Перейти к публикации

Кам'янчанин

Пользователи
 • Публикации

  5 416
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

40 Очень хороший

О Кам'янчанин

 • Звание
  user № 1273
 • День рождения 08.07.1978

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Город
  Кам'янське

Посетители профиля

7 425 просмотров профиля
 1. Авжеж! Ось іще надибав "усіляких": И, Л, О. Мряка, туман і рання темрява завадили зробити ліпші фото, а по хорошій погоді ще раз там бути поки не довелось.
 2. Між тим, велетенські літери зникають під шаром пінопласту задля утеплення квартир.
 3. @Михаил Балтакса Яких літер вам бракує?
 4. @ResidentR6 Пан напевно дроноводій? Так багато тексту про дрони. Відчувається ваша пристрасть до цих апаратів. До речі, я не знавець, але під дроном ви маєте на увазі квадрокоптер, авжеж?
 5. Велетенські літери на п'ятиповерхівках продовжують дивувати мене. :) От і перша літера абетки. Повторів поки що не було.
 6. Певно я щось проґавив і тому тепер зовсім не в темі. Виявив у місті на п'ятиповерхівках велетенські літери, намальовані білим по лініях міжпанельних швів. Побачивши перші контури у вигляді "П", я не одразу звернув на те увагу. Спочатку подумалось, що на швах було здійснено герметизацію, а лінії випадково склалися у вигляді літери. Потім натрапив на "Ї". Тут вже стало очевидним, що це, як мінімум, схоже на якийсь жарт. Але потім побачивши "М", "Р" і "Ь", я замислився. :) От тепер дуже цікаво, хто і навіщо це зробив? І що це все значить? Хтось щось знає? PS: Помітив одну закономірність: усі надписи зроблено на тих стінах, де ще не було виконано утеплення хоча б одного поверху пінопластом.
 7. Добрий ранок! 5:05 - пора вставать.
 8. "MAD MAX" Ох, кілька разів щось чув про цей фільм, про головного георя, але якось не цікавився і навіть на думку не спадало з'ясувати що там і як. Аж ось трапився на очі - вирішив таки подивитися, надолужити згаяне... Хвилин 15-ть - і мене почало нудити. Через силу змусив себе додивитися цей "шедевер" до кінця. Кіно з розряду найгірших. "MAD MAX 2" не дивитимусь, це вже точно!
 9. Ранок. Вихідний день. На кухні. Вона береться за коробку з вівсяними пластівцями, аби приготувати собі сніданок. Він питає: - Ти пластівці варитимеш чи просто заллєш окропом? Її відповідь після кількасекундної паузи: - Я так далеко не планую своє життя...
 10. Цьогоріч не можна. Адже за китайським календарем - рік жовтої собаки.
 11. Спостереження з вебкамер чи особиста присутність у місті? Якщо знову в Кам'янському, тоді з поверненням! Приємної відпустки і чудових спогадів від малої батьківщини. Доброго, гарненького сонячного по-справжньому зимового, морозно-снігового, вихідного дня усім!
 12. Добрий ранок! Зичу приємних вихідних!
 13. Дякую. Це фундаментальний факт, який руйнує усі доводи любителів закріплення рефлексів батогом. Ви (ті, хто б'ють дітей) причиняєте їм фізичний біль від власного безсилля! У вас не вистачає терпіння, сил, розуму, витримки, аргументів, мудрості, вільного часу, ви інакше не вмієте, не навчені... А дитина перед вами невинна, беззахисна, в рази слабша, молодша, недосвідчена - не має досвіду, знань, розуміння тощо. Їй потрібно пояснити, показати, допомогти усвідомити, навести приклади, домовитись! Ми ж для того і є батьками для своїх дітей, щоб допомагати їм, передавати досвід, роз'яснювати, а не тупо лупцювати.
×
×
 • Создать...