Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  488
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

198 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  Мичман
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  158346627

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки.

Посетители профиля

2 568 просмотров профиля
 1. Александр М.

  Покращення + 1

  Ні, не дорого, але мене декілька факторів склалися у звичку: 1) асортимент в секондах; 2) період низьких доходів; 3) різниця в якості. Ну і певною "останнєю краплею" були джинси, куплені в травні 2011 та викинуті в серпні-вересні (при тому, що влітку "не на роботу" в шортах ходив).
 2. Александр М.

  Покращення + 1

  "А продавцы уходят потому что нет продажи ." Здається, розсекретився злочин. На базарі продавці уходять, бо ніхто не купляє. Та "секонди" відкриваються "пачками", іноді займаючи по декілька поверхів. Але, раз продажів нема, а магазини є - отже там не продають, а гроші відмивають!
 3. Александр М.

  Покращення + 1

  Я "балувана Галя", тож у стоках/секондах до 200..300грн знаходив собі штанці "джинсового покрою", але з інших видів тканини зазвичай. Строк служби, з урахуванням сезонності, від півроку. (Утеплені на зиму, легкі на літо.)
 4. Александр М.

  Покращення + 1

  "Вимушено відкладена покупка" - це скоріше ознака "нарешті з'явилися гроші", щоб купити те, що давно зламалося або просилося на смітник. (У мене так було із мікрохвильовкою, в якої за 10 років облущилася емаль зсередини - гріє, але псує "естетику" іржавчиною та іноді сипе "лушпиння" на накривашку.)
 5. Александр М.

  Покращення + 1

  Для мене "секонд-хенди" більше показник того, що люди хочуть придбати нормальний одяг, а не "турецький/китайський одноразовий". Тим більше, що зараз там не лише "вживаний", а й "новий, не проданий, минулих сезонів". (Я сам перестав купляти нові штани в магазинах ще з 2012 року - бо за ціною вдвічі дорожче вони протиралися вдвічі швидше.) Щодо відсутності техніки на смітниках - то треба завдячувати регулярним "рейдам" того прошарку населення, який сильно збіднішав. (Для мене це ознака надмірної "сегрегації доходів". Хоча, з іншого боку, оголошень "є робота" по місту вдосталь, і навряд чи там умови праці гірше за блукання містом по смітникам.)
 6. Александр М.

  Покращення + 1

  Черги за технікою можна пошукати на "Новій пошті". Щоправда, мушу зазначити, що частина "сплеску продажів" може бути пов'язана із "відкладеною купівлею", коли людям не вистачало в 2015..2017 грошей на нову техніку на заміну зламаної, а тепер купляють разом із тими, кому в 2018 "прийшла черга міняти". (Оно смартфонів в 2017 продали 6млн.шт. на 22млрд.грн, а в 2018 - 7млрд.шт. на 30млрд.грн. В той же час, на "довоєнний рівень" ще не повернулися, якщо не враховувати окупацію Криму та східних територій.) Дверей на смітниках стало менше, або ж їх швидко розтаскують. Вікна із періодичністю "раз на 2..4 тижні" з'являються, в залежності від сезону. (Якщо не вивезуть, можу зробити "фоторепортаж".) Умовний "перфоратор" чув в будинку навпроти (але вже до косметичної частини дійшли"), та в своєму домі (одна свіже-куплена квартира та друга із продовженням дворічного "кволого" ремонту). За салони автівок сказати нема чого, але "для статистики" розглядав би варіант із фіксацією кількістю авто у салоні. (Хоча от кількість авто на дорозі та парковках, наче, має сама за себе казати.)
 7. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  На одній із сусідніх фаз напруга теж просаджувалася, казав сусід. По будинку кабелі замінили. До будинку - ще ні. Через пару днів після подачі ЦО - напруга "перелізла" через 200В. Ці просадки напруги при підвищенні навантажені - закономірна річ для реального електричного кола.
 8. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Ну я для свого району порівнювати можу. Мені і "локального апокаліпсису" буде достатньо. Десь з 2005 до 2015 у мене перед опалювальним сезоном було стабільне відключення електрики в районі 17:00..19:00 по буднях - люди приходили та вмикали чайники з обігрівачами. З 2015 по 2017 світло не вимикалося в такі дні, щось ДТЕК зробив. Рівень напруги не відслідковував, але бездимохідна газова колонка працювала як слід. Ну а от перед затягнутим початком опалювального сезону восени 2018 я відчув, що може статися, якщо весь район перейде на ЕО без необхідної модернізації підстанції. При просадках нижче 170 градусів я буду без теплої води, якщо не придбаю стабілізатор.
 9. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Я от вважаю, що міг бути і "апокаліпсис". Весь листопад 2018 на моєму районі напруга була нижче 190В. Періодично знижувалася нижче 170В. При тому не всі сусіди грілися електрикою (одягненими по хаті ходили), а десь 1/5..1/3 квартир із газовим опаленням. Моє середньодобове споживання потужності було на рівні 1500Вт. Що було б в ситуації "Всі, у кого не газове АО, перейшли на ЕО" - страшно уявити.
 10. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Я подавав заяву в ДОЕ на встановлення ЕО 23 листопада. Коли вже "забороняли встановлювати автономку"©. (Насправді ж - забороняли відключатися від ЦО.) Встановити ЕО дозволять. Відключитися від ЦО - дізнаємося з квітня (якщо "інсайдів" не буде).
 11. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  І от зараз, "у ретроперспективі", як же весело, мабуть, перечитувати всю ту маячню, яку понаписували в темі "фахівці пера" :).
 12. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Ну так у мене стільки коштів нема, щоб "все й одразу". Тому діяв поступово. А там вже й інші обставити впливати почали (децентралізація, розподіл ДТЕК на ДОЕ+ДНЕП, свята). В цілому - на лічильник витратилося два тижні (від "здав на параметризацію" до "поставили вдома"), монтаж кабелю на пару десятків годин затягне (разом із "перестановкою меблів"), проект робили два тижні (від "подав документи" до "отримав на руки"), та ще через два тижні обіцяли прислати контролера на опломбування та огляд ЕО. Якби подав одночасно лічильник на заміну та документи на проект, то теж би вклався у "два тижні + ще один день після них на зустріч із контролером". Я от ще й не пам'ятаю, чи Біз в себе робив "до децентралізації", чи вже "під час". Бо з серпня, якщо не помиляюся, контролерів ДОЕ "масово" направили на Соцмісто для заміни лічильників. Додано: знайшов, що Біз подавав заяву (чи гроші платив) 19 квітня 2018.
 13. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Рівно рік, в результаті, витратив на оформлення електроопалення. Від подачі багатозонного лічильника із заявою в ДОЕ до опломбування ввідного автомату із отриманням відповідного акту. (Наступний крок - відключитися від ЦО. Але то вже інша історія.) Саме ЕО працює з середини жовтня. Тариф перерахували з дати подачі заяви в ДОЕ на проект - 23 листопада 2018, як раз коли ЦО нарешті увімкнули. Готовий проект надали через два тижні, а от дату пломбування пару разів переносили.
 14. Александр М.

  Как найти на карте?

  Так, вікі-мапія "далеко не ідеальна", і навіть не "близько до нормальної". Але користі від "народної творчості" буває більше, аніж від "офіційних картографів". Вона - додаток, а не заміна.
 15. Александр М.

  Установка счетчика "день ночь" (как это все сейчас?)

  Всіх, хто з тієї чи іншою причини не був в ДТЕК "достатньо давно" - просять переукласти договори. (Навіть оголошення десь у коридорі було.) "Навіщо?" у випадку тієї бабці - треба окремо дізнаватися. Може їй лічильник міняти будуть "на підставі договору та строку планової заміни", може електроопалення будуть робити на пільговій основі ("програма децентралізації").
×