Перейти к публикации

Юрий Нороха

Реальные пользователи
 • Публикации

  3 719
 • Зарегистрирован

 • Дней в лидерах

  51

Последний раз Юрий Нороха выиграл 8 марта

Публикации Юрий Нороха были самыми популярными!

Репутация

4 037 Очень хороший

О Юрий Нороха

 • Звание
  В игноре-ВСЕ ВАТНИКИ, поэтому ответов на их посты НЕ БУДЕТ
 • День рождения 30.06.1960

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  Крым это Украина,если кто не в курсе...

Посетители профиля

3 560 просмотров профиля
 1. Друзi !! На фронт знову стала потреба в "Кiкiморах" Тому відкриваємо новий (старий) проект. В'язати "Кiкiкіморі" На разi маємо - матеріал с чого плести (дякуючи побратиму з Констахи) мiшковина . Але є потреба в основi для "Кiкомори" !! А саме сiтка тряпчана з ячейкою не бiльше 2Х2 см. Можна менше . Довжина 25-30 мет. Також сголосилася поки одна дiвчина в'язати. Для фронту на першу лiнiю також є потреба - Цвяхи 100 мм. 4-5 кг. Вологи сарветки Маск сiтки . Мастила для зброi . Будемо дуже вдячнi за допомогу !
 2. А чи здатне суспільство усвідомити, що....
 3. Захисники дякують всiх хто долучився до допомоги !!! Слава нашим воїнам ! Слава та низкiй уклiн всiм хто не втомився !! Слава Українi !
 4. Останнi закупки для потреб фронту перед поїздкою. Дякуемо за пiдтримку ! З повагою фронтовi волонтери .
 5. Торецьк в сторонi Майорська або Шумов бій . З нашого боку працює майже все. Крім РСЗВ) Схоже орки випросили.
 6. Храм святителя і чудотворця Миколая був закладений нащадками запорозьких козаків ще в 1787 році. Тому й залишився в пам'яті нащадків, як КОЗАЦЬКА церква або храм на Подолах... Організуємо поїздку до цього унікального місця орієнтовно 10 квітня. Це буде екскурсія. А можна (і треба) дістатися туди самим: пішки,трамваєм, маршруткою... Це всього лише 8 км від центру Кам'янського. А в часі - майже 300 років! Село Тритузне розташовувалося між Кам'янським і Карнаухівкою. Його намагалися знищити, витіснити промисловими гігантами.Але церква вистояла. І чекає на підтримку людей!
 7. Знову збираемося на "курорт" в "сектор" Потреби на "нулях" Масксiтки. Рукавицi робочи. Топори. Лопати штиковi Плiвка. Противопростуднi лiки. Утеплювач .Паралон.Пiддони (блiндаж) Вологi сарфетки Тара для мастила та тех.води. Батарейки (крона) Також державi прапори на Б.П. З повагою фроновi волонтери.
 8. З великим сумом повідомляю! Сьогодні, 18 березня внаслідок прицільного обстрілу позицій ОС російськими окупантами отримав поранення не сумісне з життям військовослужбовець ЗСУ! Вічна пам'ять Воїну!
 9. Сьогодні отримали дві посилки від побратима з Київа. Дякуємо !
×
×
 • Создать...