Перейти к контенту

mild patriot

Пользователи
 • Число публикаций

  6 074
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  5

mild patriot last won the day on 25 Июня

mild patriot had the most liked content!

Репутация

1 241 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  Контр-адмирал

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Недавние посетители профиля

4 285 Просмотров профиля
 1. Як цивілізовано привести до покори жінку

  Типу Бог заборонив гречку, самогон та гламурних сучок? Із першим взагалі повз, із другим помірно можна, з третім уважно читайте - ледве не заснув (тому що нудно з ними взаємодіяти без думок про це, які й заборонив, а не відвідування збіговиськ).
 2. Петр Порошенко - Президент Украины

  Було 50, стало 40 млн. українців. Скільки має залишитися для усвідомлення хибності шляху, коли буде доречно смикатися - 30, 20, 10?
 3. Петр Порошенко - Президент Украины

  Це називається душа за країну болить, а декому байдуже попри декларований патріотизм.
 4. Найда - любитель ночных клубов. ШО ОПЯТЬ?

  Брехня! ДЕБАЛЬЦЕВЕ БУЛО СПРАВЖНІМ КОТЛОМ – ВІЙСЬКОВІ 18 лютого 2016, 17:33 У річницю виходу з котла військові розповіли свої спогади. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ato/debalceve-bulo-spravzhnim-kotlom-viyskovi-594155.html Але Бізу відніше з камянського генделя!
 5. Петр Порошенко - Президент Украины

  Демагогічно подміняєте тезу з корисного пристосування до навколишнього середовища на шкідливе до деградуючої соціальної групи. Країна повторює долю стада мамонтів, населення вимирає, Музік б'є на сполох, а порохоботи кажуть у цілому все гаразд.
 6. Як цивілізовано привести до покори жінку

  Чому, от наприклад скаржиться:
 7. Як цивілізовано привести до покори жінку

  Не плющить, а подобається тролити нарциса самозакоханого.
 8. Як цивілізовано привести до покори жінку

  У мене для кухні жінка є, без якої рукастий Біз упорується сам. Гречка та самогон - противага гурманству, гедонізму, споживацтву та гордині
 9. Покращення + 1

  Цілий список товарів в Україні дорожче, ніж в Європі. Глава «Українського товариства економічних свобод» та«Центру ефективного законодавства» Мар'ян Забловський проаналізував за чимнашим громадянам варто їхати за кордон, — пише «Економічна правда». 32 15 ru.slovoidilo.ua У переліку таких товарів, зокрема, одяг та взуття. Кеди Lacoste в Україні коштують більше 4,2 тис. грн., а в Польщі такі ж можна купити в перерахунку на гривні за 3,6 тис. грн. Футболка Zara у нас дорожча ніж в Польщі майже на 550 грн, а поло Lacoste — майже на 1,3 тис. грн. Причина — ввізне мито на одяг та взуття, яке в Україні досягає 12-40%. Молочна та м'ясна продукція в сусідній Польщі виявилася в кілька разів дешевше, ніж в столичних супермаркетах. Для порівняння автор зробив замовлення в мережевих супермаркетах Варшави і Києва. Скажімо, куряча чверть в Україні коштує 47 грн./кг, а в Польщі — менше 16 грн., свиняча лопатка без кістки — 112,95 та 59,13 грн./кг, молоко 2,5% жирності — 22,3 грн. та 14,7 грн./л відповідно. Мар'ян Заблоцький пояснює дорожнечу в наших магазинах неефективністю вітчизняного тваринництва та птахівництва, великою кількістю фальсифікованих кормів та ветпрепаратів, розгулом хвороб (варто згадати спалахи АЧС в Україні). Ввозити дешевий імпорт заважає високий податок — 20% ПДВ в порівнянні з 3-8% на їжу в Польщі. Те ж саме з автомобілями. Kia Sportage 2.0 Euro 4 в Європі реально купити за 4 тис. євро. Вартість розмитнення на нього — 11,5 тис євро, підрахував автор. При цьому завезти такий автомобіль в Україну легально взагалі нереально, так як в нашу країну можна імпортувати машини не нижче стандарту Євро-5. Звідси — проблема з авто на евробляхах, які в останні роки заполонили наші дороги. Різниця в тарифах на електроенергію з Європою у нас 11%, і не в нашу користь: якщо в Україні кВт год коштує 1,35 грн., то в ЄС — 1,21 грн. Переплачуємо ми через формули Роттердам +, за якою вартість вугілля обчислюється за формулою ціна в Роттердамі плюс доставка в Україну. Якби не такий підрахунок, електроенергія в нашій країні коштувала б на 15% нижче, ніж зараз, — підсумував Заблоцький.
 10. Новости ДМКД

  Уміє бригадир лаятись! Я таке слово навіть і не знав.
 11. За что я люблю/не люблю Днепродзержинск

  Позавчора вимушено по роботі відвідав збіговисько гламурних сучок - ледве не заснув!
 12. Цікаво це загальний тренд або лише мій ріелтор так знахабнів і розбещився? Раніше спочатку проводив із клієнтами класичну роз`яснювальну роботу (ціна, умови в загальних рисах, тощо), а тепер встановив на телефон якусь прогу та тупо з`єднує зі мною в режимі конференції. Тобто по суті приймаю перший холодний дзвінок, усе розповідаю, а він лише слухає щоб не обмінялися напряму телефонами та заважає тупими коментарями. Був ріелтор, став телефоніст ("баришня-баришня, з`єднайте зі Смольним!").
 13. Як цивілізовано привести до покори жінку

  Вважаю Бізу не можна це залишати так, а приймати виклик і наймати кухарку для рутинної роботи , собі залишаючи вищий пілотаж для душі. Після чого починати нею мірятися з іншими олігархами. У класичній літературі це давно описано стосовно дворянського середовища. Причому деякі використували кухарок не лише за прямим призначенням, економлячи на законній дружині.
 14. Весёлые картинки.

 15. Покатушки на выходных!!!

  Бізе, краєвид і повітря з будь-якого камянського генделя нервово палять...
×