Перейти к публикации

Вся активность

Эта лента обновляется автоматически     

 1. Последний час
 2. Наш Край

  Автофлуд

  Лесли уже выбрал резину? Теперь моя очередь ))) Посоветуйте лето 195/65 R15 не шумную Спасибо. Бюджет бюджетный))) без фанатизма.
 3. Не зарікайтеся, моя теж їздила підкорювати Львів на бюджеті Політехніки, але не задалось (інший менталитет), Дніпро легше підкорювати.
 4. kentavr

  А что с отоплением?

  Це Ви НЕ розумієте, ВСІ, без винятку, петиції, навіть ті, що НЕ набрали 250 голосів на свою підтримку, розглядаються владою. І на ВСІ петиції її авторам надають грунтовну відповідь. Грунтовну, це значить, таку, що базується на діючому законодавстві, підзаконних актах, рішеннях ОМС і реальних можливостях місцевого бюджету.
 5. Коли були ті черги ціна була 16 копійок. А в 97-98 році не було вже черг.
 6. Реквизиты есть на сайте "ясно" Лицевые счета (новые) в приват 24
 7. Только отчитывался об уборке мусора и о профилактических беседах с населением о пользе трамвая на л/б. Пы Сы мои дети этим дышать не будут, старшая уже во Львове и возвращаться не собирается и я ее выбор поддерживаю и одобряю.
 8. Забыл к этим ценам добавить очереди по часу - два на заправке перед плотиной.
 9. Источники бывают разные. Тем более, подать их можно по-разному, кое-что недоговаривая, а кое-что наоборот "накручивая". Российские новости тоже все из источников берут. А получается сплошное враньё.
 10. Мюзик, ДО него люди жили НЕ лучше. Коммуналка была дешевле - это да. Ее оплачивали из золотого резерва, доводя страну до нищеты. А когда довели именно в нищету, только тогда и стал у власти Порошенко. Ты до Порошенко, просто ещё работал, а не жил на пенсию. Иначе ты бы знал, что и тогда на нее (а тем более, если по инвалидности) жить было невозможно. Подавляющее количество пенсионеров получали пенсии даже не 900 грн, потому что её никто не повышал с 2008 года (средняя пенсия 2013 г. меньше 1,5 тыс грн за счёт новоназначенных пенсий), а у кого не было стажа, и вовсе лишь 700 . При этом, на мою квартиру (64 м2) за 12 месяцев ДО Порошенко (июнь2013-май2014) мне насчитали почти 7 тысяч грн (580 грн среднемесячно). Годом ранее, не намного меньше - 570 грн/мес
 11. И следов не осталось .
 12. Сегодня
 13. Підтримка особистого кабінету обраного підрозділа або підприємства припинена в зв'язку з закінченням терміну дії договору на супровід.
 14. Все лавочка закрылась ! На старый сайт входа нет . Новых реквизитов и личного счета нет . Деньги за электроэнергию не принимают . Мотивация в компе нет новых данных .
 15. Ні, не оформлювався. Але субсидію оформлював та отримував, доки дружина була у декретній відпустці. За комуналку сплачував у той період 30%..40% від виставлених рахунків. Повторюю - БОРГ МЕШКАНЦІВ МОГО БУДИНКУ ЕКВІВАЛЕНТНИЙ НЕПРОПЛАТІ ЗА ТРИ МІСЯЦІ. Звісно у УКОЖу грошей не буде, якщо їм не платити у повному обсязі. Логічно? В Конституції записано про гідну оплати працю та соціальний захист. Нема праці - нема оплати. Гроші на соціалку поступають від інших працюючих. І якщо я не заплатив купу грошей різноманітними податками в держ.бюджет - звідкіля держава візьме купу грошей на соціальні виплати? Красти ж "безробітні" депутатам не заважають. (Пиздець, ага. І роботи нема, і часу нема. Ахуєть прямо. Одні поодинокі матері з дітьми-інвалідами, мабуть, в нашій країні.) Переїхати можна хоч в село - там нема "проклятущих" УКОЖу, Тепломереж, Водоканалу. І не вийде на халяву отримувати тепло, чистий двір та воду, доки я сплачую комуналку. Квартиру "за дякую" я розмінювати не пропоную. За відповідну доплату, якщо така квартира когось цікавить. Мені начхати на те, що хтось всі гроші витратив на придбання майна, на утримання якого не вистачає коштів. Соціальні норми для субсидії - 48кв.м. на одну людину (аналог двокімнатної квартири в "панельці"), 62 на двох (майже як моя трьошка в сталінці), 76 на трьох, 89кв.м на чотирьох. Якщо цього замало та хочеться жити "у палаці" та ще й субсидію отримувати при цьому - я ще й напрямок нецензурний вкажу та покажу. "Іба нєхуй". Не хоче народ страйкувати як в Європі це громадяни роблять при вибриках уряду - хай продовжують страждати та потерпати. А я буду намагатися ізолюватися від наслідків колективного ідіотизму. (Тут "ідіотизм" в тлумаченні з грецької "людина, що ... не бере участі у загальних зборах громадян та інших формах державного і громадського демократичного управління.")
 16. Я - жадібний та лінивий. Але розуму вистачає зрозуміти, що колективна праця дає більше користі громаді, аніж поодинока. Але водночас і вимагає контролю від кожного члена громади над працею інших, щоб винагорода відповідала праці. Десятеро людей побудують десять будинків набагато швидше, аніж по окремості. І "жадібний, лінивий, та не зовсім тупий" Олександр швидше отримає дах над головою, якщо знайде таких самих дев'ятерих однодумців без даху над головою.
 17. Muzik

  А что с отоплением?

  Ты увиливаешь от ответа . Ты кто и в каком процентном списке ?
 18. Muzik

  А что с отоплением?

  Ты устраивался хоть раз по этим обьявлениям ? Субсидии оформлял ? Долги имеет УК которая лапшу навешивает что у них нет денег на ремонты . крыш .подвалов . подьездов и прочее .прочее . В Какой статье Конституции написана эта проблема ? Как ты можешь уменьшить эту квартиру ? Может предлжишь мне перехать в какой нибудь другой район города ? Или поменять трешку на однушку за спасибо будущим жильцам ? Я к примеру за нее отдал пол жизни что бы ее приобрести . И ты какой то 1 процентый игоист будешь тут указывать . где мне жить ? Может это ты свалишь жить куда нибудь ?
 19. Варіант із фермерами чи життям у приватному секторі взагалі не розглядається? Коли людина працює сама на себе із задоволенням та у вільний час допомагає тим, хто цього потребує. Або варіант із священниками. Або варіант із пацієнтами псих.лікарень. Або варіант із безхатченками. Або варіант із волонтерами в різноманітних організаціях. Чули про таких? (Не кажучи вже про те, що відсоток взятий із "довідника Стеля".) Чи може маєте якусь іншу інформацію про людей, що згодні безоплатно працювати задля чужого добробуту? Та наведете приклади, щоб не бути базікалом.
 20. Робота в місті є, оголошень купа розклеєно. Інвалідам та батькам дітей-інвалідів має надаватися соціальна допомога та субсидії. Якщо ж родина заробляє мало, а хоче жити у "величезній" квартирі - то їх проблеми. Я згоден податками оплачувати через механізм субсидій та пільг оті соціальні норми, але не "комфорт зубожілих" в успадкованій житловій площі. Моїм сусідям-пенсіонерам той "фантом" допомагає сплачувати всі комунальні послуги. Бо не будеш сплачувати - заберуть субсидію. І боргів вони не мають. Якщо ж субсидію не призначають - то дійсно треба розбиратися, чому. Бо варіанти "прописали родичів" мають вирішуватися "допомогою родичів". Варіанти "робота неофіційна" мають вирішуватися "офіційним працевлаштуванням" (хай навіть і на "мінімалку+конверт"). Хай за законом "розрулюють" із прописками, із законним працевлаштуванням - і за законом отримують субсидію.
 21. Muzik

  А что с отоплением?

  Ты ка кто красиво слился от ответа про 1 процент , То есть оцени себя ты кто ?
 22. (підхопивши інтонацію) Авжеж читав! "Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані." Тож, кожен громадянин має право бути тупим, жадібним та лінивим!
 23. Muzik

  А что с отоплением?

  В каждом случае нужно разбираться и задавать вопрос почему . Я уже писал и еще раз повторю что субсидия это фантом . который не решает проблем . Это не деньги это слово .
 24. Muzik

  А что с отоплением?

  Мне рассказывали случаи когда за долги отключали воду и канализацию . Угадай .как дальше люди жили в этих квартирах ? Расскажу . летом выбрасывают бутылки с мочей и пакеты с калом на улицу . Знаешь почему ? Потому что есть в городе люди у которых нет денег .
 25. От мої сусіди і "несуть відповідальність" результатом своїх непроплат за УКОЖ - оплатою за надлишковий обігрів підвалу, обшарпаним під'їздом, неприбраним вчасно листям на тротуарі, затримкою в посипанні піском взимку, зниженням вартості квартири в будинку який не ремонтується вчасно. Те, що мені не пощастило потрапити під цю "відповідальність" - то вже мої особисті проблеми.
 1. Загрузить больше активности
×
×
 • Создать...