Перейти к публикации

Таблица лидеров


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 20.06.2020 во всех областях

 1. 2 балла
 2. 1 балл
  ну так а я о чем бабки из бюджета уплывают кому надо, такие схемы - лохов стричь самое оно а лохам рассказывают про доступные кредиты, революционно низкую процентную ставку и как космические корабли бороздят большой театр причем аферы транслируют в прямом эфире , все равно никто ничего не понимает.
 3. 1 балл
  Пускай возят с собой генератор) Эти авто городские, а не на дальные дистанции, как и все электрички.
 4. 1 балл
 5. 0 баллов
  Ти прийшла в мою хату Брудна і немита І постукала в двері церковним дзвоном Не питаючи згоди до мене вселилась І спокій забрала не питаючи згоди Розтрощила мій дім і пішла до сусідів Хоч і їхні родини ні в чому не винні Поробила із друзів страшних ворогів І рахуючи гроші сміялась єхидно Хто тебе кликав, чому ти прийшла Стара проститутка, сука-війна? Хто тобі платить, за наші тіла Скільки ще треба, яка їх ціна? Я не хочу вбивати, я хочу любові Але ти мої руки замазала кров’ю Навчила чуже життя відбирати І при цьому радіти, а не ридати Ти зігнала мене із дивана в окопи Телевізор мені замінила прицілом І за день я старію ніби за роки За що ти із мене звірюку зробила Хто тебе кликав, чому ти прийшла Стара проститутка, сука-війна? Хто тобі платить, за наші тіла Скільки ще треба, яка їх ціна? Мої бідні батьки до тебе не знали Як мало коштує втратити сина І краще самі би раніше вмирали Щоб не бачити як гине їхня дитина Ми складали копійки, ліпили до купи Своє щастя нехитре на сорок квадратів А ти заявилася в мене під дахом Щоби разом із небом його відібрати Хто тебе кликав, чому ти прийшла Стара проститутка, сука-війна? Хто тобі платить, за наші тіла Скільки ще треба, яка їх ціна?
 6. 0 баллов
  Сумна новина. Сьогодні в Київській лікарні о 17:00 зупинилося серце Романа Богатиря, майира зброїних Сил України, комбата легендарного 39 батальону, який пройшов Іловайсткий котел та мав чисельні поранення на російсько - українській війні. Справжній захисник України. "Травнем 2014 року обійняв посаду начальника розвідки 39-го батальйону територіальної оборони. Виходив з оточення в Іловайському котлі. У жовтні 2014 року призначений заступником командира 39-го батальйону. 10 грудня 2014-го біля Кряківки зазнав важкого поранення, потрапивши в засідку терористів, двоє вояків загинуло. Березнем 2016 року звільнений з діючих лав ЗСУ. Займався волонтерською діяльністю. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений 13 серпня 2015 року — орденом Богдана Хмельницького III ступеня. " Сумно... І не віриться... Царствіє Небесне! Герої не вмирають. Щирі співчуття рідним! Про день коли можна буде попрощатися з героєм буде повідомлено пізніше.
×
×
 • Создать...