Перейти к публикации

Мізантроп

Пользователи
 • Публикации

  137
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 Хороший

О Мізантроп

 • Звание
  Старшина второй статьи

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Интересы
  Ненавиджу людей!

Посетители профиля

494 просмотра профиля
 1. Рішення про заборону продажу алкоголю прийнято міською радою, тобто ДЕ-ПУ-ТА-ТА-МИ!!! Розумієте? Колективним органом. Так що не треба усіх собак на персону міського голови вішати. Спрямуйте свій гнів на кожного окремого депутата міськради, який голосував за прийняття такого рішення - це буде чесно й справедливо. Тому що це саме вони винні у запровадженні такого рішення. Їхні прізвища можна знайти на сайті ради.
 2. У мене теж батько помер. Приємного вечора. Миру, добра! На добраніч. )))
 3. Яка різниця: 0,5 року чи 4 роки - хворого очікування близького кінця? Я знаю, різниця - у вісім разів більше. Але результат невідворотній і найголовніше однаковий.
 4. Айтішники, навіщо жінку притиснули аргументами і змусили покинути тему? (волосся назад) Не по-джентельменськи це, якось. )))))))))))))))))))))
 5. Тобто знову усе у нас зводиться до відсутності невідворотності покарання. Ну, або якщо взяти глибше, то до поганої роботи поліції, прокуратури, судів... себто правоохоронної системи загалом. =) Дякую, діагноз відомий. Але як лікувати? Що з цим може зробити простий маленький українець?
 6. А у декого таргани з часом мають властивість змінюватись. =) Наслідки бувають невтішні.
 7. Є ще третій варіант - це ті, хто ніколи не знав що таке багатство. Тобто бідняки. =)
 8. Чому свобода - це, окрім улюбленої справи, обов'язково ще й "заробляти на цьому хороші гроші"???Чому у визначенні свободи з'являються гроші? Чому не будь-що інше, чому саме гроші? Чому гроші стають виміром усього у житті? Гроші - це усього лише особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів та послуг. Не більше й не менше. Це не мірило свободи, життя, любові, здоров'я тощо. Коли ви, наприклад, платите викуп злодієві, то це ж ви не свободу і не життя у нього викуповуєте, а лише платите йому за послугу, аби він вас не утримував, оскільки він сильніший за вас. Коли ви сплачуєте по рахунках у лікарні, то це ж ви не здоров'я купуєте, а лише сплачуєте за ліки (товар) і за послуги (операцію, обстеження, аналізи, догляд). І так зо всім на світі. Гроші - товар, а не мірило успіху, щастя, спокою, кращого життя тощо. І про людей творчих, наприклад. =) Здебільшого вони не фінансові генії і навіть своїх творів (у будь-якій галузі мистецтва) самотужки продати не в змозі. А отже вони за вашим визначенням, хоч і займаються улюбленою справою, але люди НЕ вільні - не мають свободи, так? =)
 9. Мізантроп

  Будьмо на "ти"?

  Все, ти мене нарешті розкусив. Здаюсь.
 10. Ну, більшість купує пачками. Власне, як і бухло здебільшого не купують ящиками. Тема ж не про те, як кинути палити. Та й заборона на нічний продаж алкоголю теж аж ніяк не пов'язана з тим, аби менше пили. =))))))))) Просто таким чином хотіли захистити право тверезих на спокійний сон. А пропонована мною заборона на денний продаж цигарок - на захист права усіх дихати повітрям, а не тютюновим димом у громадських місцях (на зупинках, наприклад).
 11. Ні, не окрема. Це та сама тема. Це тема суспільства споживання. Що значить "жити краще"? Чому жебрак, в рамках цієї нав'язуваної парадигми, мусить раптом закортіти піти на роботу? Чому продавчиня з МАФу обов'язково мусить закортіти влштуватись в "Procter & Gamble"? Чому нарешті кар'єрист мусить відкривати власну справу? Чому в суспільстві панує думка про обов'язкову необхідність отримання вищої освіти, наприклад? Чому не можна просто зупинитись на досягнутому? І, скажімо так, удосконалюватись по горизонталі... Чому оцей нав'язливий, як шпори з усіх боків, заклик: вгору-вгору-вгору! Навіщо заганяти себе наче коня на перегонах? Життя не мусить бути перегонами... ))) Це має бути насолода. =) Ні, ну звісно, якщо хтось вважає себе конем - вперед! І вгору! До зірок! Здається срач таки розкрутився. Можна брати попкорн і спостерігати нарешті. =)
 12. Мені здається, у суспільстві панує інша думка, на жаль. А ще регулярно на усілякого роду бенкетах (зазвичай на весіллях чи з приводу дня народження) обов'язково зичать багато грошей. )))))
 13. але ви тримайтесь тут, усього вам доброго, а головне здоров'я!
 14. Мізантроп

  Будьмо на "ти"?

  Ні-ні-ні, ви помиляєтесь. На їх думку мені відверто наср.. тобто начхати. )) Я ж не на цьому роблю акцент, а на нехтуванні (шляхом обману) їхніх тутешніх правил. =)
×
×
 • Создать...