Перейти к публикации

chemist

Пользователи
 • Публикации

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

69 Очень хороший

О chemist

 • Звание
  Ст. матрос

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Каменское

Посетители профиля

464 просмотра профиля
 1. "Час рыси". Дания, Швеция. Со вчерашнего вечера под впечатлением...
 2. chemist

  Новости ДМКД

  !6.09.2017 г. Восход солнца.
 3. chemist

  Анекдот

  85-річний дідусь мав здати аналіз сперми для медогляду. Лікар дав дідові баночку і сказав: «Візьміть цю баночку додому і поверніть завтра зразок для аналізу». На наступний день 85-річний дідусь прийшов до кабінету лікаря, і віддав йому баночку, яка була абсолютно порожньою як і вчора. Лікар запитав, що сталося, і дідусь пояснив: «Ну, лікарю, ось що сталося, спочатку я спробував моєю правою рукою, але нічого не вийшло. Тоді я спробував моєї лівою рукою, але це також не принесло результатів. Мені довелося попросити допомогти мою дружину. Вона спробувала правою рукою, а потім лівою, результат був нульовий. Тоді вона спробувала за допомогою рота, спочатку з зубами, а потім також без них – нічого не вийшло. Ми навіть покликали на допомогу Клавдію Петрівну, даму по сусідству, і вона спробувала теж: спочатку обома руками, потім заснувши під пахву, і вона навіть намагалася стиснути між своїх колін, але так і нічого не вийшло». Лікар був в шоці! «Ви попросили свою сусідку? Боже мій!» Старий відповів: «Так, але ніхто з нас так і не зміг відкрити цю чортову баночку!»
 4. chemist

  Анекдот

  В армии солдаты учатся разбирать и собирать автомат... Тут один солдат говорит: - Товарищ старшина, а вот может быть будет такое, что и солдата в будущем будут разбирать и собирать? - Может и будет, говорит старшина, но не для тебя это! Вот представь, разобрали тебя по-частям перед отбоем, ты лёг, в тут вдруг тревога! Ты начинаешь быстро одеваться и, в попыхах, вместо головы задницу себе привинчиваешь. И что получается – пилотка не налазит... воротник на гимнастёрке не сходится... всё кричат УРА!.. в ты что?
 5. chemist

  стишки-пирожки

  Ошибки юности легко сходили с рук. Ах, молодость! Далекий звук свирели. Мы часто под собой пилили сук... И мы не те, и суки постарели.
 6. Gibby Haynes & His Problem - Dream Machine
 7. chemist

  Хочу грибов!

  Лиственница.
 8. chemist

  Школы Левый Берег

  Уже не год, а 25 лет болтовни про необходимость постепенного перехода на украинский язык прошло.
 9. На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соцмережах http://www.unian.ua/society/1416202-na-dnipropetrovschini-zatrimali-cholovika-yakiy-viv-aktivnu-antiukrajinsku-propagandu-v-sotsmerejah.htmlhttp://www.unian.ua/society/1416202-na-dnipropetrovschini-zatrimali-cholovika-yakiy-viv-aktivnu-antiukrajinsku-propagandu-v-sotsmerejah.html
×
×
 • Создать...