Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  10 551
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  6

Последний раз mild patriot выиграл 2 февраля 2019

Публикации mild patriot были самыми популярными!

Репутация

1 409 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  помічник Бригадира з питань дотримання справедливісті

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Посетители профиля

6 448 просмотров профиля
 1. mild patriot

  Автофлуд

  Правою рукою, а лівою дрочите чи навпаки? Вибачте, поважаю Вас, але шкода гарного жарту.
 2. Потік сифон під ванною. Точніше гумка між чавунними трубами різного діаметру "made in USSR" від потужних рухів вантусом альфачем, сифон у сучасному розумінні відсутній. Викликати сантехніка - скаже застаріле, немає запчастин, треба міняти все хіба що крім ванни (хоча не факт). Тисячі на 2 точно з роботою. Обійшовся міцним поліетиленом, паклею, солідолом, мотузкою та лайкою. Не тече, функцію виконує, вибухайте мажори!
 3. mild patriot

  поле брани

  А Ви ножа невтомно гострите? До речі, якщо олдскульно юзаєте вазеліна - медицина пішла вже значно далі (у темі, бо проблеми жінки відверто оприлюднював).
 4. Романтичні шмарклі не для альфачів, але гаразд - у план поставив.
 5. Першу серію глянув, начебто непогано. Прогрес у М. Фрімена - від доброго телепня у Холмсі до злодія за примусом у першому Фарго, а тут вже розкішний негідник за покликанням. Няшку зіграє й дурень, а для поганця потрібен акторський талант.
 6. mild patriot

  поле брани

  Начебто не дебіл і тому лише бабло не приносить щастя. Витончена натура, вірші пише. Може й страждає морально, що збудувати руській мир як слід не вийшло.
 7. Бабусям у терміналу чи на пошті добавиться гемору - раніше в одне місце платили за газ, а тепер у два треба. Не переплутавши скільки куди!
 8. Не такий вже теплий і ламповий, сплюндрований парашенкою та ко!
 9. Вітчізняна комедія "Свінгери 2" про те як Астаф'єва трясе цицьками та наприкінці демонструє жопу. Подивитись є на що.
 10. Рахунки за доставку всі отримали? Що робити будемо, платити? В Приваті 24 фіча ця вже є?
 11. Далеко не останню роль у низкій якісті медицини відіграє суспільний попит на метушливу тупість. "Тільки на мене глянув і каже - в тебе такий-то діагноз. Оце гарний лікар!" Почав розпитувати, вивчати, думати - поганий!
×
×
 • Создать...