Перейти к публикации

mild patriot

Пользователи
 • Публикации

  11 510
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  18

Последний раз mild patriot выиграл 5 октября 2021

Публикации mild patriot были самыми популярными!

Репутация

1 487 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  помічник Бригадира з питань дотримання справедливісті

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Посетители профиля

7 985 просмотров профиля
 1. Скоріше за все, вкотре брешете. Хизувалися регулярними платежами, а Приват24 лише вчора надіслав повідомлення про зміну постачальника. Водночас із Вас уперше за довгу відсутність вибухнуло "С МАЯ !!!!!! " (навряд чи випадково).
 2. За травень Газсбут нічого без пояснень не нарахував. 10-го глянув - у кабінеті нулі, хоча споживання було. Припустив що глюки типу "інвентаризації лічильників" і не платив. А якщо в Приваті 24 були регулярні платежі - співчуваю, схоже він лише сьогодні дізнався та розіслав повідомлення.
 3. До речі з ЖЕКом Добробут теж не все зрозуміло. Конкуренти нещодавно отримали рішення суду https://reyestr.court.gov.ua/Review/103942715?fbclid=IwAR3m4fSMxPk2wez9eleKYZu7YnFWKwEnTEbvergJN2DB8Dj0bn0UKKyMktk та оголосили в деяких ЗМІ що сплачувати йому не треба зараз і раніше не варто було теж. Місцева влада відповіла в іншіх ЗМІ що чула про це погане рішення, але звернулася до Гапіча, який затвердив повноваження Добробута знову. Наскільки це в його компетенції - хтозна. Але навіть якщо так, за період між скасованим судом рішенням місцевої влади та резолюцією військового коменданта сплачувати не було підстав і треба робити перерахунок.
 4. Усе дуже мутно. Деякі місцеві ЗМІ пишуть що так, інші відмовчуються. В центральних взагалі про це тиша. За червень треба платити з 10 липня, тоді може проясниться куди за газ. За доставку куди й раніше.
 5. Попри вигадки місцевого клоуна, великою любов'ю до національного ніколи не страждав, не пам`ятаю що той у бариги на стадіоні запитував і взагалі це шоу не дивився. Упевнений в одному - за неналежну підготовку країни до війни (внаслідок чого постраждали мільйони) її керівників треба публічно страчувати на Майдані (бажано повільно) з конфіскацією майна родин і груповим згвалтуванням дружин. А подачки з накраденого "на ЗСУ" далеко не торт.
 6. Почув у кацапів з`явився новий хуліганський письменник Д. Глуховський, у розшук оголосили навіть. Вирішив ознайомитися з особливостями опозиційної літератури ворога, читаю "Текст". Далеко не Л. Толстой, опису балів із французькими діалогами на кілька сторінок немає. Вихований матусею головний персонаж по молодості-дурості відсидів 7 років, а коли повернувся, з'ясував - улюблена матуся померла, кохана дівчина покинула. Не придумав нічого розумнішого, ніж напитися та вбити мента, який його посадив. Забрати телефона, знайти приватні відосики та подрочити. Нормально, нехай усі там один одного переб'ють і т.д.!
 7. Кам'яний вік це багаття у дворі знеструмленої багатоповерхівки. Мобільна буржуйка чи стаціонарна піч - значно крутіший бронзовий або навіть і залізний. Робитиме "ку" аж на бігом
 8. Начебто давно не в дитсадку - треба не дражнитись, а обирати державників типу Яроша замість бариг або клоунів. І перші щоб останніх карали. Клоун обіцяв баригу, але не спромігся.
 9. Гарна професія керувати державою! 8 воєнних років (із яких теперішні при владі лише 3) отримуй величезні податки (зокрема військовий збір), витрачай на хтозна що крім оборони (належним чином), а якщо ворог вирішить небезуспішно конфіскувати ще земель - критикувати не можна, бо це розгойдування човна і т.д. А якщо платник податків Мілд чимось невдоволений - автомат у зуби та нехай усе сам іде розрулює на передовій!
 10. А це тому, що розумний - 8 воєнних років не працював на ЕО та інші ремонти і тепер, якщо все піде коту під хвіст, не буде так шкода. До речі, це чудово корелюється з релігійною порадою жити простіше. Натомість у квартирі є "буржуйка" (не змонтована, але напоготові) та дровяна піч у селі (упороті на ремонтах їх давно демонтували). Якщо змерзнете - приходьте, дозволю тимчасово погрітися за шолом.
 11. Готуватися треба, але без фанатизму - по закону підлості можна не дожити.
 12. Шедевральний епізод із "Безсоромних"! Ключова персонажиня влаштовується на роботу в американске атб. Під час співбесіди майбутній керівник пропонує йому відсмоктати. Завдяки шантажу вона уникає мінету, але далі обурено з`ясовує, що навіть у процесі роботи йому смокче весь жіночий колектив і вирішує влаштувати революцію. Спочатку тітки радісно погоджуються скинути кайдани сексуального рабства, але трохи подумавши доходять висновку, що воно не таке вже погане та надає певні вигоди. А коли дізнаються, що революціонерка від колективу відірвалась - обурено цькують її.
 13. Блогер один викладає публіцистичні вправи Карла Маркса (!) про поведінку кацапні напередодні Кримської війни. Поведінка дуже знайома нам. https://watermelon83.livejournal.com/1257904.html
 14. Заборонив Ярош сваритися, відпочивайте поки війна не скінчиться.
 15. Тягнибок у Твіттері викладає цікаві інтерв'ю свободівців із передової. Добровольці відвертіші за військових. Один нещодавно висловив думку, що Захід дає нам зброї рівно стільки, щоб стримувати москалів. А щоб перемагати - вже ні. Виникає припущення (моє вже), що пуйло втягли в авантюру щоб отримати важіль тиску. Буде слухняним - не програє, ні - так. Поки напевно вагається. Що саме від нього хочуть у першу чергу - хтозна. Але скоріше за все не поваги до України, нажаль. Є чутки, що сприяння США у торговельній війні з Китаєм.
×
×
 • Создать...