Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  444
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

186 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  Мичман
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  158346627

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки.

Посетители профиля

2 487 просмотров профиля
 1. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Музік має рацію. "Команда з космосу" набагато реалістичніший сценарій, аніж "нульова декларація та повна прозорість". (Під "нульовою декларацією" я маю на увазі, що вводиться повна прозорість руху коштів з "часу Х", і повна амністія на вкрадені кошти чи хабарі. Ну а далі дозволити інвестувати їх на розвиток промисловості країни, або виводити з країни після сплати податків. І щоб "простий нарід" сприйняв цей варіант як належне, без дурнуватих мрій про "відняти та поділити".)
 2. Александр М.

  Покращення + 1

  А оце вже "масло масляне". При збільшенні зарплатні - зростає вартість товарів та послуг, тому пенсіонер "багатше" не стане. Ну а збільшення пенсії у перерахунку "в долларах" можливе лише при зростанні сальдо експорт-імпорт. Саме тоді пенсіонер зможе купити більше імпортних ліків.
 3. Александр М.

  Новости ДнепрАзота

  Тільки в тому випадку, якщо це було сексуально. (Тобто, хтось статтєво збудився від процесу - задіяний в процесі, чи спостерігач...)
 4. Александр М.

  Покращення + 1

  Так це водій чи місцева влада винна, що люди пхаються у маршрутку? Бо мені здається, що за умови "люди не лізуть у забиту маршрутку" - не буде сенсу маршрутчику стояти та чекати "може хтось таки запхається", а доведеться їхати. Інакше грошей не заробиш взагалі.
 5. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  Мова про те, що "борг абонента перед Тепломережами" продадуть Міськводоканалу. І в результаті з'явиться "борг абонента перед Водоканалом" (можливо із реструктуризацією платежів), а самі "Тепломережі" можна буде банкротувати/продавати/(пиляти на метал) після децентралізації опалення правобережжя. Ну і замість "юридичного бодання" Тепломережі з абонентами - будуть перекривати воду абонентам.
 6. Александр М.

  Установка автономного электроотопления

  "Чтоб отключиться нужно долг заплатить, а я не вижу смысла вести хозяйственные отношения с банкротом" © От тільки виникає проблема в тому, що борги "Тепломережам" можуть стати боргами "Міськводоканалу".
 7. Александр М.

  Покращення + 1

  Думки можуть стати геть протилежні, від очікуваного. Наприклад: "Краще я в свої 35р зараз отримаю більше з чорної ЗП, та вкладу їх у освіту та розвиток дітей та енергонезалежність приватного будинку. Дітей благословлю на роботу за кордоном - а вони мене вже звідтіля прогодують, або до себе заберуть."
 8. Александр М.

  Покращення + 1

  Чесно кажучи, не маю бажання змішувати в купу "податок ЄСВ до ПФ на пенсії" та "якісь інші податки, якими перекриваємо дефіцит ПФ". В ідеалі - пенсіонери мають "на підкорці закарбувати", що їхні пенсії - то сплата ЄСВ із "білої" зарплатні. І в той же час, ЄСВ має бути не "нарахованим" податком та прихованим від працівника, а "відрахованим" податком, щоб кожен знав свою частку сплати в солідарну систему.
 9. Александр М.

  Покращення + 1

  Згоден - і роботодавець, і працівник порушують закон. (далі саркам) "Всіх за грати!" (кінець сарказму) Щоправда я чув, що працівники самі обирали "працювати в чорну", щоб заробити більше зараз, начхавши на трудовий стаж. Але ж то наклеп, мабуть, то все винні депутати, які примушують роботодавців влаштовувати працівників лише "в чорну" та не сплачувати ЄСВ до ПФ.
 10. Александр М.

  Покращення + 1

  Моя реплика стосувалася того, що зараз поляки "наживаються" на наших заробітчанах "експлуатуючі людей". І потім "нещасні заробітчане" можуть так само захотіти "відняти та поділити" щоб встановити те, що вважають соціальною справедливістю.
 11. Александр М.

  Покращення + 1

  (Я хоч і прихильник Порошенко, але на "білій" зарплатні.) Я не знаю, наскільки роботодавцію "пофігу" - платити "білу", "мінімалку+конверт" чи "чорну" зарплатню. Може є якісь нюанси із звітністю та групами податкування. Але з точки зору людини, що отримує "білу" зарплатню: податки витрачаються на пенсію для своїх батьків та батьків "чорного" працівника. В той же час "чорний" працівник отримує більше та живе зі своїми дітьми краще за "білого" (бо "на руки" більше грошей до "1,5х"). Але на пенсії "чорний" пенсіонер хоче отримувати "гідну пенсію" за рахунок дітей "білого" пенсіонера. Це хіба не нахабство? "Повісити на шию" своїх батьків іншим, але волати "Держава мені винна"? З боку уряду, як на мене, недолік лише в строках введення. Треба б було розтягнути у часі, щоб у "чорних" працівників була можливість перейти хоча б на "сіру" зарплатню та заробити собі стаж. Щодо "купівлі стажу за вартістю поточного ЄСВ" - ну так пенсіонеру та виплата з суми зарплатні 2010 року (наприклад) до дупи, ціни вже давно не ті.
 12. Александр М.

  Покращення + 1

  З жахом уявляю майбутнє: мільйони українців нападають на Польщу, щоб "відняти та поділити майно, яке заробили полякам зубожілі заробітчане своєю тяжкою працею".
 13. Александр М.

  Покращення + 1

  Питання естетики закінчується там, де починається питання виживання. І ті "клаптикові утеплення", що я бачив, зазвичай роблять із "заходом" на міжпанельний стик. І таке "збочення" набагато краще, ніж +15 в квартирі із-за незамазаних швів та забитих стояків, Думаю, тут маються на увазі "Державні будівельні норми". "Музіка пачом зря абідєли."
 14. Александр М.

  Покращення + 1

  Коли грошей не вистачає на "Побудувати нові будинки, з правильною теплоізоляцією, та виселити людей зі старих" - доводиться утеплювати те, що є. (Знову ж таки, заради економії коштів.) Все одно це "зрадо-перемога". Обсяги імпорту сирів: 2010 - 11,192тис.т.; 2013 - 19,323тис.т.; 2018 - 13,72тис.т. http://agroconf.org/content/ukrayina-molochniy-sektor-pidsumki-2013 Але можна сказати, що з сиром ситуація вже краще за 2010-й рік. Та й динаміка позитивна.
 15. Александр М.

  Покращення + 1

  Вірно, без точних чисел - наперед складно загадувати. Але, я маю дуже великий сумнів, що вартість електрики зросте настільки, що буде дешевше платити за ЦО та грітися електрикою по тарифу "місто" у міжсезоння, коли ЦО ще не подали чи вже відключили. (Ну а з нинішніми цінами, встановлення електроопалення та теплоізоляція квартири 10..20см пінопласту має вийти дешевше за встановлення газового опалення.)
×