• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Мандрагора

Оккупация Украины Россией-ч.4

Оцените эту тему:

13 219 сообщений в этой теме

Alex N Alex Noyt

4 мин. ·

Сообщают: "Сейчас Турчинов находится под Мариуполем, где наши перешли в наступление."

Рашистам п..зда, Кровавый Пастор лично ведет ВСУ в атаку ))

0

Поделиться этим сообщением

Да вы батенька тоже в глубине души пессимист и понимаете,что повидлом и не пахнет.

Простите,неудержался.

:)

0

Олександр Таранишин

39 мин. ·

Побутусю трохи. Смайлик «smile»

Сепари малюють карти. Наводити їх тут не буду. Словом, якщо вірити їхнім даним, то у нас із бригад ЗСУ (сухопутні війська (без артилерійських) і ВДВ):

- 4 бригади повністю задіяні у боях

- 3 бригади і 2 полки частково задіяні у боях/тримають фронт

- 3 бригади тримають оборону на ділянках, які зараз активно не воюють

- 2 бригади у резерві і в боях не задіяні, але в зоні АТО

- 2 бригада невідомо де чи у тилу

Ще 8 бригад у процесі формування.

Так, є значний некомплект в особовому складі, значний відсоток вибулої техніки з причин пошкодження чи поломок, нестачі запасних частин, тощо. Так, є проблеми з морально-психологічним станом через утому, бої, тощо. Але! Відповісти є чим. Я застерігаю від шапкозакидання, типу, "Почєму наші танкі до сіх пор нє бєрут Воронєж і Курск?", але й відповісти на агресію є чим. Насслівальщікам прошу заспокоїтись.

1

Впродовж ночі бойовики збільшили кількість штурмів позицій українських військових, але під Дебальцевим відступили з втратами, повідомляє прес-центр АТО.

"Ніч у зоні АТО, з 9 на 10 лютого, характеризується збільшенням ворогом штурмових дій українських позицій", - інформує він.

Двічі, близько 10 та 12 години вечора, бойовики намагались атакувати армійські підрозділи в районі селища Новогригорівка. Також стався бій з противником поблизу Дебальцевого.

"Тактика терористів – розвідка боєм у цих зіткненнях не спрацювала. Після відповіді українських військових злочинці відступили зі значними втратами", - заявляє прес-центр АТО.

Місто Дебальцеве та навколишні населенні пункти залишаються "найгарячішою точкою на сході України".

"За ніч противник практично зі всіх видів зброї 18 разів вів вогонь на цьому напрямку. Найбільше постраждали Новогригорівка та Попасна. Саме ж місто Дебальцево вже стало своєрідним символом героїчного протистояння. По ньому бандити ведуть вогонь цілодобово. Руйнується міська інфраструктура", - заявляє прес-центр АТО.

"Та, незважаючи на це, українські військові мужньо тримають позиції і залишати їх не збираються", - запевняють у штабі АТО.

Також там констатують, що "цієї ночі противник активізувався на Маріупольському напрямку. З ГРАДів обстріляли селища Мирне та Новоселівка".

"Загалом, протягом ночі незаконні збройні формування 35 разів вели вогонь по наших позиціях. У відповідь українська артилерія завдала низку точних ударів та примусила злочинців припинити вогонь", - повідомляє прес-центр АТО.

Раніше організатор групи "Інформаційний спротив" і депутат Дмитро Тимчук написав, що під Дебальцевим бойовики відтіснили українські війська за декількома напрямками, зокрема, зайнявши позиції в районі села Логвінове.

1

Да вы батенька тоже в глубине души пессимист и понимаете,что повидлом и не пахнет.

Простите,неудержался.

Да я же Вам уже сто раз писал что понимаю что все плохо...  :bv:

0

Вах вах в лугандосии барики нашару раздают!

0

Хочу поделиться...

Сотрудница ездила отдохнуть в Египет. Как водится, взяла экскурсию в Израиль, с заездом в Иерусалим. Вся редакция, естественно, написала записки в Стену Плача. Как выяснилось сейчас, все написали одну просьбу Б-гу - мира Украине...

:go:

0

Простите,неудержался.

А Вы даже иронизировать умеете. Внезапно. ;)

Изменено пользователем patr10t
0

Даже?

(Сорри за офф) То Вы  нашей Мандрагорочкой не сидели за бутылочкой :icon_mrgreen:  - вихрь.

Я исправил. Не то сообщение процитировал. Сори.

0

Настя, ты забыла указать, что фото с места событий.

0

B9eNg2wIgAArx3s.jpg

1

только что сказали по радио, что Азов завалил "грача", упал возле Куйбышево... не знаю правда ли...

0

только что сказали по радио, что Азов завалил "грача", упал возле Куйбышево... не знаю правда ли...

Хорошо бы!

Пора парочку самолетов сбить.

1

Семен Семенченко
8 мин. ·

Мне надоели сказочники еще со времен УглегорскНАШ. Среди них есть люди искренне заблуждающиеся, которым кто-то рассказал сказку про белого бычка. Но гораздо опаснее люди, профессионально втирающие баки вышестоящему начальству.
Так вот. Трасса Артемовск - Дебальцево блокирована террористами в Логвиново. Параллельная трасса Дебальцево - Луганское блокирована террористами в Нижнелозовое. Дороги заминированы фугасами. Никаких "деблокирований" дороги не происходило. Часть батальона Донбасс находиться на передовой в этом районе.

За свои слова - отвечаю.

Сказочники в погонах, диванные комментаторы - ПНХ.

Слава Украине!

P.S. Когда дорога будет деблокирована - я сообщу.

0

гугль находит только это сообщение :icon_mrgreen:
0

Все как обычно. У одних все прорвали, у Семена все заблокировали. Будем ждать. 

1

Угу. К вечеру будет понятно что происходит. Бойцы те что писали каждое утро в фб из 40 бата -молчат. Не хочу фантазировать. Просто жду.

1

только что сказали по радио, что Азов завалил "грача"...

:icon_mrgreen:

x_0979e938.jpg

0

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти

• Недавно просматривали   0 пользователей

Ни один зарегистрированный пользователь не просматривает эту страницу.