Перейти к публикации

абырвaлГ

Пользователи
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный
 1. абырвaлГ

  Отпуск на ДМК

  Не зовсім в тему, але десь поруч. Щойно спостерігав на Євроньюз — в Неаполі сміттева криза, вулиці переповнені сміттям, італійці вийшли на вулиці, бастують і намагаються прибрати сміття самостійно, своїми руками. З них мафія роить свіней, але вони ними бути не хочуть.
 2. Крута! Цікаво було б подивитися на подібне в реалі, а не на світлинах. Дах напевно зриває, особливо від такого:
 3. В нас у Рассєє нам таке є.
 4. Дослідження показали, що маленькі діти бачать на ціьому малюнку дельфінів, а дорослі — хлопця й дівчину. 31. Де там дельфіни і хлопці з дівчатами?
 5. абырвaлГ

  Газ стал хуже

  В Україні, наскільки я знаю, газ як раз доволі якісний. Якісний він і в Туркменії, але поганий в Россії, яка перемішує свій з Туркменським.
 6. Мені чомусь здається, що Ви наразі перебільшуєте.
 7. Нажаль, не маю можливості вести з Вами нормальний діалог. Але… Не знаю як там у Грузії справді з демократією, але Вам вірю, можливо там дійсно з нею не все гаразд. Але та недемократія, вона принаймні своя, а не "альтернативна" россійська. Альтернатива в цьому сенсі ще гірше, і не тільки в цьому. В грузин, як, до речі, і в нас, є більш важливіша проблема — це мати справді свою державу, свій уряд і президента, котрі захишятимуть свої національні інтереси, а не сапрєдєльнава гасударства. Слава Саакашвілі!
×
×
 • Создать...