Перейти к публикации

Юрий Нороха

Реальные пользователи
 • Публикации

  3 779
 • Зарегистрирован

 • Дней в лидерах

  61

Последний раз Юрий Нороха выиграл 2 декабря

Публикации Юрий Нороха были самыми популярными!

Репутация

4 107 Очень хороший

О Юрий Нороха

 • Звание
  В игноре-ВСЕ ВАТНИКИ, поэтому ответов на их посты НЕ БУДЕТ
 • День рождения 30.06.1960

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  Крым это Украина,если кто не в курсе...

Посетители профиля

3 896 просмотров профиля
 1. Вiйнонька триває i ми не втомилися . Продовжуємо допомагати захисникам.Плануємо їхати 4 грудня. Вже зiбрано. Плiвка. Утеплювач . Канicтри . Рукавички.Вологi сарветки. Ще є потреба- Теплi речi. Мастило для зброї. Магазин для РПК на 45 набоїв. Лiки. Шерсть (бажано собача) Хочемо пошити захисникам пояса на поясницу . Смаколики. Кава. Разом ми сила !
 2. Доброго вечора ! Все доставлено по призначенню ! Велика подяка всім хто долучився ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !
 3. Доповiдаемо ! Місія по доставці допомоги на фронт ВИКОНАНО ! Велика подяка всiм хто долучився !
 4. Юрий Нороха

  Всё о футболе

  В цей день 1983 року ФК "Дніпро" вперше став став чемпіоном СРСР, перегравши "Спартак" на стадіоні "Метеор" у Дніпрі .
 5. Коли запала тиша на землі, Європа тішилась, отримавши свободу, Та довго ще вела важкі бої Маленька армія великого народу. Їх не вітали сурми й барабани, Втирала мати очі рукавом, Ішли безвусі хлопці в партизани, Аби не жити на своїй землі рабом. Боролись наші прадіди й бабусі В запеклій нескінченній боротьбі, Бо кожен знав, що неодмінно прийде Час миру на українській землі І кожен знав, що орденів не буде, Що обеліски ще не скоро їм поставлять, Що обіллють помиями і брудом За тридцять срібняків їх рідні браття. І кожен чув, як стукотять вагони Через мости небачених річок, Сибірськими снігами ешелони Дружин, Батьків і навіть діточок. І кожен бачив як горіла рідна хата, Хоча по радіо скінчилася війна, І сивого з медалями солдата, Сп'янілого від крові і вина.
 6. Нажаль не виконуються !!(
 7. Доброго ранку Україна ! Доповiдаемо ! Завдання по доставцi допомоги та подарункiв на ВОПи в "секторi" виконано . ВСIМ ВЕЛИКА ПОДЯКА ВIД НАШИХ ЗАХИСНИКIВ !!! Слава Українi !
 8. СТРАТЕГІЧНІ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ З РЕЗЕРВІСТАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ТРИВАЮТЬ. Бійці продовжують відпрацьовувати свої практичні навички на навчальних місцях. Після виснажливих тренувань на воїнів чекає смачний обід в польових умовах.
 9. Сьогоднi вiдбувся черговий вишкiл 99 бат. ТРо.
 10. Навчальні стрільби 108 ОБТро
 11. Доброго ранку ! Доповiдаю ! Все доставленно по призначенню на передову. Захисники ДЯКУЮТЬ Всiм хто долучився ! З повагою !
 12. На ВОП є потреба в масксiтцi. Також є потреба в паливi 60 л. дiзтоплива. З повагою !
×
×
 • Создать...