Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  11 332
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  16

Последний раз mild patriot выиграл 31 марта

Публикации mild patriot были самыми популярными!

Репутация

1 478 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  помічник Бригадира з питань дотримання справедливісті

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Посетители профиля

7 557 просмотров профиля
 1. mild patriot

  Собаки - хто як бореться?

  Переважна більшість конфліктів відбувається з вини ТП. Чоловіки ставляться з більшою обережністю до вигулювання без поводків. Якщо навіть і так, то звуть і беруть на нього за необхідності. Деякі ж баби вважають за норму коли їхня сабасенька лізе до всіх і щиро дивуються самозахисту. Ось одна з них.
 2. Якщо після накладення арешту, то ніяк. Якщо до, можливо Бізка запропонує багато варіантів. І начебто кімната, не квартира в реєстрі.
 3. mild patriot

  Зброя

  Щось аргумент "масове озброєння запобігає злочинності" не дуже підтверджується - в Америці регулярна стрілянина, ось і знову. Навіть тренованому копу зброя не допомогла, з решти 9 напевно теж озброєний хтось був. 23.03.21 07:42 Чоловік відкрив стрілянину в супермаркеті Колорадо: десятеро людей, зокрема поліцейський, загинули. Гадаю, що вирішальне значення має раптовість, яка завжди буде на боці відморозка. Не стріляти ж порядним громадянам першими в кожну підозрілу мармизу в магазині чи на парковці? Може краще не дати їй озброїтись?
 4. mild patriot

  Велосипед

  Зима холодніша порівняно з минулою, тому стандартну дистанцію 14 км. двічі на тиждень ходжу пішки чи біжу трусцою половину (7 км), очікуючи потепління. Навантаження приблизно однакове, ризику травмуватися та замерзнути менше.
 5. Вище Бізка правильно порадив почати з нотаріусів, у них доступ до реєстрів не такий халтурний, як у загальному вжитку. Бажано з державних, які видавали свідоцтво про спадщину. БТІ лише реєструвало завірені ними правочини. Якщо ж не вийде, по закону таке питання треба вирішувати в суді.
 6. Самотня немолода людина (за неперевіреними чутками нетрадиційної орієнтації) від нудьги чіпляється до всіх. Ми вже звикли ігнорити, раджу теж.
 7. Можливо плутанина виникла при спадкуванні - хтось відмовлявся, додавася й накрутили. Ще й більше місяця протягли між нотаріусом і БТІ. У Ває є свідоцтво на спадщину, яке згадується в реєстрі? Якщо ні, можна замовити дублікат у нотаріальному архіві в Дніпрі (якщо згадуєтесь у свідоцтві). За плату скоріше за все. Аналогічно зі свідоцтвом БТІ, архів у ЦНАПі спитайте де. Потім з цими папірцями до реєстратора у ЦНАПі, нехай виправляє.
 8. mild patriot

  Автофлуд

  Сідаєш у маршрутку безпонтово та не паришся замінами колес і т.д.
 9. mild patriot

  КП ДМР "Управляюча компанія по ОЖФ"

  Начебто є "Добробут", на л/б рахунки носять.
 10. Тьху, не сподобався, маячня на тему юнацькіх коміксів!
 11. Окремі недоліки залишаються, працювати ще є над чим.
 12. Плутаєте кордон із лінією фронта, це дещо різне.
 13. Ну поїхали, так поїхали - скільки гарного при Януковичі було, чого лише долар по 8 вартий! А Ющенко Бандері Героя дав! А Кучма відігнав москалів від коси Тузла! А Кравчук здобув незалежність! А Горбачов дав свободу! І т.д. Звісно в кожного правителя можна знайти гарне щось, а чого було більше, гарного чи поганого - справа оціночна, залежна від смаків оцінювача. На мене поки Зеленський справляє в цілому краще враження, ніж парашенко. Нема того огидного відчуття систематичного здирництва (зокрема цибулею по 25) під акомпанемент понтів "30 тис. москалів біля кордону!" та з патріотичними гаслами. Звісно краще б мати ліпшого керівника, втім особливого розчарування нема, очікування від нього манни небісної - фантазії Клоуна.
 14. Давайте ще згадаємо про облаштування кордону Війська Запорізького! Із новітнішого: 10 вересня 2014 року на засіданні Кабінету міністрів Президент Петро Порошенко доручив розпочати спорудження фортифікаційних укріплень на кордоні з Росією — почато першочергові роботи щодо фортифікаційного обладнання і встановлення систем інженерного загородження. Планується створити 2 оборонні рубежі, обсяг робіт становить близько 1500 кілометрів траншей і ходів сполучення, понад 8 тисяч окопів для техніки, понад 4000 бліндажів, створення 60-кілометрового невибухового загородження[4]. https://uk.wikipedia.org/wiki/Проєкт_«Стіна»
×
×
 • Создать...