Перейти к публикации

Александр М.

Пользователи
 • Публикации

  903
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Александр М. выиграл 26 апреля

Публикации Александр М. были самыми популярными!

Репутация

286 Очень хороший

О Александр М.

 • Звание
  зануда
 • День рождения 01.03.1984

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське, центр
 • Интересы
  Комп'ютери, оповіді, думки. "1/4"

Посетители профиля

3 041 просмотр профиля
 1. Минулого разу проїзний подорожчав через місяць після квитків. З чим саме пов'язано - не знаю. (Або зі строками початку продажу проїзних на наступний місяць, або із замовленням в типографії якщо там вартість надрукована.)
 2. Я ці нюанси знаю та розумію. І через особисті кабінети відслідковую, як і через Приват24. А от з точки зору пенсіонера - все складніше. На старий рахунок платити страшнувато - не відомо, коли саме перекинуть на новий і як цей процес проконтролювати. По факту, треба телефонувати за номерами "(056/067/050) 770-11-55", які мають бути вказані у старих паперових рахунках. (У мене в електронному вигляді лише номер "056 770-11-55").
 3. Проїзний на трамвай подорожчає на 24грн, з розрахунку вартості 48 поїздок. На тисячу гривень в місяць можна 40 работяг "ощасливити", тож навряд чи жлобитися буде.
 4. @BiZ-у треба запитання коректніше ставити. Наприклад: "Де пенсіонер із старим мобільним телефоном може дізнатися свій новий особовий рахунок, якщо паперовий рахунок до 20 числа не надійшов? Боїться залишитися без субсидії із-за боргу більше 340грн." Ну а людина з інтернетом вже якось може знайти телефони підтримки абонентів чи новини з приводу цих карколомних змін.
 5. Зауважу: у "старий" особистий кабінет можна було потрапити за посиланням my.dp.yasno.com.ua через кнопку "інших населених пунктів та районів". Також додаток у Android хоч і оновився на "Yasno", але впускав під старими даними та відображав платежі на старий о/р. Перестало працювати "остаточно" пару днів тому.
 6. Ні, не оформлювався. Але субсидію оформлював та отримував, доки дружина була у декретній відпустці. За комуналку сплачував у той період 30%..40% від виставлених рахунків. Повторюю - БОРГ МЕШКАНЦІВ МОГО БУДИНКУ ЕКВІВАЛЕНТНИЙ НЕПРОПЛАТІ ЗА ТРИ МІСЯЦІ. Звісно у УКОЖу грошей не буде, якщо їм не платити у повному обсязі. Логічно? В Конституції записано про гідну оплати працю та соціальний захист. Нема праці - нема оплати. Гроші на соціалку поступають від інших працюючих. І якщо я не заплатив купу грошей різноманітними податками в держ.бюджет - звідкіля держава візьме купу грошей на соціальні виплати? Красти ж "безробітні" депутатам не заважають. (Пиздець, ага. І роботи нема, і часу нема. Ахуєть прямо. Одні поодинокі матері з дітьми-інвалідами, мабуть, в нашій країні.) Переїхати можна хоч в село - там нема "проклятущих" УКОЖу, Тепломереж, Водоканалу. І не вийде на халяву отримувати тепло, чистий двір та воду, доки я сплачую комуналку. Квартиру "за дякую" я розмінювати не пропоную. За відповідну доплату, якщо така квартира когось цікавить. Мені начхати на те, що хтось всі гроші витратив на придбання майна, на утримання якого не вистачає коштів. Соціальні норми для субсидії - 48кв.м. на одну людину (аналог двокімнатної квартири в "панельці"), 62 на двох (майже як моя трьошка в сталінці), 76 на трьох, 89кв.м на чотирьох. Якщо цього замало та хочеться жити "у палаці" та ще й субсидію отримувати при цьому - я ще й напрямок нецензурний вкажу та покажу. "Іба нєхуй". Не хоче народ страйкувати як в Європі це громадяни роблять при вибриках уряду - хай продовжують страждати та потерпати. А я буду намагатися ізолюватися від наслідків колективного ідіотизму. (Тут "ідіотизм" в тлумаченні з грецької "людина, що ... не бере участі у загальних зборах громадян та інших формах державного і громадського демократичного управління.")
 7. Я - жадібний та лінивий. Але розуму вистачає зрозуміти, що колективна праця дає більше користі громаді, аніж поодинока. Але водночас і вимагає контролю від кожного члена громади над працею інших, щоб винагорода відповідала праці. Десятеро людей побудують десять будинків набагато швидше, аніж по окремості. І "жадібний, лінивий, та не зовсім тупий" Олександр швидше отримає дах над головою, якщо знайде таких самих дев'ятерих однодумців без даху над головою.
 8. Варіант із фермерами чи життям у приватному секторі взагалі не розглядається? Коли людина працює сама на себе із задоволенням та у вільний час допомагає тим, хто цього потребує. Або варіант із священниками. Або варіант із пацієнтами псих.лікарень. Або варіант із безхатченками. Або варіант із волонтерами в різноманітних організаціях. Чули про таких? (Не кажучи вже про те, що відсоток взятий із "довідника Стеля".) Чи може маєте якусь іншу інформацію про людей, що згодні безоплатно працювати задля чужого добробуту? Та наведете приклади, щоб не бути базікалом.
 9. Робота в місті є, оголошень купа розклеєно. Інвалідам та батькам дітей-інвалідів має надаватися соціальна допомога та субсидії. Якщо ж родина заробляє мало, а хоче жити у "величезній" квартирі - то їх проблеми. Я згоден податками оплачувати через механізм субсидій та пільг оті соціальні норми, але не "комфорт зубожілих" в успадкованій житловій площі. Моїм сусідям-пенсіонерам той "фантом" допомагає сплачувати всі комунальні послуги. Бо не будеш сплачувати - заберуть субсидію. І боргів вони не мають. Якщо ж субсидію не призначають - то дійсно треба розбиратися, чому. Бо варіанти "прописали родичів" мають вирішуватися "допомогою родичів". Варіанти "робота неофіційна" мають вирішуватися "офіційним працевлаштуванням" (хай навіть і на "мінімалку+конверт"). Хай за законом "розрулюють" із прописками, із законним працевлаштуванням - і за законом отримують субсидію.
 10. (підхопивши інтонацію) Авжеж читав! "Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані." Тож, кожен громадянин має право бути тупим, жадібним та лінивим!
 11. От мої сусіди і "несуть відповідальність" результатом своїх непроплат за УКОЖ - оплатою за надлишковий обігрів підвалу, обшарпаним під'їздом, неприбраним вчасно листям на тротуарі, затримкою в посипанні піском взимку, зниженням вартості квартири в будинку який не ремонтується вчасно. Те, що мені не пощастило потрапити під цю "відповідальність" - то вже мої особисті проблеми.
 12. Ну от я і кажу - треба платити і тоді вимагати за уплочене. Бо не буде працювати комунальна служба за "дякую" і навіть за "дуже дякую". На папірцях-оголошеннях з боргами на моєму будинку - еквівалент сум "Весь будинок не оплачував за тепло половину опалювального сезону" та "Весь будинок три місяці не платив УКОЖу". Що там із водою та вивозом сміття - не знаю навіть, може теж "все погано". (Сміття вивозять регулярно, водопостачання та каналізацію лагодять впродовж доби після заявки у відповідну службу, зазвичай.) В результаті, коштів "сумлінних платників" (пенсіонери та такі "лохі" як я) вистачає на: двірника раз на пару тижнів та взимку для посипання піском; на освітлення під'їздів; на аварійний ремонт трубопроводів. І не вистачає на все інше - в тому числі і на утеплення труб. (І то я не впевнений, чиїми коштами ділянку даху ремонтували в цьому році - може мешканці верхніх поверхів скидувалися грошима, а може й УКОЖ це робив за заявкою тих мешканців.) З яких коштів "Тепломережі" мають оплачувати повірку лічильника, за яку окремо ніхто з мешканців гроші не збирає - мені теж не зрозуміло. Але нараховувати по неповіреному лічильнику закон також забороняє. P.S. Необхідні документи для докупівлі потужності в ДТЕК мені в УКОЖі надали без проблем і в нормальні строки. Телефонували, коли були готові папери. Скаржитися мені, як "сумлінному платнику послуг", тут нема на що.
 13. От в тому то й справа, що об'єднуватися не хочуть. Тому до епітетів "жадібні та ліниві" додам ще "і у певному відсотку - тупі". У моєму будинку поставили теплолічильник, платимо лише за спожите тепло. У підвалі частина труб опалення без ізоляції з давніх давен, про це мало кому з мешканців відомо, бо не лазять туди. Я роздрукував оголошення типу "Сусіди, у нас теплолічильник та оголені труби - давайте їх утеплювати тим мотлохом, який ви викидати збираєтесь (старі ковдри, килими, залишки утеплювачів після ремонту)" і залишив свій номер телефону та номер квартири. На оголошення зреагувало "нуль цілих, хуй десятих" людей, і я самостійно, наче "бомж-безхатченко", з майданчику біля смітника перетягував у підвал ті самі старі ковдри, непотрібні килими та залишки утеплювачів, які викидали мої сусіди, щоб потім самостійно (чи з допомогою одного із товаришів-сусідів) таки утеплити ті труби, коли назбирається потрібна кількість матеріалу. Оскільки у нас в місті "ЗНЕНАЦЬКА" розпочався процес децентралізації - я почухав макітру, поковирявся у калькуляторі та прийняв рішення встановити ЕО, відключитися від ЦО, збільшити договірну потужність, утеплити власну квартиру. Шлях "децентралізації" вже пройдено, в кредитне ярмо заліз, далі сподіваюся на фінансову можливість "термо-модернізації". Оскільки моїх сусідів геть не цікавить економія на опаленні - то зібраний мною у підвал мотлох використаю у власних потребах, або ж "поверну на смітник". А сусіди хай і далі скиглять/репетують про шалені тарифи, про зависокі суми у рахунках на опалення та продовжують "сидіти на дупі рівнесенько". Я ініціативу із заощадження тепла та коштів проявив - підтримки не отримав. Не треба, то й не треба. "Плати.Те"
 14. Я вважаю, що людство на 99% складається з жадібних ледарів, які в першу чергу думають про свій власний добробут та своєї родини. Але в той же час, спільна праця підвищує спільний добробут - і тому доводиться кожному "миритися із тим", що працює на інших людей, бо інакше і його власне життя буде менш комфортним. Для цього спільного добробуту створені певні соціальні норми та закони, які підвищують суспільну ефективність. (Аналогія) Якщо ж в такій системі хтось перестає працювати, а їсти продовжує так само як інші - його треба або змусити працювати, або перестати годувати (ізолювати від свого суспільства). Інакше всі інші, фактично, мають працювати більше, щоб все суспільство отримало необхідну порцію харчів. І чим більше людей, що перестають працювати - тим більше доводиться працювати іншим, аби забезпечити необхідну кількість харчів. Звісно ж часу не буде контролювати, хто скільки працює, якщо "запустити ситуацію" до крайнощів. Але сподіватися, що "купка непрацюючого люду" раптом почне працювати просто тому, що прислухається до бурчання роботящих - ідіотизм. І Ще більший ідіотизм - продовжувати "бурчати під ніс", замість того, щоб "сказати вголос", не кажучи вже про "дати штурхана". Депутати думають в першу чергу про свою сім'ю. А оскільки ніякого "зворотнього зв'язку" не існує, бо бач людям ліньки "забросити" роботу, родину, дітей, концерти Гайтани/Полякової/Огневич/Дзідзьо, походи по кінотеатрам, прогулянки відремонтованими скверами та парками... тобто, розставити пріоритети що важливіше, а що другорядне - то будуть і далі потерпати, незалежно від того, чи буду я їм слізно співчувати, чи буду цинічно критикувати. А депутат буде набивати свої кишені, возити родину у джипі/майбахі, відпочивати у гарних теплих країнах та ділитися грошима із силовиками, щоб ті захищали розкішне життя депутата.
 15. Я не займався аналізом петицій до місцевої влади, але маю підозру, що частину із них місцева влада не могла задовольнити, бо інакше б порушила закони, що були прийняті Верховною Радою. Ну а Верховна Рада - це також "представники, через яких народ здійснює своє волевиявлення", і повноваження в неї вище, аніж у місцевої влади. А коли народ слухає, що розповідає депутат, але не відслідковує, що як саме депутат голосує - то це вже проблеми народу. (Яскраві приклади - Ю.Тимошенко та О.Дубинський, які на словах проти ринку землі. Але перша сама законопроект подавала ще у 2008-му, а другий "різко змінив позицію".) "Носієм зради і єдиним джерелом хуйні в Україні є народ. Народ здійснює хуйню безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування"©
×
×
 • Создать...