Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  8 423
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  6

Все публикации пользователя mild patriot

 1. mild patriot

  У жінки підсихає дірочка

  Дається взнаки вік, особливо коли довше кількох хвилин та у позі без щільного контакту з клітором. Я дискомфорту не відчуваю, вона скаржитсья на натирання та печію. Ми люди прості, соромимося розпитувати по аптеках в оточенні допитливих бабок із черги, в Інтернеті багато рекламного мотлоху. Може просунуті дівчата порадять мастила чи пігулки не захмарної вартості?
 2. mild patriot

  Флуд

  Та валом їх, фотки постити не комільфо - можете самі погуглити для загального розвитку.
 3. Одразу зауважу, що це далеко не для широкого чоловічого загалу. Переважна більшість українських чоловіків - продукти жіночого виховання (великі втрати в другій світовій війні, тощо), тому їм комфортніше підпорядковуватися спочатку матері, потім іншій жінці (це логічно). Це для невеликої кількості справжніх альфа-самців, які прагнуть їми залишитись, але культурно поки що не вміють і тому скандали, розлучення, тощо. Сам колись таким був. Насправді все доволі просто - для того, щоб привести до покори жінку, потрібно не дати привести їй до покори себе. Забудьте казочки про рівноправність, у дійсності для більшості жінок вона нецікава та нудна. Значно приємніше бути царицею або служницею. Перше привабливіше, але за недосяжності зійде друге, причому відбудеться це "перемикання режиму" практично автоматично (!). Жінки підкоряють собі чоловіків за допомогою психологічної, сексуальної та харчової залежності. Мінімізувавши силу цих важелів і при цьому не розісравшись, цілком можливо досягнути бажаної мрії. Тобто це більше перемога над собою, а не жінкою. Домогтися цього можна різними практиками самовдосконалення - йога, релігія, тощо. Кіно про Нео можна переглянути в аспекті незалежності від Матриці. Результатами мають бути здоровий пофигізм, емоційна незалежність і фізіономістична незворушність. Але це буде непросто, жінки в своїх імперських амбіціях дуже винахідливі та наполегливі. Їхня мета будь-якою ціною пробити (обійти, знайти шпарину) "захисний мур" нашої души або перемогти в конкурентній боротьбі матінку, після чого вхопитися міцно за неї та вертіти чоловіком у бажаному напрямку. Закидони можуть бути різними, проміжна мета - примусити чоловіка нервувати та фонтанувати емоціями, це вже половина успіху. Тому якщо на стадії розподілення ролей (хоча й пізніше рецидиви трапляються) скажімо приходите додому та раптово бачите жінку, виробляюючу сальто-мортале в одязі полінезійських аборигенів, а в духовці смажеться кішка, все одно треба залишатися пофігістичним і незворушним. Навіть і голоса не можна пвдівущувати, не те що руками розмахувати! Отримати в ухо та докоряти комлексом вини - це 75% відсотків успіху жінки. Важко, але при бажанні можна. Вона буде вражена й режим "цариця-служниця" автоматично перемикнеться. В принципі, ця методика діє не лише на дружин, подруг, дочок, тещ, але й на ширше коло. Користуйтеся та згадуйте добрим словом мілда патріота. P,S. Шановні опонентки, так, я в курсі, що є "нещасливою та недалекою людиною, якій не пощастило в житті зустріти справжні почуття".
 4. mild patriot

  Флуд

  Принаймні про венеричні захворювання.
 5. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  Цей випадок давно описано в літературі - витончена аристократка, яка мріє про брудну тварюку. Спробуй увечері відвідати полтавські генделі подешевше - знайдеш, отримаєш задоволення. Мені не дозволяє Бог та й їхати далеко.
 6. mild patriot

  Подорожание коммунальных услуг.

  Турбуються про "пенсію".
 7. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  Напади швидкі - можна не встигнути скристатится, не носити ж постійно в руці. Та й істеріка не виключена.
 8. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  Заради приколу можна наступного разу запропонувати секс із посиланням на Ваш авторитет. Хоча може бути кваліфіковано як харасмент, у випадку відеофіксації не бажано.
 9. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  Навряд чи, у таких дур через поганий характер собака - найближча істота на землі, більше нікого не треба.
 10. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  А на майбутнє для прогулянок по камянському зоопарку треба напевно купляти міні-камеру для носіння на одязі (коли шукав на велоспиед, бачив і компактніші). Бо наступного разу ця дура привести до ментовки 5 брехливих дур, які заприсягнуться що сабасенька мирно подбігла познайомитися, грайливо махаючи хвостиком, а цей паскуда жорстоко вдарив і був у неї після цього кілька днів понос. Якщо родич у ментовці працює, можуть і посадити.
 11. mild patriot

  Флуд

  Лише клацну пальцями - дадуть одразу декілька на вибір. Але Бог дозволяє лише жінку.
 12. mild patriot

  Флуд

  Зокрема та виключно не синоніми.
 13. mild patriot

  Флуд

  Якщо зокрема не палити, гарний стан і без ботоксу зберігається.
 14. mild patriot

  Флуд

  Ботокс?
 15. mild patriot

  Флуд

  Брехня, зокрема регулярно пилососю (а не лише раз у рік на чистий четвер).
 16. mild patriot

  Флуд

  Після ретельного змиття макіяжу можна буде лякати дітлахів.
 17. mild patriot

  Як цивілізовано привести до покори жінку

  Вагався трохи куди написати - сюди чи про собак? Йду сьогодні пішки, нікого не чіпаю, коли майже біля Сонячного з агресивними намірами (гавкіт і гарчання) стрімко наближується пара собак. Коли до ноги залишаються сантиметрів 30 і тенденція до нападу, звично завдаю смачного зустрічного удару з носка черевика першій. Агресія звично перетворюється на жалісне скиглення та початок істеріки господарки (яка чудово бачила напад) на тему "навіщо та вдарив собаку?". В ігнорі заходжу до Сонячного, вона забігає туди з істерікою, погрозами, маханням поводками (які повинні бути на собаках) та прокльонами на весь магаз. Незворушно та мовчки дивлюсь в очі та слухаю секунд 20, а далі починаю реготати. Вона збентежено тікає. Висновок - до ігнору добре пасує несерйозне ставлення. Навпаки, загрожує негативними наслідками зустрічна агресія - для жінки, яка відчуває провину, провокування непідкаблучного чоловіка на протиправні дії є стандартною поведінкою.
 18. mild patriot

  Флуд

  Своє навіть і бздо не смердить як кажуть.
 19. mild patriot

  Флуд

  А Вам за гарне підлабузництво Новодріська невдовзі нарешті надішле фото принад (абсолютно унікальних, нічого навіть і схожего за довге життя не бачили!) у приватку. Продовжуйте та не зупиняйтесь!
 20. mild patriot

  Флуд

  Трохи салу на шії, цицьках та пузі альфачу не зайві, а для захисту внутрішніх органів від ножових поранень. Заздрість - вигадка недругів, а критика грішників (обсералово лексикою чорноротих тіток) релігією вітається.
 21. mild patriot

  Последний посмотренный фильм

  Непоганий старперський трагікомедійний серіал Wanderlust (2018) про інтимні проблеми похилого віку та шляхи подолання.
 22. mild patriot

  Голосование за Президента Украины 2019

  Усе взагалі, тотальне покращення.
 23. mild patriot

  Спрашивали? Отвечаем.

  Яйце споконвіку символізує життя у різних релігіях. Хліб до купи для смаку.
×