• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

mild patriot

Пользователи
 • Число публикаций

  3 326
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  2

Репутация

968 Очень хороший

О mild patriot

 • Звание
  Капитан 1-го ранга

Информация

 • Пол
  Мужской
 • Интересы
  релігія, роздуми про сенс буття, виховання дітей, бухло, секс, велосипед, тролінг, література, smooth jazz, кінематограф, юриспруденція

Недавние посетители профиля

2 908 просмотров профиля
 1. Починаєте прозрівати, дивний це м`яко сказано.
 2. А скільки будинків було споруджено після 1980-81? За збоченою Славиною логікою якщо всім, хто оселився в них, не сказали, що смердітиме, то жодної прететензії. От якби сказали, що не смердітиме, а воно так, тоді гаразд.
 3. Збочена яка логіка. Спочатку збудували Орільску птахофабрику, потім лівий берег. Кому вона заважає - нехай переізжджає або нюхає. Це його вибір.
 4. Ну не знаю, можливо в организмі потерпілого можна виявити сліди шкідливих речовин, які лише ДМК ексклюзивно викидає в атмосферу. Такий висновок комплексної медично-екологічної експертизи буде для суда належним доказом.
 5. Для того, щоб судитися, потрібно мати гроші, терпіння, а в даному випадку ще серйозну хворобу напевно дихальної системи. Подати позов відносно легко, для таких справ навіть і судовий збір не треба сплачувати, найважче буде далі. 100% судом буде призначено експертизу, за яку вже доведеться чимало сплатити. Її вартість у разі задоволення можна буде додати до позову, але гарантії немає. Довго (рік-два) робити експертизу буде інститут у Дніпрі, який наскрізь корумпований. Навряд чи він вирішить проти Ахметова. Навіть якщо трапиться диво, буде ще засада - державна виконавча служба на прізвисько "обійняти та плакати", яка не спроможна роками стягувати кошти навіть і з менш крутих боржників. Там вже реально немає кому працювати, дореформувалися. Тобто перспектива примарна, писав про розвинуті країни, де держава захищає не лише олігархів.
 6. А як бути з принципом вільного вибору місця проживання? Насправді річ у халтурно працюючій державі, зокрема судах. В розвинутих країнах ця проблема вирішується у правовому полі позовами мешканців з великим компенсаціями шкоди здоров`ю до підприємства-забруднювача. Бабло перемагає зло. Все впирається у голосування народу на виборах. Обирає до державних органів брехунів та хапуг і дихає лайном - усе справедливо за великим рахунком.
 7. Беспальчук якось усе пояснив: "безкоштовно ніхто не голосує". Потужний інтелект для цього не потрібний.
 8. Для всебічної відповіді на питання шкода чи користь потрібно згадати передумови появи цих олігархів. Після того, як на початку 90-х років правоохоронці почали масово брати хабарі, красти почали всі та звідусіль. З того ж ДМК не крали хіба що ледачі, навіть останні прибиральниці. Тому в тих умовах спритні громадяни, які змогли підметушитися та прибрасти до рук промислові підприємства безперечно було менше зло. Красти ВВП стали менше. Висновки невтішні - народ холуйський та воровкуватий, відносно чесним може бути лише під суворим наглядом олігархів або комуністів.
 9. 19 серпень 2017 at 4:29 PM entry is in top200 rating el_murid Сообщается о том, что ИГИЛ взял на себя ответственность за нападение в Сургуте: Дальние подступы, говоришь? ПС. Нападавший назван "солдатом" ИГИЛ. Что означает человека, самостоятельно принявшего решение о нападении. К ИГИЛ он имеет отношение только фактом подтвержденной присяги. подробностями произошедшего в Сургуте, естественно, пока негусто. Хотя и есть уже любопытные подробности. Названо имя нападавшего (который убит) - Бобичел Абдурахманов, 1994 года рождения [Появилась и другая информация по поводу фамилии - некий Артур Гаджиев]. Местный житель. В принципе, на российских северах люди с подобными именами сегодня - обыденное явление. В некоторых районах засилье экзогенных пришельцев таково, что они сравнялись по численности с коренным и русским населением вместе взятым. ( Collapse ) Упорно распространяется информация о том, что следствие не рассматривает теракт в качестве основной версии. Опять же - логично. Псих-одиночка для власти наиболее удобный вариант объяснения случившегося. Наркотический угар, психическое нездоровье - дело житейское. Другой вопрос, что в первые же часы после случившегося говорить уверенно, что какая-то версия категорически исключается, можно только после появления абсолютно веских доказательств этого. Муляж бомбы на поясе убитого, видимо, просто национальная традиция. Милый пустяк. Город, как можно понять, вымер. Власти рекомендовали закрыть магазины и не выходить населению без необходимости на улицу. В этом смысле отказ от версии теракта выглядит странным - психическая болезнь не заразна, а потому после ликвидации вроде бы наоборот - обычная жизнь дожна вернуться в город. Что-то там не срастается. Факт остается фактом - теракт это или нет, но обстановка в городе как после полноценного теракта. Нормальная жизнь парализована. Что, собственно, и является целью теракта.
 10. Головне файно пообіцяти виправитись, а там "на протязі наступних місяців" і знову звикнете. Розбалувалися за три місяця простою, викликаного блокадними діями майданутих, бігом у смердюче стійло знову!
 11. Припустимо, Ви не тіньовий господар ДМК. Але працюєте далеко не перший рік далеко не прибиральником в апараті міської ради. Мені казав один апаратник: "депутати збіговисько дурнів, усе вирішуємо ми". Де заклики до громади йти під стіни ДМК висловлювати протест? Де заклики до іноземних інвесторів під гаслом "можете повторити?". Поцікавилися в іншого не прибиральника з ДМК коли той менше смердітиме та вся "робота".
 12. Оце Ви плюнули в душу народу України з особливою жорстокістю! Цьому культу він віддано служить багато сторіч. Цитата з народної пісні: Козак наш сів тай плаче Прокляті вороги Візьміть собі дівчину, Віддайте пироги.
 13. Рано вранці до початку вистави.
 14. Чому немає, в найближчому АТБ постійно діюча програма "стадо баранів преться за їдлом" .
 15. Звісно зручніше з крісла за компом надсилати прокльони можновладцям, але їм від них жодного клопіту. Удвох нас швидко пов`яжуть аваківські посіпаки, сенс є лише за умови масовості. Начебто за компами багато незадоволених. Потім обрати Музіка лідером, спочатку під міськрадою висловити Кентавру своє фе, далі з піснями піти на рейки. Лише тоді запрацюють очисні споруди.