Перейти к публикации

Таблица лидеров


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией начиная с 23.01.2020 во всех областях

 1. 5 баллов
  Весело, коли ідіоти розмірковують про те, як власники доволі невеликого бізнесу не бажають зменшувати різницю між своєю зарплатнею та зарплатнею до рівня "десятків відсотків". Чогось завжди ігнорують той ризик, який підприємець брав на себе, починаючи свою справу, залазячи у борги/кредити, "риючи носом землю" в пошуках інформації по веденню бізнесу та "підводному камінню", налагоджуванню контактів із контрагентами та укладанню договорів. А після цього всього власник бізнесу просто таки зобов'язаний мати велику кількість робочих місць, організувати зручний графік роботи, навчити "людей без досвіду", гарантувати стабільність зарплатні - так ще й робити цю зарплатню такою, наче то не наймані працівники, а партнери-співінвестори. І при цьому не підвищувати ціни для конкурентноздатності. "На старті" ризикуй майном у заставі, з родиною спілкуйся ледь не раз на тиждень, підтримуй нервову систему "залізною" вбиваючи печінку алкоголем чи ліками - а потім навіть не смій отримувати хорошу винагороду, бо треба добряче поділитися із робітниками гарантованою високою зарплатнею.
 2. 3 балла
 3. 2 балла
  Бузик ничего ни с чем не связывает, бузик просто треплется ради процесса Вариант бабки на подъезде
 4. 2 балла
  я раньше думал у бузика безоговорочное лидерство в долбоебизме, теперь сомневаюсь
 5. 2 балла
  Як видно, бурхлива фантазія досягла нового рівню.
 6. 2 балла
  Ще раз, стисло: Якби людей щось не влаштовувало, вони б виходили на мітинги, а не відмахувалися від моїх слів "Годі терпіти". А раз на концерти знаходять час, а на пропозиції протестувати їм начхати - отже не так сильно дошкуляє, як охота потриндіти-поскиглити. Звичеа бідкатися, а не діяти.
 7. 2 балла
  Смотрю Гончарука у Шустера. Отъявленный балабол, речь без одного слова конкретики. "Нужно перезапустить экономику дешевыми кредитами, мы это скоро сделаем.... " Не ну наверно не он идиот, наверно мы идиоты что слушаем такое! Как звучат слова по нормальному: Нам нужно перезагрузить экономику, уже разработаны программы они там-то, кредит под 4% годовых под четкий бизнесплан инвестирования в экономику страны и создание от 5-ти рабочих мест с окладом минимум 3 минимальных оклада, запуск программы в мае 2020 года и т.д. Вот так звучат слова не балабола. Таким образом, когда народ начнет просто гнать любого политика который говорит абстрактными словами - быть может что-то слегка начнет меняться.
 8. 2 балла
  Если мэр будет чинить крыши, нырять в подвалы, проверять чердаки и лестничные клетки, что будут делать те, кто обязан всё это делать согласно своим должностным обязанностям и получают за это деньги каждый месяц?
 9. 2 балла
  @гуру так же интуиция подсказала
 10. 1 балл
  Я тут себе "великим вчителем" не позиціоную, щоб перевіряти текст на відповідність пунктуації. (Хіба що текст стає незрозумілий, типу як "Бутузіка ігнорувати не треба посилати в дупу".) Читаю те, що написано, і відповідаю на текст автора, а не вигадую "що там могло б бути, якби текст певними чином виправити". P.S. Людина, яка "не дурень", пише так - щоб її зрозуміли. Якщо вона дійсно хоче донести якусь думку, а не просто "пофлудити на форумі".
 11. 1 балл
  Нє, ну якщо мова про те, що раніше "Порошенко винен у завищених тарифах на опалення, бо не приїхав до Білоусова та не пожурив його", то зараз же "Заклопотаному порятунком країни Зеленському не доповідають про корупційних мерів-олігархів, які не знизили на 30% тариф опалення".
 12. 1 балл
  Это я так недавние высказывания Мюзика ему подчеркиваю. Теперь то он так не скажет.
 13. 1 балл
  Про які "153тисячи людей" йде мова при розмові про відвідуваність "мерських заходів"?
 14. 1 балл
  Літрів п'ять можу вислати для вас
 15. 1 балл
  Так не виходить ніхто коли запрошують. От на концерти "від мера" виходять - мабуть концерти важливіше для мешканців, аніж порядок у ЖКГ. (Навіть петицію підписати - і то ледь-ледь по 300 голосів назбирується, хоча для цього навіть з дивану вставати не потрібно.) Тож дійсно, раз людей все влаштовує і радо підтримують своєю присутністю "солодко-медові" заходи - то будь-яка людина із пропозицією влаштувати мітинг буде вважатися провокатором. А будь-яка "метушня в інтернеті" - діяльністю ботів. Коли людей дійсно допікає - вони виходять на вулицю. Як у Дніпрі при збільшенні тарифу на опалення, і навіть у нас при проблемах з електроживленням (щоправда і там, наче, небагато людей було).
 16. 1 балл
 17. 1 балл
  Ты сам эти результаты видел? Какова вероятность? Например, в сравнении с тем что тебя просто зарежут на улице. Внезапную смерть через суицид могут вызвать долги. Что-то я не слышал, чтобы кто-то запретил малевать их с потолка в платёжках. Так и здесь - ВЫУЧИ мат.часть, и не по научно-популярным пабликам "британских учоных". В частности, в комбинации с какими веществами и диагнозами и состояниями такое случилось, и сколько раз, и в каких странах (можно ли вообще доверять тамошней статистике). И главное, в каких дозах и как часто применялся препарат.
 18. 1 балл
  У деклофенака патологии очень даже предсказуемые, и являются следствием его ПРЯМОГО действия. Читай, ломает защиту желудка от кислоты, ровно на то время пока его принимаешь. Стероиды же при передозе или длительном применении ломают сами клетки, и ломают необратимо, навсегда. Соответственно, выбор между стероидными и нестероидными препаратами давно изучен. Равно как и выбор между стероидами - они внезапно разные есть. И тем кто имеет ХРОНИЧЕСКИЕ болячки - надо собаку съесть в этом вопросе. В том числе методом научного тыка. Делать же уколы в сустав - не более чем ритуал. Задача - сделать больно, чтобы пациент ПОВЕРИЛ в эффективность и оправданность цены. В том числе услуг "доктора", на месте которых в этой стране и с этим руководством шанс встретить шарлатана просто огромен. Большинство стероидов отлично впитываются через слизистые, читай не требуют уколов в принципе. А задача врача - не вылечить, а ПОДСАДИТЬ на свои "услуги".
 19. 1 балл
  Злободневная она у тех сотен или тысяч, которым начисляют большие суммы. Я тебе и про другую платёжку могу сказать, где счётчик насчитывает вдвое больше за меньшую квартиру. Я ведь сказал тебе про дом, который нормальный и с нормальным контролем за счётчиком и нормальными соседями. Если ты не видишь суслика, то это не значит, что его нет. Специально для тебя вышел сфотать адрес.
 20. 1 балл
  "Так!" Та на мою думку, починатися таке "фільтрування" має з "низів" - тобто з місцевої влади, де всі "як на долоні". Тоді на рівень обласних рад та у Верховну шахраям пролізти буде складніше. Передумов для цього я не бачу. Яскравим прикладом для мене зараз є 2500 голосів за представника ГО БФ "Слуга народу" (не пов'язана із партією "СН" нічим, окрім назви) та 1700 за Іванченко. Тобто - проголосували тупо за "зелену обгортку іншого бренду".
 21. 1 балл
  Ссылка для Андрея, чисто поулыбаться https://auto.ria.com/auto_bmw_520_22919389.html
 22. 1 балл
  То он в общих чертах для общественности про изменения в госбюджет-2020, которые предусматривают выделение 2 миллиардов гривен для запуска программы кредитов под 5, 7 и 9 процентов для поддержки малого и среднего бизнеса. ("Проект по дешевому кредитованию условно называется "5-7-9%". С 1 февраля он будет запущен") Поддержка бизнеса будет предоставляться по двум направлениям: первый - удешевление кредитов путем компенсации процентной ставки до уровня 5, 7 и 9 процентов годовых по кредитам в национальной валюте. Процент зависит от размера и типа бизнеса: 5% годовых - если выручка до 25 млн грн и создается минимум 2 рабочих места; 7% годовых - для бизнеса с выручкой до 25 млн грн, который не создает новых рабочих мест, но за каждого нового работника ставка снизится на 0,5%; 9% годовых - для бизнеса с выручкой до 50 млн грн; второй - предоставление частичных гарантий по кредитам, предоставленным микро и малому бизнесу, если у них не хватает залога.
 23. 1 балл
  По идее, подразумевается ежемесячный пересчет по газу и температуре, а ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ (с учётом всех возможных нюансов, включая недогрев, авар.отключения...в общем согл.заявлений), расчет задолженностей и переплат - не позднее, чем через месяц после окончания сезона (15 апреля). Т.е. не позднее 15 мая. В прошлом году сезон закончился мартом и все начисления были до 10 апреля.
 24. 1 балл
  Тебя эта тема не колышит . Так что не глумись .
 25. 1 балл
  У нас нет столько бригадиров. А население Каменского - меньше 240 тыс (238916 чел на 1 дек.2019)
 26. 1 балл
  Замечу, что речь идет не про "изменить потребителям начисления за ЦО на 23%", а про "изменить потребителям начисления за ЦО (в связи со снижением цены на газ на 23%, имеющее определяющее влияние на величину тарифа ). На самом деле
 27. 1 балл
  Бригадир сказав не має дітей. Навчіть його спочатку, як їх робити.
 28. 1 балл
  Сьогодні разом з священиком Феодосій Алісов були запрошені в один з підрозділів який заступав на бойове чергування. За що дуже вдячні. Успішною Вам служби з охорони неба України. Дякуемо !!
 29. 1 балл
  Ще новини Антимонопольный комитет рекомендует чиновникам Каменского снизить тарифы на отопление. "...согласно документу, АМКУ рекомендует городским чиновникам: В течение отопительного сезона 2019/20 годов изменить потребителям начисления за централизованное теплоснабжение в связи со снижением цены на газ (имеющей определяющее влияние на величину указанного тарифа) на 23%." Прям наче "весь світ проти 30% знижки на тепло"
 30. 1 балл
  Прибарахлиться так, чтобы и внукам хватило, всем хочется
 31. 1 балл
 32. 1 балл
  Второй группы от 0 до 10 сотрудников
 33. 1 балл
  Нет, там по видам деятельности. Фоп 3 группы может нанимать сколько угодно работников.
 34. 1 балл
  А все спорите с дурачком?!
 35. 1 балл
  А сколько ты готов заплатить за обучающий ролик ? Или ты хотел что бы на халяву тебя научили как стать богатым ?
 36. 1 балл
  Людина стара, досвідчена. Окуляри захищають очі, а вуса забезпечують обтікання рідини навколо міцно стуленого рота.
 37. 1 балл
 38. 1 балл
  Или так:" Есть все,кроме кожи")))
 39. 1 балл
  Но вальцман порошенко, не перепутайте
 40. 1 балл
  Но у меня другая фотка
 41. 1 балл
  Наверное по твоей поверхностью в отношении всяких вбросов, т.е. по твоей ТУПОСТИ.
 42. 1 балл
 43. 1 балл
  Всех шестерых ,шоб наверняка))
 44. 1 балл
  Ще обов’язково запишіть собі отримання нобелівської премії і секс з британською королевою.
 45. 1 балл
  https://www.facebook.com/groups/ZEsotnyaHumorUkraine/permalink/2542952755919897/
 46. 1 балл
  Нет конечно - это будет сюрприз для всех , если Вы будете себя неадекватно вести, оно будет у Вас на аве. И я не сочиняю.
 47. 1 балл
  зате гвалтувати, знущатися, бити та морити голодом дітей у дитячих будинках можна і без сертифікатів. І подібні випадки, оприлюднені тими ж волонтерами, розслідують роками. А з іграшками розправилися за 1 хвилину. Завжди вражало те, яка мерзота зазвичай працює у контролюючи органах соціальної сфери.
 48. 1 балл
  - Петро Порошенко настільки крутий, що краде гроші з бюджету, навіть не маючи до нього доступу. - Петро Порошенко настільки крутий, що коли він перестає красти гроші з бюджету, в країні виникає дефолт. - Петро Порошенко настільки крутий, що кожен місяць тікає за кордон. І кожен раз назавжди і безповоротно. - Петро Порошенко настільки крутий, що рахує гроші тоннами. - Петро Порошенко настільки крутий, що може провезти тонну доларів на революцію в ручному багажі. І нестиме їх однією рукою, в той час як другою продовжуватиме красти у всіх навколо. - Петро Порошенко настільки крутий, що за все своє життя не зробив нічого хорошого. - Петро Порошенко настільки крутий, що усе, що він робив, було неправильним і на зло. Але якщо опоненти повторюють його дії, це стає винятково правильним і на добро. - Петро Порошенко настільки крутий, що особисто відповідає за кожне невдале призначення його опонентів. - Петро Порошенко настільки крутий, що винен в усіх бідах країни, навіть у тих, до яких він не має ніякого відношення. - Петро Порошенко настільки крутий, що кожне сказане ним слово - брехня. При цьому якщо це слово повторюється слово-в-слово його опонентами, то воно стає істинною правдою. - Петро Порошенко настільки крутий, що за гроші купує усіх навколо, навіть не платячи їм грошей. Ой, забув... Їх же він також усіх обкрадає. - Петро Порошенко настільки крутий, що не має ніякої популярності і поваги в суспільстві, але з ним усе одно борються усі політики країни. - Петро Порошенко настільки крутий, що його повчають навіть ті, хто жодного слово грамотно написати не може. - Петро Порошенко настільки крутий, що його за все треба садити в тюрму і надовго, але садити ні за що. - Петро Порошенко настільки крутий, що приводить до влади навіть тих, хто приходить забирати у нього владу. (Руслан Бащенко, композитор-аранжувальник) - Петро Порошенко настільки крутий, що про нього більше всього говорять та згадують ті, кому він давним-давно став нецікавим і вони не бачать смислу витрачати на нього час. - Петро Порошенко настільки крутий, що його ненавидять у НАТО, ООН, ПАРЕ та усіх інших міжнародних організаціях, але аплодують кожному його виступу, приймають як дорогого гостя, дають гроші та обіцяють підтримку. (Галина Косик) - Петро Порошенко настільки крутий, що, збагатившись у 82 рази, вилетів зі списку Форбс. (Liubomyr Churevych) - Петро Порошенко настільки крутий, що чим більше і активніше бойкотують продукцію Рошен, тим краще вона продається. (Олена Могилівська) - Петро Порошенко настільки крутий, що сам Чак Норріс мріє бути Петром Порошенком. (Igor Greek) Интересно музик сюда дочитает?Музик лопух ДОПОВНЮЙТЕ! Це буде літопис епохи. Віктор Литовченко
 49. 1 балл
  Невероятно, магия,вы настоящий альфач, убедили окончательно.
 50. 1 балл
  Підслухано на базрі Дайте продукт дешевше ринка бо то вироблено у нас! -А хто різницю покриє? ~Яка різниця? то газ нашого видобутку, він дешевший! -Алеж ми виробляємо ще багато всього: мясо, олію, картоплю наприклад, і все це продається по ринковій вартості, тільки так може розвиватись економіка. Прийдіть на базар і вимагайте у продавця картоплю по 2 гривні а не по 5 бо вона ж наша, Українська. Шо він вам скаже? Правильно, скаже вам пішов нахуй. ~Не морочие голову, дайте дешевше газ бо ми платить не можем. - То візьміть субсидію ~Субсидію не дають бо доходи - То ви можете чи не можете? ~Можемо але дорого, ми звикли шо газ дешевий завжди був, а тепер оті скотиняки ціну підняли, зубожіння, геноцид, коли вони вже нажеруться!!? -Так виходить що не підняли, виходить що раніше продавали дешевше ринка, компенсували частину ціни за рахунок кредитів в томі числі, за рахунок бюджету, тобто за наші кошти. Я наприклад не хочу за рахунок моїх коштів комусь компенсувати частину ціни на будь що. ~То ви підтримуєте підвищення цін, хочете платить більше, у вас є розум взагалі? -Не підтримую, але картоплю свою дешевше 5 гривень не продам.
×
×
 • Создать...