• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
mild patriot

Старіємо вродливо

Оцените эту тему:

34 сообщения в этой теме

1. Нещодавно зустрів у центрі дядька. Бляха, 75 років, але виглядає на 50 - рухи невимушені, спортивно вдягнутий, бадьорий погляд. Не здивуюсь, якщо навіть інколи встає. Секрет у регулярному фізичному навантаженні, здебільшого дешевих та суворих тривалих пішоходних прогулянках, пафосні фітнеси нервово палять.

2. Теща майже однолітка, але повна розвалюха. Останніх років 20 сидіння біля телевізору, прогулянки не далі найближчого АТБ, уважне прислухання де що болить, скиглення та паразитування на почуттях родичів. Тьху!

P.S. Висновки очевидні начебто.

0

Поделиться этим сообщением

И мой папка прекрасно выглядел - всю жизнь ходил пешком... до самой смерти

0

41 минуту назад, ФЮМ сказал:

И мой папка прекрасно выглядел - всю жизнь ходил пешком... до самой смерти

Я сьогодні кілометрів 30 навернув на веліку переважно по їбенях (бо мізантропія).

Певний ризик є, можна впасти-травмуватись, там ще не всюди мобільний зв`язок є, по закону підлості де потрібно не буде, але краще вже померти вродливо на природі перед Богом (вона ж Його), аніж на шляху до АТБ перед бидлом (яке переважно від Диявола).

0

1 час назад, mild patriot сказал:

краще вже померти вродливо на природі перед Богом (

Так обычнотговорят люди, у которых никогда небыло серьезных проблем со здоровьем в безлюдных местах. 

0

13 часов назад, Clown сказал:

Так обычнотговорят люди, у которых никогда небыло серьезных проблем со здоровьем в безлюдных местах. 

У цій країні можна з легкістю врізати дуба навіть у людяному місці, прикладів вистачає. Не дуже квапляться рятувати співвітчизники, типу п`яненький валяється. Хоча звісно відсоток ризику нижче, ніж у їбенях. Але стосовно велосипеду ризик бути пошкодженим на людяному асфальтованому шляху дебільними водіями автівок значно вище раптової проблеми зі здоров`ям у лісі десь, я вважаю.

0

14 часов назад, mild patriot сказал:

Я сьогодні кілометрів 30 навернув на веліку переважно по їбенях (бо мізантропія).

Певний ризик є, можна впасти-травмуватись, там ще не всюди мобільний зв`язок є, по закону підлості де потрібно не буде, але краще вже померти вродливо на природі перед Богом (вона ж Його), аніж на шляху до АТБ перед бидлом (яке переважно від Диявола).

а я бы тоже походила куда-нибудь далеко и даже с рюкзаком, но мне не с кем... а я люблю только за компанию:bm:

0

Ще про тещу згадав. Зараз у глибокій старості почала всихати вже, але років 15 тому важила кілограмів 200 ось чому. Заходжу якось до неї десь о 17.00. Сидить перед телевізором, а поруч півлітровий кухоль із чаєм, з якого стирчить столова ложка для завантаження цукру. Поруч лежить шмат білого хліба розміром із мою долоню з шаром вершкового масла завтовшки в пару сантиметрів.

- Це у Вас обід ще чи вечеря вже? - цікавлюся.

- Не те, не інше, просто чайку попити вирішила.

0

18 минут назад, mild patriot сказал:

Ще про тещу згадав. Зараз у глибокій старості почала всихати вже, але років 15 тому важила кілограмів 200 ось чому. Заходжу якось до неї десь о 17.00. Сидить перед телевізором, а поруч півлітровий кухоль із чаєм, з якого стирчить столова ложка для завантаження цукру. Поруч лежить шмат білого хліба розміром із мою долоню з шаром вершкового масла завтовшки в пару сантиметрів.

- Це у Вас обід ще чи вечеря вже? - цікавлюся.

- Не те, не інше, просто чайку попити вирішила.

ну и хто из нас не пил так чайку между обедом и ужином?:icon_mrgreen: от вы смешной Милд.

А некоторые с чайком сжирают кило шоколадных канхвет, а кто-то предпочитает кофе с эклерами... целый день, пока эклеры не закончатся:bm:

Хай пье чай, абы жить не мешала

2

Интересно, а теща в курсе, что Вы  её так любите?:0332:

Каждый живет так как хочет, зачем  сунуть свой пятак везде? Хай ест  сколько хочет, в конце  концов  толстеть, худеть, ходить в спорт зал или не ходить-  дело каждого.

0

46 минут назад, ФЮМ сказал:

а я бы тоже походила куда-нибудь далеко и даже с рюкзаком, но мне не с кем... а я люблю только за компанию:bm:

Нещодавно бачив молоду симпотну дівчину, яку гуляла у самотності в доволі безлюдяному місці, щоправда без рюкзака. Настільки здивувався, що навіть і не спробував її згвалтувати.

Особисто мені ходити далеко пішки нудно, для цього давно винайдено велосипед. І теж напевно не відмовився від пристойної компаніі, але виникає певна проблема. Намагався десь із пару років заохотити до цього жінку, але не витримав і плюнув. Мало того, що їде на своєму вело у темпі поховальної процесії (а для досягнення оздоровчого ефекту потрібне відчутне навантаження), так іще зупиняється відпочити кожні 500 метрів. І я з нею, як дурень.

0

28 минут назад, ФЮМ сказал:

ну и хто из нас не пил так чайку между обедом и ужином?:icon_mrgreen:

Я вже років напевно 20. Можете напевно зауважити, що на мені це дуже не позначилось, але річ у спадковій конституції тіла.

0

27 минут назад, Новодворская сказал:

Интересно, а теща в курсе, что Вы  её так любите?:0332:

Каждый живет так как хочет, зачем  сунуть свой пятак везде? Хай ест  сколько хочет, в конце  концов  толстеть, худеть, ходить в спорт зал или не ходить-  дело каждого.

Нагадали анекдот, як одна бабка запитує у гінеколога "синку, твоя мати знає, чим ти на роботі займаєшся?". Знає.

Ще нагадали відомий діалог Міронова з Папановим у "Стережись автомобіля":

- Це моя особиста справа!

- Ні, наша!

Изменено пользователем mild patriot
0

Только что, mild patriot сказал:

Нагадали анекдот, як одна бабка запитує у гінеколога "синку, твоя мати знає, чим ти на роботі займаєшся?". Знає.

Ще нагадали відомий діалог Міронова з Панановим у "Стережись автомобіля":

- Це моя особиста справа!

- Ні, наша!

да уж...все у Вас хреновые, один   Вы  зайчонак:icon_mrgreen:

2

8 минут назад, mild patriot сказал:

Нещодавно бачив молоду симпотну дівчину, яку гуляла у самотності в доволі безлюдяному місці, щоправда без рюкзака. Настільки здивувався, що навіть і не спробував її згвалтувати.

Особисто мені ходити далеко пішки нудно, для цього давно винайдено велосипед. І теж напевно не відмовився від пристойної компаніі, але виникає певна проблема. Намагався десь із пару років заохотити до цього жінку, але не витримав і плюнув. Мало того, що їде на своєму вело у темпі поховальної процесії (а для досягнення оздоровчого ефекту потрібне відчутне навантаження), так іще зупиняється відпочити кожні 500 метрів. І я з нею, як дурень.

ходите вместе пешком.

У нас мужем та же проблема, я на велике езжу крайне не уверено и боюсь проезжающих мимо машин, поэтому остается только лес и безлюдные тропы, а ездить по песку - это ж какое-то издевательство просто, поэтому лучше ходить... а еще лучше ходить на йогу...

0

9 минут назад, mild patriot сказал:

Я вже років напевно 20. Можете напевно зауважити, що на мені це дуже не позначилось, але річ у спадковій конституції тіла.

ну и шо тут скажешь? все люди разные!:icon_mrgreen:

0

7 минут назад, ФЮМ сказал:

ходите вместе пешком.

У нас мужем та же проблема, я на велике езжу крайне не уверено и боюсь проезжающих мимо машин, поэтому остается только лес и безлюдные тропы, а ездить по песку - это ж какое-то издевательство просто, поэтому лучше ходить... а еще лучше ходить на йогу...

На гірському вело з широкою гумою легше, але вирішальна справа у наявності чи відсутності бажання підвищувати свій рівень. Якщо воно є, то дочка нормально каталася зі мною по піску навіть і на простому веліку з вузькою гумою, долаючі короткими перебіжками зовсім погані місця (зараз у неі на жаль інше захоплення). Якщо бажання лише сидіти та жерти перед телевізором - не допоможе навіть і найкрутіший вело. 

0

2 часа назад, ФЮМ сказал:

далеко и даже с рюкзаком, но мне не с кем

Главное чтобы это не переросло в платоническое "есть чем, есть с кем, есть где, но зачем? " :icon_mrgreen:

0

1 час назад, mild patriot сказал:

я зі мною по піску навіть і на простому веліку з вузькою гумою, долаючі короткими перебіжками зовсім погані місця

Кататься на сликах или полусликах( которые ставят на большинстао средних велов) по песчаному грунту это издевательство и пустая трата времени, из своего опыта говорю. Может поэтому у дочки и появилось другое увлечение, приносящее больше удовольствия 

:icon_mrgreen:

зы. Себе для этих целей поставил Schwalbe Table Top. 

0

Швабля - лучшее из луших. И стоит соответствующе. Никто ее ставить на 50-долларовый вел не станет. 

0

5 минут назад, Михаил Балтакса сказал:

Швабля - лучшее из луших. И стоит соответствующе. Никто ее ставить на 50-долларовый вел не станет. 

Ну у меня вел тоже не за 5000 уе, обычный команч . А качество резины сильно влияет на удовольствие от катания, на себе проверено . По лесу, песку  стало значительно приятней ездить. 

0

13 минут назад, Clown сказал:

Ну у меня вел тоже не за 5000 уе, обычный команч . А качество резины сильно влияет на удовольствие от катания, на себе проверено . По лесу, песку  стало значительно приятней ездить. 

У мене теж, томагавк, але пафосними брендами ніколи не переймався. Придбав на базарі широку китайську позашляхову гуму (не знаю, як вона на блатній велофені класифікується), але лише на заднє колесо. Тому що до грунту ще треба доїхати, хоч і недалеко, а на асфальті гудить вона шипами та віддає в дупу відчутно, на кермі ще не вистачало такого задоволення. 

Изменено пользователем mild patriot
0

20 часов назад, Clown сказал:

Конечно, влияет на любой. Даже просто из-за низкого веса резины, ездить значительно легче. 

0

34 минуты назад, Михаил Балтакса сказал:

Конечно, влияет на любой. Даже просто из-за низкого веса резины, ездить значительно легче. 

А психологічне навантаження від усвідомлення того, скільки вона коштувала? Особливо в разі критичного пошкодження в екстремальних умовах.

0

2 минуты назад, mild patriot сказал:

А психологічне навантаження від усвідомлення того, скільки вона коштувала? Особливо в разі критичного пошкодження в екстремальних умовах.

Шваблю и повредить сложнее.

Вес на велике больше всего ощущается на колесах.

У каждого свои тараканы, я никого не агитировал.

0

53 минуты назад, mild patriot сказал:

Этим обычно страдают жлобяры. С таким мировоззрением лучше ходить пешком , намного полезней для здоровья, в том числе психологического. 

0

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

• Недавно просматривали   0 пользователей

Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.