Перейти к публикации

Орися

Пользователи
 • Публикации

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  1

Последний раз Орися выиграл 21 апреля 2015

Публикации Орися были самыми популярными!

Репутация

104 Очень хороший

О Орися

 • Звание
  Ст. матрос
 • День рождения 10.08.1981

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Дніпродзержинськ КОХАНИЙ)
 1. По базі його остання прописка в м.Київ, на вул. Якуба Коласа 6/10. Всі телефони, які вказані в базі за цією адресою- чомусь не дійсні... Зараз буду шукати родичів через "одноклассники" та інші ...
 2. Орися

  Любимые стихи...

  Горячий Секс и нежная Любовь Однажды познакомились, скучая. И вечером в божественный клубок Они сплелись свободно и случайно. Ах, этот Секс, он был немного груб, Нетерпелив и чуточку развратен. Он языком касался тайных губ, Когда Любовь присела на кровати. Она пустилась танцевать в ночи. Сначала в удивительных нарядах, Потом кружилась голая почти, Едва касаясь, пролетая рядом. Хотелось Сексу нежности, любви. Любви хотелось секса и оргазма. До этого желания свои Им не случалось исполнять ни разу. И, оказавшись, вдруг наедине Любовь легко, без всякого стесненья Раскинувшись, лежала на спине, Потом открыто встала на колени. И Секс любил так бережно ее, Так звонко, глубоко, неутомимо… Упало на пол светлое белье, Огонь свечи качал пространство мира. А мы с тобой под окнами, тогда, Ловили звуки, отраженья, тени. Ткань платья твоего была тонка, Я гладил твои руки и колени. Потом они позвали нас к себе И были необычны ощущенья – Купались вместе в лунном серебре И задували свечи от смущенья… … Проснулись в доме только мы вдвоем Любовь и Секс исчезли утром вовсе. C тех пор мы каждый день их в гости ждем... И каждый день они приходят в гости...
 3. Орися

  Любимые стихи...

  Аркадий Смирнов Я снегом лягу на твое плечо. И в памяти твоей всплыву строкою. В ненастный день пробьюсь к тебе лучом. Согрею. Обниму. И успокою. Я буду рядом. Всюду и нигде. На все твои вопросы отвечая, Я пробегу по замершей воде Порывом ветра. Голосами чаек. И синей стуже нас не разлучить, Ведь нас с тобой зима соединила. Я буду жить огнем в твоей печи, Чтоб и твоей душе тепла хватило! Я прорасту невиданной травой, Которая от всех болезней лечит. И облаком проплыв над головой, Я снегом опущусь к тебе на плечи.
 4. Самогубці-то найбільші егоїсти в світі! Як можна так поступити зі своїми близькими людьми? Розумію, що у кожного самогубця є "поважні" причини, але..... Чесно сказати-я сама інколи втомлююсь від проблем, стільки горя "подаровано" мені в житті, що буває навіть не можу розплакатись... ЖОДНОЇ СЛЬОЗИ. Тільки ком в горлі, запаморочення і гострий біль... НЕСТЕРПНИЙ БІЛЬ в грудях. Але як уявлю, що є люди, які будуть відчувати ще більший біль, якщо мене не стане-В МОМЕНТ ВСІ ДУРНІ ДУМКИ ЗНИКАЮТЬ)))
 5. Орися

  взаимопонимание :)

  І нажаль, немає гарантії, що ця ... мантелепа не приїде до Дніпродзержинська (або іншого міста України) черговою "Переселенкой Донбаса".... Потім, в черговий раз, якомусь хлопцю розіб'ють голову... А можливо вб'ють. І знову чиясь дитина буде в калюжі крові (як моя дитина)... А ми маємо то терпіти, бо "не всє же бєженци плохіє", і сподіватися що от цей українець з Донбасу ну вже точно і насправді не тварина(((
 6. Добрий вечір. Коли Ви будете так би мовити "в моїй шкурі" - будете таким самим гіпер-патріотом. А можливо ще більшим)
 7. Добрий вечір. Коли Ви будете так би мовити "в моїй шкурі" - будете таким самим гіпер-патріотом. А можливо ще більшим)
 8. А Вас, чи Бизяну я не запрошувала, і не маю такого наміру. Та й чесно сказати- відповідь "Переселенци Донбаса" була мною очікувана, тому не дивуюсь)
 9. Я запрошувала "Переселенцы Донбасса" до себе, пропонувала разом спекти торти для УкрОпчиків наших.... Ні "так" , ні "Ні" - не відповіла. Сказала, що мало пече) Або соромиться знайомитись, таке теж буває.
 10. Вибачте, але маю на те причини. Дозволяю Вам не читати моїх коментів
 11. Доброго дня! Відповім Вам, але не на конкретний Ваш комент, а на всі одразу. Це суто моє бачення. В Ваших коментах є .. деякий когнитивний дисонас. Це все! ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ - ВСЕ!В даній, конкретній ситуації і темі, я не можу Вам довіряти, і вірити вашим словам, тому що відчуваю деяку нещирість. Розумієте, коли у людини є стійки переконання (будь у чому) - вона чітко їм слідує. Перечитала ВСІ Ваші коменти на форумі... Розчарована.
 12. Орися

  взаимопонимание :)

  Будь ласка! Дніпродзержинці, зберігайте спокій!) Людина, яка тут назвала себе "житєлем росіі, которий хочет услишать наше мнєніє"-такою не є!!! Це ясно як Божий день!!! В нього тут не два проколи, і навіть не п'ять... Не буду пояснювати і тикати носом прилюдно, але якщо хтось сумнівається-напишу в лічку. Ще є цікава штука ID-може заморочитись на це? І за три-чотири години будемо знати "хто" він, і що їв на сніданок)))
 13. Орися

  Анекдот

  У пологовому будинку, народили три жінки-Українка, німкеня і росіянка. Народили одночасно троїх хлопчиків. Акушерка поклала всіх трьох дітей поруч, та й переплутала-кому яку бірку чіпляти) Де чия дитина? Німкеня голосно вигукує -"Хайль Гітлер!" Один з малюків підняв вгору ручку. Німкеня забрала його і пішла. Тоді Українка підійшла і забрала свого малюка, а росіянка каже: -"Ей, бендерка, а как ти знаєш, что своєго ребенка берешь? Українка їй говорить: -"Просто!) Коли німкеня вигукнула "хайль гітлер"- мій кулачки зжав, а твій всрався!" )))))))))
×
×
 • Создать...