Перейти к публикации

SevenBitCoin

Пользователи
 • Публикации

  1 527
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  31

Последний раз SevenBitCoin выиграл 30 октября 2020

Публикации SevenBitCoin были самыми популярными!

Репутация

1 230 Очень хороший

О SevenBitCoin

 • Звание
  Капитан 2-го ранга
 • День рождения 01.01.2018

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Kamenskoe
 • Интересы
  Bitcoin

Контакты

 • Yahoo
  bit7coin@yahoo.com

Посетители профиля

1 443 просмотра профиля
 1. УКРАЇНО ВСТАВАЙ!!!! Шановні громадяне України , 25 .01.2021 року по всій території України , розпочнуться об 11.00 акції Попереджувального характеру , в підтримку тарифних вимог "Тарифного майдану України" . "Україна без олігархів - ні тарифному геноциду для населення України". Ми не входимо, в будь яку політичну групу або силу ,не відносемось до будь якої політичної партії ,ми самоорганізувалися , з низів від народу України та представників громадських сил та об'єднань . Ми вважаємо,що жодна політична сила в Україні не може цей протестний рух очолити або приватизувати , не може в нім приймати участь будь який представник від певної політичної сили. Як громадянин України так, а не як політичний діяч. Революція гідності 2014 року довела, згубність об'єднання народу України з будь якою політичною силою ,яка тебе зрадить. Ми бачимо ,що на сьогодні більшість політичних сил в Україні , мають зрадницьку натуру ,є кишеньковими та являються слугами у Олігархів. Тому цей процес повинен бути аполітичний,щоб ми мали можливість формувати нову еліту ,на патріотичній складовій з мотивованими ідеологічними цінностями , з високими духовними і моральними якостями , бути особистістю а не рабом , здатної мислити та бути готовою до самопожертви , проявляти свою любов до свого народу , рідної землі ,своєї країни,бути вірною своїй справі . 25.01.2021 року,представниками Кординаційної ради України, будуть подані вимоги до Уряду,Парламенту і Президента. Хочу запросити та долучитись до цієї Акції Киян та мешканців Київської області, підтримати нашу акцію в м. Київ біля ВР України об 12.00 годин. Проведені акції в цей день , по всій Україні будуть свідчити,що ми не є самозванцями, а Уряд,Парламент,Президент не зможе маніпулювати та нехтувати цими вимогами.Наші вимоги є чіткі та зрозумілі,мають чітку зрозумілу часову рамку, і повинні бути виконані в повнім об'ємі , негайно. Вони від народу,згідно ст.5 Конституції України основним джерелом влади в Україні є народ України. Хто розділяє нашу точку зору і готовий нас підтримати ,долучайтесь до наших кординаційний центрів на місцях,підтримайте вимоги народу України і 25.01.2021 року засвідчить своєю присутністю та підписом в підписному листі де вам потрібно буде вписати своє Прізвище,Ім'я,по батькові і короткий підпис. Також рекомендую мати свої автономні кошти від самопожертв громадян,робіть публічні звіти по витратам. Виходьте в прямі ефіри,робіть стріми закликайте людей долучатись до цих акцій. Наші вимоги опубліковані на сторінках фейсбук та інших інтернет ресурсах. Надаю контактні номери нашої гарячої лінії,яка працює з 8.00 до 22.00 щодня. (0636014802; 096 5321378).Вірю, в нашу з вами перемогу,разом ми сила, з нами Господь, за нами Правда. Слава Україні!
 2. эта тенденция скорее всего подходит вашему словоблудию По всей Украине проходят акции против повышения тарифов с людьми которые прожили в Украине всю свою жизнь и таких тысячи, а вас всё устраивает ,если устраивает живите с этим. Меня и мой круг общения эти тарифы не устраивают по той простой причине что это блуд созданный олигархами и их опричниками.
 3. Это крысинный удел нелюди которая скучкавалася ради собственной наживы и блага, рано или поздно этим негодяйским поступкам прийдёт конец,самое главное не уподабливаться нечести которая продолжает наживаться на своём народе и пытается ввести в блуд украинцев своими схемами и картинками. Мы то знаем правду и как оно должно быть-это главное.
 4. не надо манипулировать формулами,обязательными платежами,доходами,это всё не от людей и не на благо людей.
 5. рассказывать что делать будете кому то другому это тех которые преподносят российский газ за покупной с европы?А украинский газ продают западу А мне не нужны подачки,оставьте их себе Бред это ваша личность написавшая эти строки.
 6. Да что хотите,мнение у вас же должно быть своё,вот и напишите если есть желание, для меня транспортировка это очередная преступная схема как и все эти повышения тарифов тоже очередная преступная схема, подобие Ротердам +.
 7. Говорит правильно. Все помнят нашего земляка Максима Голосного у которого была идентичная позиция в отношении цены на газ и его происхождения,и все мы помним чем закончилась его история в канун выборов,если кто не помнит то я напомню - он стал очередной политической ш
 8. В И М О Г И На основі ст. 8 КУ, згідно ст. 3, 5, 9, 22, 55, 64, 68 КУ; відповідно до ст.19, 104-106 Конституції України В и м а г а є м о : 1. Відправити у відставку Кабінету Міністрів України у повному складі (!) опираючись на рішення Конституційного Суду України № 5 від 20 березня 2002р. – відповідно ст. 22 КУ 2. Забезпечити виконання умов сплати усіх комунальних тарифів в обсязі не більше 15% від сукупності доходу кожного громадянина України – постанова ВРУ від 18 березня 1999р. № 512 – XIV. 3. Постачальникам комунальних послуг надати вартість (кошторис) послуг та договір між постачальником та споживачем. 4. Зобов’язати постачальні компанії надати копії правоустановчи документи ( кінцевий бенефіціар) 5. Надати відомості компаній постачальників комунальних послуг, про їх сплати в бюджет країни усіх рівнів. Скасувати сплату за транспортування ще один пункт - Терміново примінити ст.106 КУ - зупинити дії постанови КМ - не підвищувати тарифи на комунальні послуги.. ЯК ? Зробили "вкл" зробіть і "викл"
 9. Або залишитися взагалі без коштів. Достатньо почитати відгуки в мережі і зрозуміти те що ваші гроші можуть не повернутися до вас.
 10. Аргументы для понижения тарифов
×
×
 • Создать...