Перейти к публикации

абырвалГ

Пользователи
 • Публикации

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный
 1. "Секс? Всегда! 24 часа в день, 7 дней в неделю, 365 дней в году. Да! Да! Да! Я тебя люблю дорогая." Вас заводит практически все - не важно, сидите ли вы возле камина в котором потрескивают дрова, гуляете под дождем или ловите снежинки языком - сначала вас это заведет, а потом возбудит (или наоборот). Хотя ...Вы настолько эмоциональны, что одно неверное слово - и все, "Любовь тут больше не стоит."
 2. Тому що від любові до ненависті один крок, і ми це підсвідомо відчуваємо. В цих явищ одна природа. Це нормально. Так і треба — намагатися не помічати, чи вірніше не звертати уваги на погані, або скажімо так — що не дуже до вподоби, сторони людини. Бо вони є в кожної людини, тут нічого не поробиш.
 3. абырвалГ

  Любимые стихи...

  Эх яблочко, ты мое спелое А вон барышня идет, кожа белая. Кожа белая, а шуба ценная Если даш чего, будеш целая. Эх яблочко, да з голубикою Подходи буржуй, глазик выколю. Глазик выколю, другой останется Что б видал, гавно, кому кланяться.
 4. абырвалГ

  "Криївка"

  І комунізму. Але, мені здається, ще далеко не все було сказано.
 5. Чого не знаю, того не знаю. Сам чомусь про них забув. Але обов’язково тепер дізнаюся, бо самому цікаво, і повідомлю.
 6. У Грузії опрацьовано дані із третини дільниць: Саакашвілі збільшує відрив http://ua.korrespondent.net/world/337501 Кількість голосів, поданих за Михайла Саакашвілі на позачергових президентських виборах у Грузії 5 січня, на даний момент за підсумками підрахунку виборчих бюлетенів із третини виборчих дільниць, перевищила 51 відсоток. За даними, опублікованим на веб- сайті Центрвиборчкому Грузії до 19:00 вечора 6 січня, після обробки бюлетенів з 1169 дільниць, за Михайла Саакашвілі проголосували 51,04%. На другому місці після Саакашвілі йде кандидат від Об'єднаної опозиції Леван Гачечиладзе - у нього за останніми даними, 24.5%. Серед інших кандидатів голоси розподілилися в такий спосіб - Шалва Нателашвілі - 7.18%, Аркадій Патаркацишвілі - 7.06%, Давид Гамкрелідзе - 3.79%, Георгій Маісашвілі - 0.78% і Ірина Саришвілі- Чантурія - 0.15%. Для перемоги на виборах кандидатові в президенти необхідно набрати 50 відсотків плюс 1 голос. В іншому разі через два тижні проводиться другий тур. Леван Гачечиладзе випереджає Михайла Саакашвілі на виборчих дільницях у столиці, водночас із великим відривом програючи в регіонах. Підрахунок голосів триває. Вибори пройшли 5 січня на 3 тис 512 дільницях, у них взяло участь близько двох мільйонів виборців. За матеріалами Новини- Грузія 31. Як прокинуся, увімкну ТБ, і буду з насолодою спостерігати, як москалі від злості обсирають Грузію.
 7. 3-й Інтернаціонал (~3,41Мб) Звернення до Червоної Армії (~5,18Мб) Пам’яті Свердлова (~1,62Мб) Про переговори з Бела Кун (~3,09Мб) Про кріпаків середняках (~3,67Мб) Що таке совіцька влада (~3,11Мб) Як врятувати кріпаків від поміщиків (~2,42Мб) Про роботу для транспорту (~1,85Мб) Про трудову дисципліну (~2,30Мб) Безпартійні і совіцька влада (~2,29Мб) Про споживацьку кооперацію (~2,56Мб) Нажаль немає про «Декрет про красний терор».
 8. Було б там написано китайською…
 9. Он в нас один кандидатко вже є. А якщо серйозно, то в мене великі сумніви що я б справився з цією задачею. Ну й навряд чи б мене, нацика, вибрали. Не той регіон.
×
×
 • Создать...