Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  9 300
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  6

Все публикации пользователя mild patriot

 1. Непоганий серіал Чорнобиль, якби ще без традиційної наразі Розумної Тітки, яка шикує чоловічі персонажі та вчить як жити. Нічого, шаріат остаточне прийде та позбавить!
 2. Просто він атеіст і Бога не боїться.
 3. Мажорний гумор якийсь, простим людЯм незрозумілий!
 4. mild patriot

  Стоматология

  Свого перевіреного роками не пораджу, бо до нього не втовпишся й без Вас.
 5. Чоловіки люблять власних жінок, юнаки - всіх що бачать, зокрема волейбольні команди.
 6. Нагадуєте грузинів, які на світанку перебудови зацікавлено дивились аеробіку жіночу по телевізору.
 7. mild patriot

  Автофлуд

  Дуже рідко можна як виняток.
 8. Дякую за підказку, спитаю.
 9. Визнаю деякі гріхи, намагаюся боротися. Не святий, але віруючий.
 10. Так отож, у моєї жінки купа відмазок теж. Слабка стать!
 11. Потрібно вміти красти, щоб унеможливити випадкове викриття. Звісно не біля грунтовки, десь у затишному місці, оточеному з усіх боків рослинністю. Періодично зупиняючись і прислухаючись (у тому числі до дронів у небі). Якщо випадково власник якийсь і попреться туди, рюкзак у кукурудзу закинути та сказати посрати зайшов, а чий рюкзак (якщо знайдуть) не знаю. На крайняк у ньому завжди 100 грн. є на штраф, від побоїв дорожче лікуватися. Та й битися зі мною не кожен захоче. Так упродовж останніх кількох років разів по 10 за сезон. Поки не ловили, тьху-тьху.
 12. Сідайте з чоловіком на велосипеди, підіймайтеся з екологічно засраної ями по колишній Дімітрова та далі за переїзд у поля, давайте там йому бажано під дощем із блискавками - самопочуття буде потім увесь тиждень гарне й вагу скинете. Ще й кукурудзи накрасти можна, є пізні сорти м`які ще (потрібно мацати).
 13. Дощова? Равликів збирати саме те. Ще й комарів у лісі немає - курорт!
 14. Глянув серіал "Майстер та Маргарита" (Басілашвілі за Крим у складі України, тому допустимо). Кайфувати можна лише від акторської гри за виключенням Безрукова та головної героіні. Який розкішний Азазело-Філіпенко! Ну а сюжет так собі. Книга з декількох спроб "не зайшла" попри захоплені вигуки інтелектуалів - якісь коти розмовляючі і т.п. (зробив лише висновок, що маячня - беззаперечна ознака геніальності в очах у просунутої публіки). Ну а кіно вже додивився до кінця. Чомусь думав, що Майстер - альфач, який вступає в бій із нечистю та рятує Маргариту. Виявився підкаблучним інфантилом, якого рятує трусячи цицьками перед нечистю баба, домовляється та вирішує за нього, він лише рефлексує сентиментально з цього приводу. Фубля! Булгаков - засновник секти підкаблучників?
 15. mild patriot

  Что у вас сегодня на ужин?????

  Скоріше за все бачив і приблизно пам`ятаю де, але сцикітно - вони чи не вони? Маслюки важко натомість із отруйними переплутати, тьху-тьху.
 16. mild patriot

  Что у вас сегодня на ужин?????

  Якщо серйозно, одразу видно дилетанта - після приготування залишиться дрібниця. Це природні маслюки з лісу, не гмо з атб.
 17. Шановні фахівці, а якщо магазин (який донедавна був на ЦО) у соцмісті, потрібно оформлювати папірню на ЕО чи просто встановити "дуйчики"? Знаю, що пільги з ЕО баригам нема. Але про всяк випадок, якщо скажімо замкне щось у багатоквартирному будинку (на першому поверсі якого магаз), щоб усі мешканці не бігали скаржитися зі словами "кляті бариги самовільно встановили без проекту дуйчики й тому це трапилось" може краще зробити красиво все з проектом? Хоча ніхто начебто не збирається.
 18. Нарешті хоч одна проста людина знайшлася на форумі крім мене та Бригадира!
 19. mild patriot

  Что у вас сегодня на ужин?????

  В альфачів обличчя чималі.
 20. mild patriot

  Покатушки на выходных!!!

  Сьогодні був свідком переслідування легальними лісорубами нелегальних із суворими вигуками "стояти" та пострілами вгору, ледве не обісрався коли промчали повз мене. Оце називається насичене емоційне життя, генделі нервово палять із бухими з`ясуваннями "ти мене поважаєш?"
 21. Печінка чи нирки?
×
×
 • Создать...