Перейти к публикации

Николай Коваль

Пользователи
 • Публикации

  30
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

О Николай Коваль

 • Звание
  Матрос
 • День рождения 04.05.1970

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев
 1. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Олексiй, я повинен був "подошол людина" написати в лапках, тому що він насправді подошОл. Здоровий бугай - охоронець. я не очікував такої брутальності бачити в храмі. я не часто заходжу до церкви але чомусь щоразу неприємні випадки. я просто розглядав ікони, і хіба це причина щоб мені хамити?
 2. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Православ'я це бізнес і комерція. як тоді вірити в бога і вірити тому що священики говорять? Їх вчинки і говорять про істинності православ'я. можу помилятися звичайно. Я не давно зайшов до храму і просто дивився. До мене подошол людина і грубо почав питати чому я так розглядаю і що моя поведінка дивна. мені було не приємно і я пішов.
 3. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Я його теж переконував що православний але він мені показав що я не такий. На жаль сьогодні багато таких. Бачачи реальність в якій знаходиться церква то є багато причин стати атеїстом.
 4. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  у мене точно так само було
 5. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Я кажу. До вас немає питань. Ви є ви. Як сказали язичник. я хотів уточнити кентавр хто. Або православний чи язичник.
 6. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  ні, Ви тут дещо не правильно сказали. лютеранство одне з відгалужень протестантизму, хоча знаю що до реформи Лютера були вже самі по собі протестантські течії але вони до Лютеру не мали отеношенія і не відколювалися
 7. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Я в іншій темі розповів як познайомився в перукарні з священиком. Що цікаво він мені теж розповів про те що традиційне християнство ввібрало в себе багато язичництва. У даному випадку я з вами згоден. Я постараюся його запросити сюди на форум. Знайду його координати обов'язково попрошу висловити свою думку.
 8. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  @Олексій Краснюк, Ваша позиція зрозуміла. Ви зробили свій вибір. Кентавр судячи з його коментарів, він православний а зовні це не скажеш. Нехай визначиться з ким він і в що вірить. До вас притензії немає.
 9. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  це не вам було питання.
 10. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  На цьому форумі є хоч один священик, який би міг щось пояснювати. А то виходить що багато критикують православ'я і християнство в цілому, попи це, православні те, священики ще щось ... а от цікаво їх думку. Якось не правильно обговорювати тих кого тут немає
 11. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  На скільки я знаю, лютерани це християнська секта. І розумію, що все те що не представляє християнство є з області язичництва.
 12. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Просто запитав. Так ви православний? А про те запозичило чи ні я не багато обізнаний, так як став на шлях віри не так давно
 13. Николай Коваль

  Працюючі священики?

  Що ви маєте на увазі "не з наших" Ви священик? тоді чому увас аватарка не православна?
 14. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Ви православний чи язичник? якщо православний тоді чому у вас такий нік і аватарка НЕ православна?
 15. Николай Коваль

  Православие, как оно есть...

  Архипп усердно молился, взывая к Архистратигу Михаилу. Его молитва была услышана. К храму явился Архангел Михаил и ударом своего копья открыл в горе широкую расселину, в которую устремились воды бурлящего потока. Место, где совершилось чудо, получило название Хоны, что означает «отверстие», «расселина» Швидше за все це легенда, бо в четвертому столітті не було ще поклоніння і молитв Ангелам.
×