Перейти к публикации

Юрий Нороха

Реальные пользователи
 • Публикации

  3 828
 • Зарегистрирован

 • Дней в лидерах

  65

Последний раз Юрий Нороха выиграл 6 апреля

Публикации Юрий Нороха были самыми популярными!

Репутация

4 131 Очень хороший

О Юрий Нороха

 • Звание
  В игноре-ВСЕ ВАТНИКИ, поэтому ответов на их посты НЕ БУДЕТ
 • День рождения 30.06.1960

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  Крым это Украина,если кто не в курсе...

Посетители профиля

4 150 просмотров профиля
 1. Корисна інформація: 1. Міна. Довгий та протяжний свист означає міну. Від міни рятує будь-яке заглиблення! Тільки не треба бігти, озирнись і падай у найближчу ямку. Не бійся прямого влучення , свист прямий ти не почуєш, шукай заглиблення і падай. Не бійся реакції оточуючих, якщо помилився, не один розсудливий тебе не засудить. Так, у тебе 2-5 секунд. 2. Гаубичний снаряд звучить майже так само, але часу менше, немає ямки, падай, де стоїш! Потім якщо що обтрусишся. 3. Град. У хорошу погоду град чутно з далекого, звучить як шурхіт, шшш... Не важливо, з якої відстані стріляє, у вас є 14 секунд, не панікуйте, це багато часу! В укриття! Град не пробиває щось навиліт, знову ж таки врятує будь-яка ямка! 4. Танк. Тут як пощастить. Постріл танка чутно разом із попаданням. Але! Перезаряджання від 4 сек! Перший не влучив, рвіть пазурі і глибше. Танк в радіусі 7 метрів рве все, тому стало зрозуміло, що по вас працює танк, вибір не великий або лежати або рвати в укриття. 5. Смерч. Це жахливо, але шанс ще є! Звук, як підлітає винищувач, він не втикається кудись, ця ракета відкривається метрах в 10-20 над землею і закидає касетними зверху вниз... Чесно скажу, шансів обмаль...але! Дві речі, які можливо вам врятують життя, б'є її заряд метрів на п'ять максимум, і головне лежати!!! Важливо! Після обстрілу є снаряди, що не розірвалися. Не чіпати!!! У жодному разі не чіпати. Сапери розберуться! І ще - після обстрілу озирнись, може поряд поранений, крикни "всі живі?!" Почуєш відгук-підійди глянь, чи все гаразд. Пам'ятай! сьогодні врятуєш ТИ, а завтра ТЕБЕ..
 2. Трохи звіту . Доїхали нормально.Блокпости.Перевірки. На АЗС починаючи з Дніпра геть нема дізеля . На донетчіні зовсім не якого палива на АЗС.. Спочатку заїхали в підрозділи в селище ( на фото). Коли заїжали обстріл трохи припинився . В центрі селища зібралося багато мешканці з валізами (чекали на евакуацію !!).. Попили кавуськи , почали розвантажуватися ..Промайнула думка що на паску може бути тихо (орки святкують ) Ага щас !! Почалося трохи пекла . Спочатку мразота влупила з градів по центру . Потім арта почала лупити якраз туди де зібралися мешканці на евакуацію !!!!! Хлопок .Характерний свист над головою ( це значіть не по нам ! це значить смерть полетіла трохи далі ..) І так часи три. Алеж тре вибиратися . Бо нас чекають в наступних підрозділах .. Але щоб виїхати треба рухатися тільки через центр . Куди нелюди луплять ( другої дороги геть нема ). І ось вроді притихло .Чекаємо хвилин 10. Отримуємо інструктаж що рухаємося на швидкості і звісно без зупинок. Їдемо "огородами " в напрямку центру . Якась машина лежить злетіла в болото ( не пощастило) . Стирчать гради .. Ось і цент . І знову обстріл . Попереду будинки щойно розбиті . Люди намагаються щось розбирати . Вікна в авто всі відчинили ( це такий інструктаж) Чутно характерний свист і видно влучання в будинок попереду . Зупинятися не можна. Назад також . Газу і вперед. Знову характерний дуже гучний свист і вибух . З будинку з боку полетіли куски кирпича .пил. ..... Напарник -У нас мабуть стекло заднє вилитіло. Думка. Хочяб колеса цілі .. Литимо. Вибираємося з пекла . Не зупиняємося !! На зустріч швидкі .. Зупиняємося десь за 7 км. Оглядаємо . Все вроді ціле . Їдемо далі бо там чекають. ВОПи. Захисники. Вигружаємося. Кавуся ( ну як без неї !) Обнімашки. Знову ВОП. Вигружаємося . Команда "Зонт" . Крик командира -Негайно їдьте !! Ось така пасочка малята . Ну то таке. Дякуючи Вам захисники мали можливість в цей складний час, відчути трохи свята. Переказав їм що Ви ніколи про них не забували і не забуваєте . Від хлопців та дівчат всім хто допомагає низький уклін та ВЕЛИКА подяка !! Разом Ми Сила ! Разом до ПЕРЕМОГИ ! Фото викладаю ті що дозволили військові ! Слава Україні !
 3. Тривають важкі бої. Окупанти на передку стабільно глушать зв‘язок. Та більш того. Ситуація змінилася і в способі ведення війни. Отримавши величезні втрати окупанти перейшли до того, шо в них виходить добре.Почалася тіпікал совєтська їб.шня. Дохєра артпідготовка ( а перевага в арті у них є 100%, це тупо факт) і після цього повзучий наступ. Село за селом. Зараз у нас буде більше втрат, зараз буде трохи більше наших полонених. Тому що маючи суцільний фронт ми десь відступаємо десь ї.ашимо їх, але в цілому зараз єдина задача ЗСУ втриматись буквально два місяці. Бо за той час нам може прийде дохєра важкого озброєння, і наші суцільні легкі мотопіхотні підрозділи перетворяться в механізовані бригади .Суть ви зрозуміли. Погані новини будуть, вони будуть змішуватись з приємними. До того ж грає роль, шо не усюди є можливість провести ротацію, на жаль так є. 1 ротація підрозділу = 1 місяць боєздатного, свіжого і вкрай вмотивованого підрозділу.Ситуація склалась така шо хлопців не можуть поміняти з осені, бо ротація мала закінчитись в березні. По факту вони досі на позиціях. Щодо тупості русні. Так вони тупі, вони воюють в стратегічному плані гірше, але на тактичному рівні маємо майже парітет.Парітет, бо ми воюємо за свої родини, за свою землю, за свою країну, свободу. Ми воюємо за те, щоб наші діти жили в нормальному світі, щоб вони не дивувались таким речам як унітаз. А до речі унітазів в рф нема у 17 млн людей. Ви уявляєте шо так ця росія?Уточнюю шо через моральний стан військ ми в виграшній позиції. Не кажучи вже про те, шо оборонятися тим паче на своїй території завжди легше ніж наступати. Але це не значить, шо нашим пацанам легко. Тяжко читати, але це треба. Треба нам усім. Сувора правда краще солодких соплєй арестовича і подібних йому.
 4. Доброго ранку ! Ми з України ! Доповідаю ! Під звуки кононади (на цей раз слава богу нашої) Доставили зібрану з вашою допомогую волонтерку нашим ГЕРОЯМ !! В Велику Новоселівку.. Позавчора це селище ще було окуповано орками .. 186 трохи не живих цапів за вчера, колонну в хлам))) Судячи по воєннікам мешканців динири не було .Одні цапи ! Танчики з літерую Z всраті орки покидали майже цілі !! "Трактористи" вже відтягнули їх куди треба .. Нажаль більше писати не можу ( немаю права ! Бої ще тривають ) Але скажу одне . Я пишаюся нашими ГЕРОЯМИ !!!!! ДЯКУЄМО ВАМ ГЕРОЇ УКРАЇНИ! Велика і гарна робота! Дякуємо ВСІХ ХТО НЕ ЗАБУВАЄ НАШИХ ГЕРОЇВ !!! Їм дуже зараз треба наша з Вами підтримка !!
 5. Зі спостережень про слово «виявляється»: - Виявляється, що атошники отримали УБД не просто так; - Виявляється, ветерани АТО (яких так багато розвелося, яких не пускали в маршрутки та без черги, які з відбитими мізками, хворі на голову і ваапще паразитують своїми пільгами на тілі країни) стали всім дуже потрібні. Хто ж як не вони повинні були першими іти на передову? - Виявляється волонтери і правда існують, і правда нічого не крали у 2014-му, бач, як швидко організувалися зараз? - Виявляється, війна в Україні триває вісім років; - Виявляється, що атошники та волонтери аткудато знають про війну так багато! Цікаво, аткуда? - Виявляється, що 99% українців таки знають і розуміють українську мову; - Виявляється, «Слава Україні! Героям слава!» – це гасло не тільки націоналістів; - Виявляється, в Україні немає російськомовних міст і ваапще навіщо нам та друга державна мова? - Виявляється, «Гради», «Урагани» та «Іскандери» добряче луплять і по рускоязичній щелепі; - Виявляється, московський патріархат це не «акакаяразніцагдєставітьсвєчку», а й склади для рашистської зброї; - Виявляється, савєцький саюз таки ніколи не повернеться; - Виявляється, що якщо трохи перефразувати Т. Бульбу, то вийде наступне: «Ну, що синку, спасли тебе твої росіяни»? - Виявляється, ми начінаєм панімать, що творилося в головах ветеранів АТО, які пройшли Іловайськ, Дебальцеве та ДАП; - Виявляється, феєрверки та салюти реально неприємна штука; - Виявляється, звьоздочки на аватарках, «дєдиваєвалі» і «нікадаснова», всього лише рашиська пропаганда; - Виявляється слова патріотів ще з 2014 року про те, що от, коли війна прийде у ваш дім, тоді ви зрозумієте, що вони не братья, виявилися пророчими; - Виявляється, що мітинги на 9 травня проводити не можливо, бо жоден сценарій заходу тепер не підійде; - Виявляється, що історією України, написаною українцями, таки ТРЕБА було цікавитися, а не чвіркать між очі отрутою тим, хто це робив; - Виявляється, що зневажена багатьма громадянами Україна, НІЧОГО СОБІ ЯКА КРУТЕЦЬКА КРАЇНА! - Виявляється, всі громадяни можуть жити дружно, допомагати один одному, а СХІД І ЗАХІД лише географічний напрямок, а не поділ України! - Виявляється, в Україні крутезна армія і наші захисники найкращі, а свято в них таки не 23 хєвраля; - Виявляється, що твій дім – це Україна, а вся Україна саме в твоєму домі, у будинку кожного з нас. - Виявляється, є проста істина: «Любіть Україну, як сонце любіть» і все!!! Нічого більше. О, Господи, це ж так просто! Навіщо було платити таку страшну ціну, щоб зрозуміти? АЛЕ В НАС ВСЕ ЩЕ БУДЕ! ВСЕ БУДЕ Україна! ТОМУ, ЄДНАЙМОСЯ! Україна ПЕРЕМОЖЕ!
 6. Віктор Таран Давайте на холодну голову розберемось чому НАТО відмовляється закривати над Україною небо. Розумію ваші емоції. Мені самому болить. Але потрібно самим собі дати чесні відповіді на ці питання, щоб після перемоги не допустити таких помилок. По перше, НАТО оборонний союз. Їхня головна задача обороняти безпеку своїх країн, а не воювати за інтереси інших країн на чужій території. Ми багато років казали, що Україна має стати членом НАТО. Кожного разу політики нам казали не на часі. Нам не потрібно йти в НАТО. Ми маємо бути нейтральними. Тому смерті наших цивільних та військових впершу чергу на совісті тих українських політиків, які заради рейтингів позбавили країну безпекового щита НАТО. Чи правильно робить влада коли чинить емоційний тис на партнерів. Так, правильно. Але все одно фразу на кшталт "ви нас зрадили" не коректні. НАТО пів року попереджало Україну, що війна наближається. Ми мали всю інформацію. Що заважало нам минулого року докупити літаки чи новітні системи ППО? Чому були зірвані оборонні закупівлі? Чому була заблокована ракетна програма "вільха" та "нептун?" Багато питань, але далі розвивати цю думку не буду. Не на часі. Чи допоможе нам НАТО? Звісно допоможе. Не звертайте уваги на офіційні заяви НАТО щодо «не можливості закриття неба». Справа в тім, що європейські інституції не діють імпульсивно. Там є свої протоколи та правила, через які треба пройти. Рішення про «відмову відправляти війська НАТО в Україну та відмову про закриття неба над Україною», це юридична підготовка до значно сильнішого рішення - передачі в нашу країну новітні систем ППО. Памятаєте, на днях писав що Угорщина відкликала своє "вето" на поставку нам систем ППО? Так отож І тепер все чесно. Альянс обіцяв свинособакам не воювати - і не воює. А про зброю ніхто нічого не обіцяв. Натівську зброю можна купити у будь-якому воєнторзі Тому найближчим часом у нас буде багато дуже цікавої зброї від партнерів. Значно більше! І останнє. А чому ви думаєте, що частково небо над Україною не закрили наші найближчі друзі? Коли ви останній раз чули про ракети, які б падали на Західну Україну? Так отож Тому зберігаймо стрій та мочимо свинособак! Наша армія найкраща! Все буде Україна!
 7. Коли нарід починає битися в "паніческіх конвульсіях")))
 8. Доброго ранку Україно ! Доброго ранку друзі ! Доповідаю ! Все доставлено на передову .. Разом ми сила ! Разом до Перемоги ! Слава Україні !
 9. Пішла отвєточка. З нарощенням. Теж щось потужне.
 10. 8-50 Красногоровка .Луплять із за тереконів (( 19..20..21..23.. Ответка присутствует !
 11. Трёхизбинка. З 5 ранку війнонька .. Більше 30 приходів ( Важке ..
×
×
 • Создать...