Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  659
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Александр М. выиграл 26 апреля

Публикации Александр М. были самыми популярными!

Репутация

252 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  зануда
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

2 951 просмотр профиля
 1. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  У нас президент вже і за держрезерви відповідає? І у тих сховищах нічого ніколи псуватися не буде, незалежно від якості врожаю? Тоді давайте так - або мудак Гройсман, або Порошенко. А то як Порошенко провинив - він мудак. Як Гройсман провинив - все одно Порошенко мудак? Найболючіше зростання в комуналці - це опалення, яке залежить від газу. А газу "до 2014" ми імпортували в 5 разів більше, аніж зараз. Просто тому що "дешевими тарифами" гріли повітря, замість утеплювати стіни. А тепер, коли тарифи на газ, врешті решт, приводять до ринкових - економимо споживання. В ідеалі - може і обійдемося газом власного видобутку на потреби і населення, і бізнесу. Але при однаковій ціні для населення/бізнесу вже точно не буде схем "типу продали населенню задешево, а по факту перепродали бізнесу по майже ринковій ціні". Щодо "друзів" - хотілося б прикладів, хоча варто почекати - чи посадять когось "нові реформатори". А то от найчастіше згадуваний Ахмєтов скоріше збіднів - з 16млрд доларів на 2013р впало до 2,3млрд у 2016, та "відскочило" до 12,2млрд в 2018. При тому, що на 2013р. статки топ-десять олігархів складали 32млрд.дол, а на 2018р сумарні статки топ-сто олігархів складали 37,5млрд.дол. Невелика різниця, як на мене, щоб казати "шалено збагатіли".
 2. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Піар "Дивиться, які кльові люди в нашій команді" - це білий піар. Самореклама. Піар "Вибери мене, я тобі тарифи в 100500 разів знижу" - це піар із брехнею. Самореклама. А піар "подивиться, який він покидьок, краще мене замість нього виберіть. У мене і офшори чесні, і тамада я непоганий, і мрію про велич країни а не якісь приземлені кроки у майбутнє" - це якась хуйня із домішками чорного піару. Поливання брудом.
 3. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Звинувачувати в межах його повноважень знайдеться за що. Як і хвалити. Але ж лайно льють з будь-якого приводу. Капуста та картопля сезонно подорожчала - теж провина Пороху була, а не закінчення запасів у овочевих сховищах. (Скиглили люди, які в 2015му, чи коли то було, сіль вигрібали з АТБ.)
 4. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Значить я пропустив "масову чистку від нових облич". Хоча немало "струнких поліцейських" таки ж залишилися серед патрульних. Щоправда за кадровим складом в "не дуже публічних відділах" я не спостерігав.
 5. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  (Ще один любитель порівнювати голоси за "Порошенко - кандидата в президенти" та "Порошенко на чолі партії із купою іншого народу".)
 6. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Нам "нових правоохоронців" з Марсу завезуть, чи з Венери? Аваков оно пробував оновити поліцію - всюди чулося "я не вірю в зміни, тому в поліцію не піду" і отримали закономірний результат у вигляді купи "старих облич" після переатестації. Занудно зауважу, що перед обранням Порошенко курс був біля 11..12грн/дол. Я в цьому вбачаю результат того, що перестали штучно стримувати курс гривні. Також у 2015р зріс курсу долару вдвічі (чи майже вдвічі) не лише у нас, але й в Росії (можна на санкції списати), в Білорусі (клятий Порох нагадив Бацькє), Казахстані (і Нурсултану також). Ну і невелике, але зростання курсу в Туркменістані, Угорщині, Румунії, Молдові - всюди дотягнулася "шоколадна лапа". (а тут вже сарказм був) І в цій ситуації я ладен критикувати Пороха за провал інформаційної політики, із-за якої оце "світове зростання доллару" населення України приписує лише персоні Порошенко. (З подачі медіа-зрадофілів.)
 7. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Я не впевнений, що той "змінений маршрут" буде краще за "початковий, що зіпсували забудовами". Краще тоді вже дійсно про тролейбуси думати чи автобуси на батарейках. І екологічно, і поломка на мосту не спричинить зупинку по всьому маршруту. А більш реалістичним мені вважається варіант, коли у транспортній галузі нашого міста наведуть порядок, і навіть звичайні автобуси та нормальні маршрутки повністю покриють потребу в громадському транспорті. Із відповідним підвищенням вартості проїзду, монетизацією пільг та контролем перевізників. Це може вийте дешевше за "глабальную стройку вєка".
 8. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Щодо "не гониться за ВВП Польщі" - тут варто згадати людей, які скиглять про "коли вже будуть зарплати та пенсії як в Європі?". (Хоча знаковим буде вже те, що перестанемо з Польщі регулярно імпортувати побутову хімію та солодощі.) Про "диряві броники" - ходять чутки, що випробовування проводили не за регламентом. Із-за цього возили з Київа у Харків, щоб вже точно продирявити. Про недоторканість - вона хіба не почне працювати лише для наступного парламенту? Так само, як і ота "пропорційна партійна система з відкритими списками", що буде діяти для "планових" виборів 2023р. І це дає можливість для ситуації "після нас хоч потоп".
 9. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Это тупорылому музику тут столько раз говорили, но оно на то и тупорылое, что не хочет аргументы слышать Варто бути об'єктивними - ті опори мосту вже не допомогли б, враховуючи кількість заправок та стоянок на шляху до пр.Свободи. Ото і залишається, що жартувати з цього приводу.
 10. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  (із гумором) ну так трамвай то вже не зробити - задля "АТБ" знесли останні опори мосту (задавалося б, і яке відношення піарник "АТБ" має до цього?). А от тролейбус зробити ще є можливість - якщо мост не розвалиться. (серйозніше) якщо брати повну цитату Лічман, то тролейбуси вона згадувала в контексті "вимагатиму від уряду прийняття Національної програми модернізації міського громадського транспорту". Тобто, про всю Україну мова, а не про конкретно наше місто. Я б не зарікався, що цей графік "ніколи не просяде". І тим більше не сподівався би на відповідальну працю людей, які голосують "по кольору" а не "по справах".
 11. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Фраза президента "не розслаблятися" - не такий вже і секрет. Якщо ж мешканці на місцевих виборах почнуть голосувати, керуючись кольором партійної символіки - то вони сповна заслужать те, що з ними станеться.
 12. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Математично сходиться - влітку 6 періодів "двотижневих відпусток", плюс хтось розпочав відпочинок з суботи, а хтось лише у неділю повертається додому. (Може садиби та городи внесли свою частку.)
 13. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Я розумію, коли Захорольського називають "старим обличчям". Для цього є привід. (Хоча вибрати Білоусова мером - не завадили ані "старість обличчя", ані його комунальна діяльність в Дніпродзержинську.) А щодо "кредиту" - так за такий розмір і "відсотків" вимагати будуть відповідно багато. У Порошенко в 2014 голосів було майже у півтора рази менше аніж у Зеленскього в 2019, а у "БПП" в два рази менше ніж у "Слуги народу" зараз (за даними екзіт-полів). І навіть безвіз з "джавелінами" не врятував від "поливання лайном".
 14. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  Тобто, краще нічого не робити - і буде результат як у Лічман, аніж щось робити на користь громади? Що такого правильного зробила Лічман, окрім "завернутися в зелене простирадло"? Дала інтерв'ю "обіціяю наобіцяти"? Чи у неї просто спрацювало "нічого не роби - і не буде помилок"? "Ну ахуєть тєпєрь!"
 15. Александр М.

  Выборы нардепов-2019

  (саркастично) Ну так "мудрий нарід" йому ж навибирав "гідні нові обличчя", які піднімуть економіку завдяки тому, що банально не будуть красти з державного бюджету. А також їм ніхто не буде вставляти палки в колеса, якщо набереться конституційна більшість - тільки і знай, що сумлінно відвідуй засідання верховної ради та голосуй за "народні закони", доки всі інші "старі обличчя" будуть кусати собі лікті. (серйозніше) або ж таки почнуть через свої медіа-ресурси займатися просвітництвом народу, та пояснювати, чому не може президент саджати злочинців та знижувати тарифи, чому не вийде з законних офшорних рахунків повернути "награбоване", та чому країна із переважно сировинним експортом не зможе жити як країни із експортом високотехнологічної продукції.
×