Перейти к публикации

Юрий Нороха

Реальные пользователи
 • Публикации

  3 901
 • Зарегистрирован

 • Дней в лидерах

  89

Последний раз Юрий Нороха выиграл 27 ноября

Публикации Юрий Нороха были самыми популярными!

Репутация

4 169 Очень хороший

1 подписчик

О Юрий Нороха

 • Звание
  В игноре-ВСЕ ВАТНИКИ, поэтому ответов на их посты НЕ БУДЕТ
 • День рождения 30.06.1960

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  Крым это Украина,если кто не в курсе...

Посетители профиля

4 764 просмотра профиля
 1. Дякуємо дошкільний заклад 239 "Черешенька" м. Дніпро за підтримку захисників на фронті !
 2. Одні із нашіх підшефних з боєприпасами поводяться делікатно, зі зброєю – впевнено і рішуче, з ворогом – безжалісно. Мінометники – завжди готові прийти на допомогу побратимам і накрити точним вогнем вказані цілі!
 3. Доброго ранку. Доповідаємо. Все доставлено кому треба і куди треба. Дякуємо Всім хто долучився. Разом Ми сила. Разом до перемоги! З повагою фронтові волонтери.
 4. Дякуючи небайдужим Українцям ще для захисників на передовій. Все інше завтра загруземо і в дорогу.
 5. То тара з під чаю. Там хімічні грілки для ніг та рук.. Ось оці..
 6. Доброго ранку. Маємо для захисників. Дякуючи небайдужим Українцям. Також побратиму з форуму. Збір продовжуємо.. Плануємо доставити на фронт на вихідні..
 7. Друзі. Знову на днях збираємося туди де важко , туди де нас чекають. Хто має змогу долучитися будемо дуже вдячні !! Які потреби захисників? Травило від мишей. Масксітки. Противозастудні ліки ( чаї) Кава.чай.цукор. Рукавички робочі. Скоби будівельни. Смаколики ( особливо домашні) Вологі серветки. Кошти на паливо Також..... З повагою і надією фронтові волонтери !
 8. Доброго ранку . Доповідаємо. Все доставлено ( авто Nissan-Xtrail , ліки ,тактичні аптечки,хім.зігрівайки та інше)кому треба і куди треба. Дякуємо БФ "Осоння України" , Крутько Олександр. Наталія Буланова Побратимам з м.Дніпро. Всім хто постійно допомагає і хто долучився від захисникиків Велика дяка і низкій уклін до самої землі !! З повагою фронтові волонтери. Всім хто долучився! Разом до перемоги. З повагою фронтові волонтери.
 9. Доброго ранку шановні ! Доповідаємо. Все доставлено кому треба і куди треба.. Велика подяка від бійців Всім хто долучився !
 10. Доброго ранку. Доповідаємо. Все доставлено кому треба і куди треба. Дякуємо Всім хто долучився.
 11. Доброго ранку. Все доставлено кому треба і куди треба. Дякуємо Всім хто долучився!
 12. Підрозділу який веде важкі бої на Куп'янському напрямку потрібна Ваша допомога.. 1. Масксітки. 2. Плівка чорна. 3. Агро сітка. 4. Утеплювач. 5.набір інструментів. 6. Бочки та каністри. 7. Сарветки вологі. 8. Робочі рукавички. 9. Будівельні скоби для бліндажів. 10. Мастило для зброї. Разом Ми сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!
×
×
 • Создать...