Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  11 143
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  15

Последний раз mild patriot выиграл 17 октября

Публикации mild patriot были самыми популярными!

Репутация

1 465 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  помічник Бригадира з питань дотримання справедливісті

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Посетители профиля

6 889 просмотров профиля
 1. mild patriot

  Что почитать?

  Купив у авторки з автографом https://bilozerska.info/?p=1866 і вивчаю з цікавістю "Щоденник нелегального солдата". Начебто чесно про війну, зокрема про мародерства наших вояків. Поки нажаль без еротичних пригод, але публічні розповіді про це жінкам як правило не властиві.
 2. Славо, до Нафтогазу перебігли вже? "Шістки" Фірташа космічну суму боргу наостанок із його дупи не висмоктали?
 3. Хоч і патріот, але вітчизняного "Чорного ворона" (2019) не подужав, незважаючи на протекціоністичну поблажливість. Хоча книжка сподобалась, але не протримався навіть у спокусі можливо побачити "сраченятко з вареницею" з першоджерела. Здається розпорядники бюджетного бабла замовили підгодованим халтурникам "щось патріотичне". Ті радісно зняли, не дбаючи про рейтинги, лайно. Навіщо? Відкатик є вже.
 4. 2 сезон "Бариги: Мексика" анітрохи не гірше за перший, або навіть і краще (гедоністично розтягуючи задоволення до кінця ще не додивився). Айтішним ботанам або дмківським дуполизам не зайде, брутальним альфачам аж на бігом.
 5. mild patriot

  Мужская стрижка

  Краще вони, ніж ваше зі Славою занудне бурмотіння. Незрозуміло, до речі, пишеться разом, гуманітарний Ви наший невігласе.
 6. Не лише Гайдай на старості лайно почав знімати, Спілберг теж. Вирішив у 18-му році зробити кіно на зразок Аватару «Першому гравцю приготуватися», але вийшло не дуже (не подужав і половину). Така вона, старість. На форумі свого часу теж кипіли пристрасті, а зараз як на цвинтарі. Інколи лише невгамовні небіжчики подають із могил голоси.
 7. Так це відносно чесна гра - спіймати можуть, а школота недоторкана вже.
 8. Сьогодні школота викрадала яблука в садибі. Хотів нагнати, але вчасно згадав сучасну моду на боротьбу з педофілію та передумав. А хтозна, можливо обізнані, поскаржаться зі сльозами що поганий дядько мацав їх у процесі вигнання за дупи та посадять років на 10 нізащо. На такі випадки треба мати гавкучу тітку (хтось чув історії жахливі про мацання ними хлопчаків?), хоча це палка з двома кінцями.
 9. Хм, у нашій далеко не "містоутворюючій" фірмі крім сімки ще телефона дадуть і нотбука та багато чого ще.
 10. 90 років, навіщо сумувати? Можна зрозуміти якщо молодий помер, але тут навпаки радіти доречніше.
 11. mild patriot

  Крепкий алкоголь

  Мажорна тема, прості люди більше по самогону! Або ще може невдовзі Президент дозволить травичку (а мажори нехай свій кокаін нюхають).
 12. mild patriot

  Новая аварийсная служба

  Заявки по телефону то таке, краще пишіть акт-претензію, з відмітокою про прийняття викликайте представника і т.д., тоді швидше заворушаться.
 13. А що, панове, з оплатою за сміття - ще КАТП чи вже Екосфері? Поки не проясниться, вирішив поки нікому.
 14. Охлократія вона така, зомбування рекламою рулить. Хоча з іншого боку, 5 років тому наобирали нових облич типу нарконтролю з несамовито-чесною Торішньою і що? Те саме, погляд із боку.
 15. Слава дндз давно на зарплаті в Білоусова, а віднедавна ще в ОПЗЖ за сумісництвом. На курорти потрібні чималі гроші!
×
×
 • Создать...