Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  1 259
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  4

Последний раз Alek_Sander выиграл 13 января

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

352 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 197 просмотров профиля
 1. Трохи невтішних новин. "В Каменском в рамках децентрализации отопления возвращаются к проекту квартальных котельных" А от таких будинків, наче, небагато. Там і так міні-котельні на пару будинків. "Среди улиц, где могут появиться именно квартальные котельные, в департаменте ЖКХ называют проспект Юбилейный." Перелік дублюю у додатку. desentr_spisok_domov2020.pdf
 2. Деякі люди навіть не хочуть сприйняти факт, що на антитерористичну операцію нам сил вистачало, а на "гібридну війну" - вже ні.
 3. Маю зазначити, що терміни "армія повинна бути професійною" можна тлумачити як "Я спробую зробити все, щоб було саме так. Але результат не обіцяю." (Хоча слова Порошенко "...АТО повинно закінчитися за години" таки ж примудрилися сприймати як обіцянку.)
 4. "Погано бути "математиком" - завжди рахуєш дивні числа." Шукаючи динаміку закупівлі ОВДП натрапив заодно на графік, де видно сумарний обсяг вкладених "нерезидентами" коштів. Висновки у мене отакі: людина, об'єднана група людей чи незалежні люди міцно "взяли за яйця" нашу економіку, знизивши курс долару, що дало певні рейтинги Зеленському та СлузіНароду. І тепер, у випадку "незадовільної поведінки" можуть шантажувати президента та уряд обвалом фінансової стабільності країни. З урахуванням того, що влито було близько 4,5млрд.дол - мені на думку із українських "впливових прізвищ" припадає лише одна людина, яка заробила 5,5млрд.дол шахрайськими діями. Бо більшість інших прізвищ мають свої статки у вигляді "фабрик, заводів, пароходів, шахт, електромереж, газових магістралей" і офіційно у таких обсягах нічого не продавали.
 5. Alek_Sander

  поле брани

  Ну це загально-інтернетна проблема - неможливість зручно розділити кола спілкування по різним тематикам. (Щоб не набридати родичам "мемасіками", малознайомим людям чи колегам/підлеглим не показувати сімейні фотографії виду "я плавках бухаю на котловані", близьким знайомим не показувати якісь душевні проблеми чи певні проблеми із здоров'ям.)
 6. http://files.ze2019.com/assets/program.pdf «Кнопкодавство», «депутатські прогули» — автоматична підстава для позбавлення депутатського мандату. Судова гілка влади повинна стати Владою, а не прислужником у Президента Здача національних інтересів і територій не може бути предметом жодних перемовин Органи правопорядку повинні припинити займатися економічним тиском на бізнес ми запровадимо одноразову «нульову декларацію» для бізнесу. Кожен бізнесмен за 5 % зможе задекларувати та легалізувати свої доходи. Податки стануть простими і зрозумілими. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал Підозрюваний у корупції не вийде під заставу Чесні посадовці отримають гарантовані гідні заробітні плати Лікарні і школи отримають сучасне обладнання, оновлять свою інфраструктуру. Ми забезпечимо монетизацію пільг і субсидій. Для рівного розвитку регіонів ми перестанемо концентрувати центральні органи влади в Києві.
 7. Версії: 1) різна фактична витрата тепла. Забиті стояки, прикручування вентилю, різна кількість автономок (не всі у себе труби ЦО утеплювали), різна якість утеплення зовнішніх стін їх площа (під'їзд всередині будинку та зкраю, наприклад). 2) відповідальний за теплолічильник не передав показання і Тепломережі самі "намалювали" якісь числа. (Якщо тариф виходить біля "44,18 грн/кв.м " - точно "намалювали".)
 8. (Іронічно) а може вони там у верхньому одязі ходять та у шапках. Точнісінько так само, як мешканці багатоповерхівок по вул.Гастелло 17 та 18, де електроопалення облаштували ще у 2012 році.
 9. Я казав про те, що тепло від мого ЕО в жовтні витрачалося на обігрів перестінків. Але Музік так і не спромігся пояснити, чому у мене в жовтні2019 при +11 та без ЦО у сусідів майже однакова витрата електроенергії із листопадом2019 при +3 та наявним ЦО.
 10. При Порошенко десь знаходили чоловіків у віці з 20 до 27 років включно. Не виключаю, що спад народжуваності в період 1993-2000рр був такий великий, що треба залучати ще й юнаків 2001-2002 років народження.
 11. Як я розумію - "100Вт на 1 кв.м." можна вважати нормою навіть для неутепленої квартири. Єдина причина, чому його може не вистачити - просадка напруги, коли без ЦО сусіди повмикають масляні обігрівачі та теплодуйчики. У потужності квадратична залежність від напруги, і при просадці до 90% номіналу напруги (до 200Вт) котел видасть лише 81% потужності (3600Вт). Це вже від трансформаторної підстанції залежить.
 12. Так Верховна Рада не може відправити його у відставку (рік), та й не дуже виходило - от і не намагався :).
 13. Alek_Sander

  Зміна нікнейму

  Всіх на пам'ять не вивчив ще!
 14. Із оцих тверджень, що ЕО не обігріє. Вищеназвані міста нашої області вже без централізованого опалення. Скаржаться на відсутність електрики час від часу, але не на замерзання.
 15. Alek_Sander

  Зміна нікнейму

  Якби боявся - не ставив би аватарку із реальним фото і не вказував реального імені та першої літери прізвища. Всі на форумі використовують нікнейми замість повних імен, окрім "Адміністратора". Тож я вважаю це "соціально-форумним правилом поведінки" та притримуюся його. (Так само, як зазвичай у чатах та іграх.) Якоїсь нагальної необхідності використовувати реальні дані немає потреби.
×
×
 • Создать...