Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  588
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Александр М. выиграл 26 апреля

Публикации Александр М. были самыми популярными!

Репутация

226 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  зануда
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

2 804 просмотра профиля
 1. Александр М.

  Солнечные батареи в Днепродзержинске

  Щоб було економічно доцільно ставити СЕС - тариф "закупівлі" має бути достатньо високим. Щоб не було соціального напруження - тариф на "класичну" генерацію доводиться залишати доволі низьким.
 2. Александр М.

  Солнечные батареи в Днепродзержинске

  Я так розумію, що "сонячні панелі в господарстві" не розглядалися як потенційний "малий бізнес-проект". Там, де домашня СЕС мала стати "додатковим джерелом енергії для домогосподарств" - перетворилася на "непогану інвестицію для тіньового бізнесу",
 3. Александр М.

  Покращення + 1

  Не зрозумів, як це пов'язано із моїми фразами. Типу "відпустка має бути довгою, щоб набратися сил"? Так у нас, мабуть, більше проблеми із продуктивністю праці - звідси надмірна втома, після якої з'являється потреба у довготривалому відпочинку.
 4. Александр М.

  Покращення + 1

  Я за віком в армії СРСР бути не міг. А від ЗСУ, після отримання вищої освіти, практично "пропетляв". (Хоча вже тоді, якщо не помиляюся, скоротили строк до 12 місяців для "магістрів", тож навряд чи зіштовхнувся із "дідовщиною".)
 5. Александр М.

  Покращення + 1

  От краще б зробили щось типу "14 днів по узгодженню із керівництвом та 10 днів на власний розсуд на релігійні/професійні святкування із попередженням за N місяців". Ну і критерії, типу "один з періодів відпустки не менше 7 днів поспіль" та "не більше X окремих періодів відпустки".
 6. Александр М.

  Покращення + 1

  Ага, коли один із солдатів таємно мародерствує - розстріляти разом із командирами. "Прєлєсно".
 7. Александр М.

  Наш Край

  Забаганка-побажання. Біля терезів оформити інструкцію по самостійному зважуванню кондитерських виробів (чотиризначний код + кнопка "PLU" + "друк") та окремими папірцями вказувати код (бо на ціннику дуже малий шрифт, та й усі 6 знаків не потрібні ж). Як варіант, хоча і замало місця для цього, додати ще кольорову роздруківку "постійних" товарів із зазначенням коду. Навряд чи актуально та доцільно при "повзучих" змінах асортименту. (Куди поділися цукерки "Джек"/"Гулівер"? )
 8. Александр М.

  Покращення + 1

  А то ж від масштабів залежить. Якщо один солдат таємно від командирів - то одне. Якщо невеличка группа при кмітливому командирі - то інше. Якщо ж вся бойова одиниця разом із командиром - то вже третя історія.
 9. Александр М.

  Покращення + 1

  Бачу напис "КВИТОК 195958 БЕЗКОШ." та "ПОСВІДЧЕННЯ 032699" (далі сарказм) Якщо контролер взяв 15грн - то це 100500% йому Гройсман особисто наказав та через Порошенка передав.
 10. Александр М.

  Покращення + 1

  Мушки-зрадофіли мають коротку пам'ять і шукають лише погіршення ситуації. Тому зниження цін їх не цікавить.
 11. Александр М.

  Покращення + 1

  До 3,5грн піднімали в грудні 2018р, До 2,0..2,5грн, піднімали в січні 2017р (майже два роки різниці). Тариф до 1,5грн міняли в 2013 році (новина від лютого 2013 року про реєстрацію проекту, тож підвищення відбувалося, орієнтовно, влітку). Подорожчання до 1,25 грн в 2011 році (новина від липня 2011). (Іронічно: "Час такий швидкоплинний...") В той же час, за мінімальну та середню зарплату можна було придбати квитків: у листопаді 2018р - 1063 та 2570 штук (середня зарплатня в грудні 2018 відчутно вище, аніж за попередні місяці, тому орієнтувався на 9000грн); у січні 2017р - 1280 та 2400 штук; влітку 2013р - 768 та 2250 штук; влітку 2011р - 770 та 2200 штук. Роблю висновок - проїзд у трамваї підвищують пропорційно мінімальній та середній зарплатні, тримаючи на рівні "750 квитків за мінімалку та втричі більше - 2250 квитків за середню". Між іншим, у Харкові схожа картина із вартістю проїзду в метро (що і наштовхнуло мене порахувати співвідношення у нас). Однакову ціну "на всі напрямки" я не вважаю недоліком - вартість проїзду все одно не залежить від відстані, та й менше плутанини для пасажирів має бути. В межах одного підприємства, такий крок припустимий - простіше за рахунок "надприбутків" одного маршруту робити "дотацію" іншому.
 12. Александр М.

  Покращення + 1

  В оце "не зниження ціни зараз" може бути закладено "підвищення ціни куди пізніше", якби тарифи були прозорими. Інфляція нікуди не дівається. Як і зростає поступово середня зарплатня. А от ціни на проїзд та комунальні тарифи коригуються не так часто - тому і повинні мати певний запас "на коливання та інфляцію". Оно, ціна проїзду у трамваї не зростала із кожним зростанням вартості електроенергії.
 13. Александр М.

  Покращення + 1

  Для тих, хто про всю "злочинність" голосно волає лише під час виборів, та тихо буркотить весь інший час.
 14. Александр М.

  Покращення + 1

  Ага, в 2017-му році, коли приймалися закони - влада була нормальна. В 2019-му, коли закони вступили в дію - влада стала злочинною. Логіка? Ні, не чув.
 15. Александр М.

  поле брани

  Та хоч би і перейшов. Зачепило ігнорування логіки та відсутність розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Завжди була "сезонність цін на овочі та фрукти", при будь-якому уряді. Регулярно бувають "неврожаї", що збільшує вартість навіть восени то на одне, то на інше. Якщо людина навмисно ігнорує явище "сезонності" та перекладає відповідальність закономірного коливання цін на дії уряду / жидо-масонів / рептиоїдів - то я інакше і не буду висловлюватися. У відео-форматі, щоб зрозуміліше була моя цитата:
×