Перейти к публикации

Alek_Sander

Пользователи
 • Публикации

  2 030
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  26

Последний раз Alek_Sander выиграл 3 марта

Публикации Alek_Sander были самыми популярными!

Репутация

503 Очень хороший

О Alek_Sander

 • Звание
  зануда*
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

4 449 просмотров профиля
 1. Я розумію страх порядних людей, які в абсолютній меншості знайшли в собі бажання розібратися в істиному стані речей, але не мають можливості "перекричати державні ЗМІ". Але ви можете стати "голосом розуму" для своїх співвітчизників після того, як вони усвідомлять поразку. Не поразку у війні, а поразку у "людських відносинах із російськомовними інших країн". І чим краще ви донесете до своїх співвітчизників інформацію про те, як ЗМІ спотворювали інформацію, чим швидше росіяне усвідомлять всі недоліки "невтручання в політику" - тим швидше їх діти та онуки зможуть повернутися до "цивілізованого діалогу" із демократичними суспільствами та відновлення міжнародних відносин. ... Німців наши батьки/діди теж довго ненавиділи. Але Ніиеччина повернулася до нормального життя і продовжила давати приклад всьому світу, як німецький "порядок" та працелюбність можуть допомогти розвитку всього світу (в технологічній галузі). Я сподіваюсь, і росіяне колись знайдуть в собі риси, якими зможуть пишатися, і які не будуть деструктивними ні для їх сусідів, ні для них самих. ... А поки що не треба шукати людяності в українцях, які захищають свої домівки на своїй землі. Вона вся спрямована на наші родини та на наших співвітчизників.
 2. А пуйло сказав, що радо прихистить Порошенко. А ще колись казав, що російських військ в Криму нема. Просто балачки. Можливо заради хайпу чи відволікання від інших подій. (Оно, Трухіна ж відмазати треба.)
 3. Для цього треба бути "активним", що не багатьом притаманно. Мене більше дивує їхня впевненість, що приєднання до РФ (аннексія, окупація, поглинання) покращить їхнє життя. Типу РФ свої нафто-газові доходи радо буде ділити не на свої ~140млн, а на всі ~180млн разом із українцями. Логічно ж, що середні ЗП та пенсії при цьому знизяться для тих 140млн росіян, і це явно не порадує їх.
 4. Як на мене - риторика стає проукраїнською, а от дії залежать від багатьох факторів. В тому числі і від олігархів, які мають чималі важелі впливу (депутати), і в той же час не хочуть панування в Україні російського уряду, бо так можна і статки втратити.
 5. Казали, що проект Коломойського, бо 1+1, автівки Бєні, охорона від Бєні. І ще викладали отаке відео, яке виглядає зараз як "прозорий натяк". Із "проросійського" - хіба що "культурниц код" та підозри на наявність якогось компромату (пізніше).
 6. Alek_Sander

  Банковские новости

  Так, то я з курсами в обмінниках поплутав, вони перед очима були. Вже пізніше натрапив на сайт "xe charts", де відслідковувати динаміку на графіках набагато зручніше.
 7. Alek_Sander

  Банковские новости

  Я особисто, стрибок курсу до 32грн у 2015р сприймаю саме як "паніку на валютному ринку". Відпустили курс, пішов стрибок, звісно "наварювалися" хто міг та мав можливість. Зараз же він від свого рівня "27" далеко не відхиляється. Регулярні сезонні коливання (зростання восени, спад до літа) чи залежність від тих же ОВДП (зниження курсу з початку 2019р).
 8. Центральний парк має огорожене місце з боку пр.Гімназичного. Чимало власників вигулюють собак по пр.Аношкіна на неофіційній відкритій ділянці між вул.Москворецька та вул.Спортивна. (Я не впевнений, чи "закривають очі" на таке в Управлінні Поліції поряд, то може аж до пр.Шевченка можна собак вигулювати, де будівлі автомийок/заправок не заважають.) Ну і між АТБ та Окко ще є чимала ділянка, та давно там не звертав уваги на наявність вигулювання.
 9. Чому дорог при "зеленому" уряді дійсно ремонтується більше, ніж за попередників. "все більша частка будівництва доріг робиться на позичені і в Україні, і за кордоном гроші"© посилання
 10. Судячи з кількості "записів" - зламана не сама "Дія". Але, припускаю, міг бути зламаний сайт "Дії" та "вкрадений кеш із данними" - це дає пояснення, чому кількість записів така невелика. Поширення в ЗМІ - не від МінЦифри залежить, а від хакера. Якщо зламали не сайт "Дії" - треба шукати, звідкіля могла піти агрегація такої різноманітної кількості данних. Принаймі, дивно бачити в такій купі військові квитки та дипломи, якщо ця інформація відповідає дійсності.
 11. Тоді постає питання - а що саме зламали? Де могли бути скани паспортів-книжечок та дипломів? Я не копирсався на сайті "Дії" та не знаю, чи є там можливість додавати ті скани. Але вважаю логічним, що саме в "Дії" вони могли бути "потрібні", на відміну від ПенсійногоФонду чи якогось банку. Хіба що якийсь роботодавець винаймав персонал у "онлайн-режимі" та збирав такі скани - але тоді дуже дивною є кількість в 4млн. громадян. От для сайту "Дії" така кількість виглядає достатньо логічною.
 12. У нас теж приблизно в три рази виріс в період з 2012 :-). І при цьому у нас "майдани, війна, втрати територій", а у білорусів "суцільна стабільність".
 13. (Запізно, але додам) Нащо дивитися аж за море, коли на півночі, в "стабільного бацьки" курс долару зріс у ті самі шість разів, що і у нас, за останні 15 чи 20 років. Без олігархів. Без бариг. Без майданів. Без війни. Без дружби з ЄС. Без сварок із РФ.
 14. Власний видобуток газу в Україні становить біля 20млрд.куб.м. щороку, з яких ~75% видобуває за якоюсь собівартістю державне підприємство АТ "Укргазвидобування", дочірня компанія групи "Нафтогаз Україна". А от за якою ціною і кому буде продаватися той газ - вже інша розмова. Але, переважно, той "наш" газ продається населенню та ТКЕ за ціною, яку встановлює Кабмін/НРЕКП. (Із-за загравання з електоратом ціна буває не ринковою.)
 15. Я цитував текст від Clown, в якому писали про 4,6млрд.куб.м. "доступного газу". Із видобутком в 50млн.куб.м./добу (в якому десь 1/4 не-державний) ми маємо +35млн.куб.м. за рахунок видобутку, -85млн.куб.м. за рахунок споживання при зимовій температурі та 4,6*1000/(85-35)=92 дні запасу. Через три місяці буде вже весна та суттєве зменшення споживання.
×
×
 • Создать...