. субсидию на оплату услуги центрального отопления получали 32000 лицевых счетов из 63 тысяч" роблю висновок, що на лівобережжі 22..23 тис. абонентів, які споживають до 185Гк за сезон. Тож, маємо приблизно такі дані на поточний момент: ДТЕЦ продає 250Гк за сезон 31тис. абонентів правобережжя; АЗОТ продає 15Гк тепла для 2тис.абонентів (скоро і вони з ЕО будуть); Л/Б котельня та інші продають до 185Гк своїм 22тис. абонентів (наскільки менше ж насправді?). Було 275 на 34, 50 на 7 та 185 на 22. І вартість витрат на газ для 185Гк складає 22%, в той час як покупні 250+15 складають 55% витрат в тарифі. +40% споживання та +150% витрат. (Хоча, підозрюю, споживання покупного більше, ніж на 40% відрізняється від власної генерації, тож може бути "+90% споживання та +150% витрат")
 2. Наче ж "крокодилом" називають стару раму Туристу чи Старт-Шоссе вже із сучасним навішаним обладнанням. Я щось схоже для "позиченого" Туриста робив - ставив сучасні зірки ("касету", здається), манетку та перемикач на заднє колесо. Передня менша зірка там була овальної форми, її не чіпав. Довелося попрактикуватися у налаштуванні спиць, та нічого складного в цьому нема, як виявилося. Інструкція з інтернету, терпіння, увага та олівець (чи крейда).
 3. Оце дійсно дивно, тому і акцент зробив. Після децентралізації Соцміста+БАМу очікувано, що кількість закупівлі тепла у ДніпроАЗОТа зменшиться. Якщо при цьому вартість тепла від ДТЕЦ зростає, а тариф не міняється - то "математично" виходить так, що ДніпроАЗОТ продавав тепло значно дорожче за ДТЕЦ. Трохи розрахунків: тариф ДніпроАЗОТу на 40% має бути більшим за тариф ДТЕЦ для того, щоб зниження споживання тепла на Соцмісті+БАМі компенсувала зростання тарифу на ДТЕЦ. (Думаю, можна грубо округлити "у півтори рази".)
 4. рассказали о пересчете оплаты за тепло: в феврале снижение будет на 5,6% (при чому мова йде про сплату за січень).
 5. Та класичної "пози" у вигляді перевернутого велосипеда достатньо бува, можна і без стійок чи мотузок обійтися. (Велосипедні "роги" як раз захищають кермо та обладнання на ньому.)
 6. Я про отаке мову веду: http://velosipedas.narod.ru/teh/koljosa-velosipeda.html Штука дійсно зручна, не потребує притримування колеса, як при використанні традиційних гайок, що зменшує вірогідність перекосити колесо.
 7. Потім ті поодинокі випадки збирають сотні коментарів та змушують сумніватися у вірності "безпроблемних" нарахувань. (Чого лише варті приклади, коли люди не розуміють формулу для "день/ніч, до 100кВт*г та після 100кВт*г".)
 8. Вісь з ексцентриком, для швидкого знімання колеса - не назвав би "понтовою річчю". Відчутно пришвидшує роботи з колесом - миття у ванній/душі, дрібний ремонт, позиціювання для фіксації.
 9. Черговий "анонс" підвищення тарифів. Якийсь "експерт" пророкує. Електроенергія для населення незабаром різко подорожчає Гнатуш Андрій Романович
 10. Ну так хай і доступ до них надають після 10-го числа. Бо так само можна в АТБ викласти на прилавок недозрілі фрукти з припискою "Остаточно дозріють через тиждень, а до того претензії щодо срачки після вживання не приймаються".
 11. Зазвичай вони дуетом із @Salito працюють :).
 12. Доповнення: у рахунки за січень "Тепломережі" вписали не лише коригування "-7% за грудень", але й перерахунок "-1600грн за листопад", привівши тариф за листопад 2019 до рівня "37,99грн/кв.м.".
 13. Я про це і кажу - "Ясно" дає завантажувати некоректні рахунки до 10-го числа. А міг би блокувати таку можливість та не отримувати зайвого невдоволення.
 14. Не раніше, аніж "мадаму" у менш людному сквері, ближче до Прометея.
×
×
 • Создать...