• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal
kentavr

Духовна Рада Церков Та Релігійних Організацій Міста Дніпродзержинськ

Оцените эту тему:

15.10.15 у Дніпродзержинській міській раді, за ініціативою ряду релігійних організацій, пройшли установчі збори Духовної ради церков та релігійних організацій міста Дніпродзержинськ. Головував на установчих зборах міський голова С.А.Сафронов.

 

Рада створюється, як консультаційно-дорадчий орган, з метою об'єднання зусиль релігійних організацій, які здійснюють свою діяльність на території міста, для сприяння у вирішенні питань подальшого розвитку духовної та культурно-історичної спадщини минулих поколінь, виховання громадян на засадах високої моралі, дбайливого та гуманного ставлення до людини, а також координації міжцерковного діалогу, толерантного ставлення представників різних конфесій міста один до одного.

 

На зборах були присутні представники різних релігійних громад міста. Збори затвердили Положення про Духовну раду. Згідно Положення, до складу Ради на добровільній основі входять керівники (повноважні представники) релігійних організацій, установ, громад, які діють на території міста, та статути яких зареєстровані в установленому порядку, фахівці-релігіознавці, та представники виконавчих органів міської ради.

 

Засідання Ради скликаються за необхідністю, але не рідше одного разу на 3 місяці. Головують на засіданнях Ради представники церковних громад та релігійних організацій почергово, згідно списка Ради. Термін головування в Раді - 3 місяці. Секретарем Ради обрано капелана релігійної громади "Християни євангельської віри "Емануїл" Бондаренка Руслана Вікторовича.

 

Присутні оцінили створення Ради, як позитивний і довгоочікуваний крок до налагодження діалогу та подолання межконфесійних протиріч.

 

6Yo5D.jpg 

Изменено пользователем kentavr
1

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У Кам’янському пройшло засідання Духовної ради

 

59df201060070_3.jpg.0f56f1346d0b56b261e346fb32d9f791.jpg

 

11 жовтня у будівлі Кам’янської міської ради відбулося засідання Духовної ради церков та релігійних організацій міста, яка об’єднує представників різних християнських конфесій.

 

У засіданні взяли участь секретар міської ради Олександр Залевський, радник міського голови Руслан Бондаренко, начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради Юрій Бережний.

 

На початку черги денної члени Духовної ради розглянули низку організаційних питань. Зокрема, до складу ради введено секретаря Кам’янського єпархіального управління Української православної церкви архідиякона Макарія та настоятеля парафії Матері Божої Неустанної Помочі Української греко-католицької церкви отця Михайла. Також було запропоновано внести відповідні зміни до розпорядження міського голови про утворення Духовної ради.

Згідно з положенням про Духовну раду було обрано її голову на наступні три місяці. Ним став пастор церкви євангельських християн-баптистів В’ячеслав Бойченко.

 

На засіданні обговорювалася можливість проведення різними конфесіями спільних соціальних заходів, свят, фестивалів, спрямованих на об’єднання суспільства та покращення духовного життя міста. З цього питання виступив єпископ церкви «Еммануїл» Вадим Шипілов. Він звернувся до християнських церков міста з пропозицією разом проводити такі заходи на Різдво, Великдень та інші свята.

Вадим Шипілов навів приклад Запоріжжя, де протягом різдвяних свят щодня на великій сцені різні релігійні конфесії представляють свої святкові програми. Також нещодавно в Києві пройшов День подяки, який об’єднав чимало протестантських церков.

Секретар міської ради Олександр Залевський порадив підготувати на ім’я міського голови відповідне звернення і визначитися з пропозиціями, щоб передбачити такі заходи в єдиному міському плані святкування Нового року та Різдва.

 

Наступне питання стосувалося благодійної допомоги незаможним верствам населення. Як наголосив директор організації «Новий час» Максим Стрельцов, економічна скрута в країні призвела до катастрофічного зубожіння людей. Особливо важко доводиться пенсіонерам, інвалідам, багатодітним родинам, самотнім матерям та іншим найменш захищеним громадянам. Останнім часом організація стикається з випадками, коли люди елементарно голодують.

Керівник «Нового часу» закликав церкви міста об’єднати зусилля у справах милосердя: влаштовувати безкоштовні обіди, а взимку – ставити намети, де незаможні люди зможуть отримати їжу.

Представники релігійних організацій міста розповіли про свої благодійні програми. Священнослужителі зазначали: важливо надавати допомогу тим, хто дійсно її потребує, а не асоціальним елементам, яких цілком влаштовує їх спосіб життя.

 

На засіданні було розглянуто й екологічне питання: члени ради підтримали ініціативу представників парафії УГКЦ направити звернення керівництву Дніпровського металургійного комбінату стосовно забруднення довкілля підприємством.

 

Духовна рада церков та релігійних організацій міста створена в 2015 році з метою забезпечення належних умов для захисту прав і законних інтересів релігійних організацій, утвердження принципів свободи совісті та рівності віросповідання. Діє на громадських засадах як консультативно-дорадчий орган для об’єднання зусиль релігійних організацій Кам’янського.

 

59df20467832a_2.jpg.3a8c795f5f983e7d586159d196d7dc78.jpg

0

Поделиться этим сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!


Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.


Войти

 • Недавно просматривали   0 пользователей

  Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.