Перейти к публикации

Таблица лидеров


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 13.02.2020 во всех областях

 1. 2 балла
 2. 1 балл
  Нічого, для нього є цікаві ігри. подивіться, може і вам сподобається.
 3. 1 балл
 4. 1 балл
  Та, ні, працюю ще. Профіль тільки дещо змінився.
 5. 1 балл
  Жалкуєте, що не потрапили на работу до прокуратури?
 6. 1 балл
  Час покаже, як буде поводити себе "наш Вова". Ну і жарт на тему сумних пророцтв:
 7. 1 балл
  Ермак будет требовать отставки Пристайко и Тимошенко
 8. 1 балл
  Та у того свои были амбиции. С Коломойским его связывали до поры до времени. В офисе он беню уже отодвинул. Но деятельность "под себя", обернулась в деятельность в связке с Портновым против тех, кто получил власть в 14 и выбросил регионалов на свалку. А Ермак уже тогда выруливал в "особо доверенное лицо", пользуясь продюсерским влиянием, давая хорошие заработки через россию ещё со времён квартала.
 9. 1 балл
  Он же альфач,он вазелином не пользуется,только слюной увлажняет
 10. 1 балл
  Щоб не сталось, головне - не викидайте вазелін.
 11. 1 балл
  Выглядит всё так, что кинул вова беню. Какой вова, спросите? Оба. Драма ну прям точно по Гоголю.
 12. 1 балл
  Свинарчуки, кококо Взагалі-то я планував написати про це вчора, але вирішив, що в даному випадку емоції - не найкращий стимулятор. Тому, перебуваючи у чудовому настрої та ясному розумі пишу сьогодні. Річ у тім, що вчора від мене просто посеред інтерв'ю втік міністр. Міністр оборони, якщо точніше. Ми записували чергові "Антиподи" для Ісландія і щойно мова зайшла про мутні та незрозумілі закупівлі бронетехніки, про які писав кілька днів тому censor.net.ua/blogs/3173915/nov_svinarchuki, як у міністра раптом пригоріло. Замість того, щоб висловити свою позицію або чітко артикулювати позицію відомства, чому до державного оборонного замовлення включено саме цю техніку, чому вона коштує дорожче, ніж у минулому році, та відповісти на інші питання, як це зазвичай роблять держслужбовці, він влаштував форменну істерику, після чого перервав інтерв'ю і пішов. І оскільки ця історія перейшла на особистісний рівень, дозволю собі висловити спостереження. Як ви знаєте, я маю певного досвід спілкування з людьми, так чи інакше причетними до правопорушень. І якщо до цієї розмови я ще припускав, що ситуація з закупівлями - це непорозуміння, бюрократична помилка або ще щось, то після того, що я побачив, ці сумніви розвіялися. Міністр поводився як людина, обурена лише тим, що в неї забирають гроші. Я вже не кажу про загальну поведінку, про запізнення майже на годину без вибачень, про його мобільний телефон, який постійно дзвонив, про нашу редакторську групу, яку просто вигнали з приміщення, де відбувався запис, та про інші речі. Все це я бачив. Я бачив різне, але мінстра оборони - істеричку я побачив уперше в житті. Мені важко уявити, як, при такій манері спілкування з незнайомими, не залежними від нього людьми, з підлеглими, він поводиться з підлеглими. До речі, завтра питання закупівель техніки по завищених цінах розглядатимуться на засіданні профільного комітету ВР, тобто вирішуватиметься питання, чи придбає армія бронемашини, які не проходили порівняльні випробування і які коштують дорожче навіть американських аналогів. Завтра все стане зрозуміло. Повний випуск «інтерв‘ю», як завжди, побачите в четвер о 20:00 на «Ісландії».
 13. 1 балл
  а вы представляли математиков как очкариков в костюмах и академических шапочках? Я вас огорчу, вы опоздали лет на 50 как минимум.
×
×
 • Создать...