Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  734
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Александр М. выиграл 26 апреля

Публикации Александр М. были самыми популярными!

Репутация

267 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  зануда
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  Array

Информация

 • Пол
  Array
 • Город
  Array
 • Интересы
  Array

Посетители профиля

2 993 просмотра профиля
 1. Ліза Богуцька "засвітила" листування. Тепер це стало мемом. Текст:
 2. Цю новину десь читав у інтерпретації "У незаконних націоналістів вилучили зброю" під "соусом", типу це до грудневого путчу готувалися.
 3. Ну тут лише сучасного класика згадати можна.
 4. Дякую, упустив цей момент. Ще плюс 11тис.грн до сплачених податків. В результаті, ФОП "на 3-й групі без ПДВ" платить з 1млн обороту 61тис.грн. І це "у 5-10 разів більше" тих ~49тис.грн, ніж платиться з ФОТ найманого працівника. "Йасна-панятна".
 5. З фонду оплати праці для річної ЗП в 120тис.грн оплатиться 26,4тис.грн ЄСВ, 21,6тис.грн ПДФО та 1,8тис.грн військового збору. Всього 49,8 тис.грн. В кишеню робітникові піде 96,6тис.грн З 1млн.грн обороту (а не прибутку, якщо я вірно розумію) 5% податку складуть 50тис.грн. Скільки при цьому піде в кишеню - думаю не менше, аніж у два рази, ніж у робітника заводу. (Але при цьому робітник не обтяжений роботою по адмініструванню власних податків та бухгалтерії.) Де тут "в 5..10 разів більше"?
 6. Введення розрахунково-касового обслуговування в смартфони - це непогано. У Китаї таке практикують навіть через QR-коди (щоб "дорогий" NFC не використовувати). Але от щодо "однакових правил для всіх" поки що є сумніви. "Продовжуємо спостереження."
 7. Згадав про яку байку мова йшла - про якийсь "недержавний пенсійний фонд" чи щось типу того, який рекламували 30-річній людині, якій "до пенсії аж 35 років".
 8. Угу. Як ото в якійсь байці 2010..2015р було. "Ще 35 років тому тут був Радянський союз. Ще 35 років до того Друга світова війна. Ще за 35 років - Російська імперія. Про яку таку стабільність ви мені тут розповідаєте?"
 9. Александр М.

  Покращення + 1

  А що, вже зобов'язали кожного київлянина щомісяця витрачати гроші в тому кафе? Бо якщо у нас всі зубожілі - ніхто туди добровольно не піде з такими цінами, і "барига" просто зря витратив свої гроші та ніколи не відіб'є їх.
 10. У першому випадку ще можна потішити себе надією "от колись точно куплю". Особливо, якщо не знати, що років через 30 за наявності грошей можна просто взяти та купити автівку в будь-який момент, бо їх повно, та ще й різноманітних.
 11. Може ви того текстів та картинок не бачите, бо не хочете бачити. У репостах своїх знайомих "40+" в соц.мережах я їх бачу регулярно. Привід "гнати на СРСР" в мене один - придушені вільне підприємництво та конкуренція на користь розвитку "воєнщини". Хай навіть "всередині СРСР" було б - це вже дало б непоганий поштовх розвитку всім галузям. Якщо в людини є купа грошей "на автівку", а автівки нема і не буде - то це не купа грошей, а промарнований час. Саме так я розглядаю "дефіцит" у поєднанні із "купою грошей на сберкнижці". Бо за наявності грошей та товарів - можна придбати собі гараж, потім новенький мотоцикл із коляскою, далі вже розміняти мотоцикл бодай на Запорожець, а вже з часом на Жигулі чи Волгу. А не працювати роками із мрією про автівку та ходячи пішки на пляж чи до лісу. Якщо у нас щось виробляється чи видобувається - це щось має продаватися, щоб приносити прибуток зараз, а не "колись у майбутньому". (Якщо мова про "газу у нас повно" - так його ще треба видобути із рентабельністю. І не боятися, що обкладуть непомірними податками чи "рейдернуть" вишки.)
 12. А зараз ми маємо вільний доступ до світових ринків. І займаємо саме ту "нішу" в ньому, на яку заслуговуємо зі своїм радянським спадком - купою сільгосп земель та металургійних підприємств, завдяки яким експортуємо зерно та метал. Бо людям цікавіше купити "БУ" євробляху, аніж той же ВАЗ а-ля "відро болтів". Бо те, що вироблялося при СРСР - було потрібно в СРСР лише до тих пір, доки був "залізний занавіс", а при відкритому ринку та продукція не витримує чесної конкуренції. Ми бідні, от і все. На відміну від РФ - у нас нема запасів газу та нафти, що різко підскочили в ціні в 2000-х. (А весь "легкодоступний український газ" викачали ще за часів СРСР.) НА відміну від Польщі - ми не проводили "жорсткі реформи" в 90-ті. Тому - "маємо що маємо".
 13. Коли кількість товару обмежена - це називається "дефіцит" (дуже сприяє розвитку "блату"). І незалежно від того, як добре ти працюєш - якість життя не відрізняється від того, хто "байдикує". Інакше б не "згорали" купи накопичень у "Ощадбанку СРСР" у такої кількості народу, бо витрачали б на товари та послуги. Але все одно хотіли імпортне. Жили дуже добре, але все одно заздрили "загниваючому капіталістичному Заходу". І як мізки не репаються від таких думок у голові? Судячи із "гонкою за імпортним" - ще тоді порівняли технічні параметри та зробили висновки. Можна ще пригадати, що навіть "народні Жигулі" ВАЗ-2101 - це не власна розробка, а куплений у італійців "Фіат 124" (як і купа інших товарів). Тож, дуже часто "пленталися у хвості" прогресу в галузі легкої промисловості, тому і надавали перевагу імпортним "оригінальним" речам. Якби СРСР не "душив" підприємництво та те, що називаємо "малим бізнесом" - може склалося б інакше.
 14. Наочним прикладом комуністичного СРСР із закритими кордонами та держплановою економікою. А також комуністичного Китаю, який на світовому ринку від статусу "виробник низькоякісного ширпотребу" перейшов до статусу "виробник всього". Тому що прихильники "такуюстрануразвалілі" задовбали флудити картинками та текстами про "найсмачніше морозиво" та "все безкоштовне чи дешеве", повністю ігноруючи своє давнє захоплення японськими магнітолами, німецькими автівками, французськими парфумами, американськими джинсами, британськими рок-групами, італійським чоботами. Бо "найкращий СРСР" того дати належної якості не міг. Або міг надати лише обмеженому колу населення, бо виробничі потужності були спрямовані не на легку промисловість, а на посилення військового потенціалу. (РФ і досі має танків чи не більше, ніж в усій Європі. Та вдвічі більше за кожного з "найбільших ворогів".)
 15. З іншого боку - "бажання відчувати себе краще за інших" певною мірою і прогресу посприяло (інвестиції у науку задля подальшого збагачення від продажі винаходів). Та й спорт за своєю суттю - теж дупу рвуть "хто краще".
×
×
 • Создать...