• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

mild patriot

Пользователи
 • Число публикаций

  2 753
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

902 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  Капитан 1-го ранга

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Недавние посетители профиля

2 482 просмотра профиля
 1. Висновок очевидний - польські селюки розумніші за українських. А німецькі за польських. Поки народ природнім шляхом не порозумнішає, ніякі Бальцеровичи через вибори йому не допоможуть.
 2. Ви шукаєте народу виправдання, типу все дуже складно та заплутано. Насправді все простіше. Голосувати за гречку - відтвертий дебілізм і крапка.
 3. Взагалі про абсолютні, хоча мені здається з меншим бюджетом важче мутити навіть у % співвідношенні. Хоча не буду впевнено стверджувати, не мутив.
 4. Менше крастиме не через статус або особливості вдачі, а тому що у бюджеті села грошей менше порівняно з промисловим містом.
 5. Президентів і депутатів обирала не Раша, а наш дурний народ. Якщо він не в змозі зробити прогресивний вибір, нехай повертається до відсталого аграрного стану, сохи та серпа, справедливо все. Іновації, інвестиції, зазіхання на світове лідерство то не про цю країну. Сталін стусанами зробив із недолугих селюків індустриуально-військову імперію, але як бачите лише на деякий час. Отака вийшла трагікомедія.
 6. Натомість ота навколо-міськрадівська гидота менше крастиме, бо не дуже буде звідки. Чесною селянською працею нехай краще займається, як Бог Адаму заповідав!
 7. Помірковано можна, не дуже розпалюючи власну пихатість і заздрощі соціуму. У Штатах багато читав теж - не робота як у нас підпорядковується місцю проживання, а навпаки. Для багатьох американців усе майже покинути (навіть і меблі, дешевше купити там) та зірватися за кількасот кілометрів абсолютно не проблема. Власне житло за такої схеми лише тягар незручний.
 8. В наших краях є трагікомічна традиція, згідно якої місцеві мешканці доволі часто спілкуються, не розуміючи належно один одного. При цьому уточнюючі питання ставити не заведено, щоб не зажити слави дурня. Мені втрачати нема чого, згідно загальної думки давно дурень, тому поцікавлюся - Ваш син у ранньому здається віці себе утримує вже чи Ви квартиру більше не знімаєте чи ще щось?
 9. Вангую - зі скороченням населенням у місті принаймні центральна частина або лівий берег не помруть, з них зокрема зручніше до Дніпра на роботу їздити. Чого не можна сказати про інші райони, насамперед околиці.
 10. Не був, а Ви вважаєте з`їздили кілька разів туристкою, кілька шоу глянули та стали фахівцем із тамтешнього виховання дітей? Пожити треба кілька років, щоб скласти реальне враження. Роботек он пожив і визнає, що сплачування за оренду квартири дорослої дочки є балувство, але не може впоратися з отриманими в Україні звичками.
 11. Тю дурний я - зовсім забув, що наша країна один із світових лідерів.
 12. Дуже показова деталь - Україна впевнено пасе задніх у світовому розвитку, але майже всі її мешканці завзято пишаються собою та своїми дітлахами. Хоча будь-який коуч успіху скаже, що останній розпочинається з пробудження у собі та подальшого розвитку критичного мислення. Дурна Америка з Європою з дитинства привчають нащадків до самостійного життя, а наші люди здебільшого утримують їх інколи до 40 років і пишаються, пишаються, пишаються. Хоча начебто віруюча країна, а пиха то великий гріх. Я розумніший і брати у цьому участі не буду. Хоча можете вважати боягузом, мені байдуже. До речі, щодо права власності на дітей це щось із давнього Риму, теперішне законодавство дещо відрізняється.
 13. Допоможіть, будь ласка. Висловив особисту думку, що не дуже добре постити в інтернеті фотки власних дітей без їхньої згоди під захоплені стогіни невідомої публіки. У відповідь почув багато критики та підозру у збоченнях.
 14. Теж якось про це думав, але зупинила пара нюансів. 1. Якщо без їх дозволу, ще дізнаються та поб`ють (гуртом і батька бити можна). 2. Якщо запитувати дозвіл, що казати - там є старперський форум, де хвастаються своїми дітлахами, можна й мені? Скажуть іди батько лісом із своєю гординею та будуть після пару місяців із цього приводу насміхатися. А так там є на що подивитися.
 15. Не дуже подобається реакція окремих старперів на це юне створіння, але не наполягаю, у кожного свої таргани в голові.