Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  11 426
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  18

Последний раз mild patriot выиграл 5 октября 2021

Публикации mild patriot были самыми популярными!

Репутация

1 484 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  помічник Бригадира з питань дотримання справедливісті

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Посетители профиля

7 807 просмотров профиля
 1. Не вистачає ще сентиментів "їв під цією брамою найсмачніше у світі морозиво" та майже готовий ватник, ворог України.
 2. Підтерти ностальгічні шмарклі та підірвати цей огидний монумент окупаційного тоталітаризму! Куди дивиться Ярош? На його батьківщині стовбичить одоробло таке.
 3. mild patriot

  Революция в Казахстане

  Навіть якщо великий геополітик Славо має рацію, це свідчить про тупість гебні - розпалені біля себе з різних боків багаття можна не загасити. З такою гебнею цру не потрібне.
 4. mild patriot

  Революция в Казахстане

  З листування з двоюрідним братом у рашкостані. Українську розуміє, але не досконало, доводиться доступнішою. Думаю все-таки в Казахстане проделки ЦРУ. Включи хоть немного мозг - после долгих и настойчивых нагнетаний напряженности возле Европы (не только в Украине, но и на польско-белорусской границе, потом ультиматумы НАТО вообще) у вас взорвалось под самым брюхом. Это не совпадение, ваши мелкие урки при власти рассердили наконец серьезных людей. Не надо обольщаться, что там уже все спокойно - если не прекратите быкование, там для вас все только начинается. Перебрасывайте побольше дивизий, ослабляя западное направление. Территории там огромные (не Крым с частью Донбасса), население действительно буйное (не миролюбивые украинцы, из которых идиоты только могли сделать себе врагов), границы дырявые, внешняя поддержка "стингерами" и т.д. будет. История ничему не учит. Если бы Гитлер остановился на Чехословакии с Австрией, это б ему простили. Но как? Народ же ликовал и чепчики бросал. Так и ваше не смогло.
 5. "Французький вісник“ дуже лютий артхаус, не подужав. Тему цицьок розкрито, але вже не 15 років лише через це дивитися.
 6. Іншого народу немає, нехай вчиться. Колись порозумнішає.
 7. 1. Це було давно. 2. Не весь брухт був краденим. 3. Власність була тоді загальнонародною, як можна красти в самих себе?
 8. Якщо про кукурудзу, то цього року розкаявся та більше не крав. Решта Ваші фантазії.
 9. Виїдеш на велосипеді за місто (на л/б недовго) - практично немає колег або бігунів (особливо взимку). На спортмайданчиках (які непотрібні шанувальникам дивану з телевізором) одиниці займаються спортом. Водночас аптеки на кожному кроці, черги в них величезні, в кожної каліки в руці "простирадло" що купляти (по кілька хвилин одну обслуговують). Логічний висновок - місто на 90% населено ледачими дебілами, яким лінь у вихідний день підняти дупу, але не впадло працювати на аптеку.
 10. Звісно Рейганом українським не виявився, але змінити баригу було правильним рішенням. Це називається становленням демократії. Народ швидко не порозумнішає. Спочатку таких обиратиме, далі буде краще думати. Позасистемності недостатньо для гарного прогресу. Треба ща мати сталеві яйця та потужний інтелект. У цього вони відсутні, шукаємо далі. Можливо навіть Яроша прининить лякатися народ. Звісно ризик є, але "хто не ризикує - не п`є шампанського". Надрочувати на баригу за принципом "якби не стало гірше" тупо та безперспективно.
 11. У порівнянні з відкритям По офшорів під час Іловайська це дрібниці життя.
 12. У 19 році не стільки за Зе, скільки проти По. В 14 цільоспрямовано за Яроша. Хотіти та робити не синоніми.
 13. Не треба мене підводити під ватника - голосував за Яроша, він як Ваш улюбленець із хуйлом не ручкався. Просто намагаюся мислити реалістично та не однобоко. Дійсно не виключений сценарій окупації (понюхайте нашатиря, якщо дуже вразливі), але це ще не привід для паніки. Можна боротися навіть у таких умовах і контрабанда в АТО/ООС цвіте та пахне. Не лише гарматним м'ясом.
 14. Нормально, буде підстава (нерухоме майно в прикордонних смугах) туди-сюди їздити, контрабанду возити. Поєднувати приємне з корисним - рубати бабло та підривати окупантам економіку.
×
×
 • Создать...