• Sky
 • Blueberry
 • Slate
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Strawberry
 • Orange
 • Banana
 • Apple
 • Emerald
 • Chocolate
 • Charcoal

Вся активность

Этот поток обновляется автоматически   

 1. Последний час
 2. Ну не знаю, головна ідея надто консюмеристична на мій смак: "щастя - це великі гроші". Тобто міг головний герой піти десь у Макдональдс працювати та не мучати півроку себе з дитиною заради високооплачуваної професії, принаймні жити не у богодільні. Але ні, рвемо власну дупу разом із дахом, травмуємо дитячу психіку заради бабла великого! Дуже спірна теза.
 3. Сегодня
 4. Конфискованные 1.5 млрд долларов януковича направят на нужды армии. Вот так легитимный финансирует хунту, и стал волонтером года А мы тоже, не забывайте о необходимости защитника и помогаем им защищать Украину
 5. Сегодня купили бензо генератор на "нолевые" СПАСИБО Five-BN за фин.помощь
 6. Вчера
 7. в Петриковке не хуже разукрасили бы эту машину!
 8. А еще нужно вот такую шапку и будет самая растаманская бмв
 9. Южноафриканская художница Эстер Малангу из племени Ндебеле покрыла BMW 5 серии традиционными узорами своего племени, этим искусством владеют только женщины.
 10. вот и поговорили горячие скифские парни
 11. Порошенко розповів, на що підуть гроші, відібрані у Януковича Конфісковані у екс-президента Віктора Януковича гроші мають піти на посилення силового блоку України, соціальні потреби військових та інших верств населення. Про це заявив президент Петро Порошенко, виступаючи на церемонії передачі прикордонникам сучасних засобів радіозв’язку, отриманих від США. "Я приїхав сюди після доповіді генерального прокурора та секретаря Ради національної безпеки й оборони про те, що завершено слідство, прийнято рішення суду – і сьогодні в нуль годин воно вступило в законну силу – про конфіскацію 1 мільярда 400 мільйонів доларів, які належали колишньому президенту та його кліці", – сказав він. "Ці гроші були вкрадені в народу України, витягнуті з кишені кожного українця. І сьогодні нашими спільними зусиллями, дякуючи слідчим Генпрокуратури, ми цю справедливість відновили і повернули ці кошти до державного бюджету. Сьогодні була натиснута кнопка – і гроші з заблокованих рахунків зараховано на рахунок Державного казначейства", – наголосив Порошенко "Я звернувся до уряду і парламенту, щоб парламент прийняв відповідні зміни до державного бюджету – і першим пріоритетом використання цих грошей буде відновлення боєздатності українського війська, Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби і Національної поліції", – сказав президент. Також, за його словами, "ці кошти мають піти на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів". "Дуже важливо, щоб ми почали будівництво гуртожитків для контрактників і військових готелів для офіцерів на території кожної бригади. Це буде новий підхід до соціального захисту військовослужбовців", – сказав Порошенко. "Важливо, щоб частина коштів пішла на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО, які постраждали під час російської агресії", – додав він. Також президент прагне, щоб частину коштів використали "на соціальний захист найменш захищених верств населення – так, щоб вони були не проїдені, а вкладені в інфраструктуру, і довгі роки працювали на український народ".
 12. .
 13. Суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича. "Згідно з рішенням суду останньої інстанції, заарештовані кошти Януковича і команди – 1,5 млрд доларів – мають бути перераховані до держбюджету", - повідомили у прес-службі РНБО. "Щойно до Ощадбанку з цією ухвалою їздили Генпрокурор Юрій Луценко та секретар РНБО Олександр Турчинов. Вони повідомили про це керівництво Ощадбанку і поїхали доповідати про це президенту", - зазначили у прес-службі. "Станом на зараз відбувається перерахунок цих коштів на рахунки державного бюджету", - додали в РНБО. Водночас у РНБО поки не уточнили, про який саме суд йдеться. Згодом Генпрокурор Юрій Луценко опублікував фото його з Турчиновим і головою Ощадбанку Андрієм Пишним. Як відомо, 28 січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала 1,42 млрд доларів на рахунках нерезидентських компаній пов’язаних з Віктором Януковичем, його близькими, посадовцями колишнього уряду країни та пов’язаними з ними особами. Кабмін заклав у державний бюджет на 2017 рік надходження від спеціальної конфіскації коштів корупціонерів суму у 10,5 мільярдів гривень.
 14. Как быстро летит время... Посмотрел ещё раз для освежения памяти самую сильную передачу С.Доренко. Это ещё тот старый добрый Доренко, не чета сегодняшнему Доренко, который изгаляется над Путиным, как над пацаном. Понятно, не без помощи Березовского, но факт остаётся. Это была ещё та Россия, за которую мы переживали.. Давно это было. Передача - супер! Рекомендую всем, кто забыл что такое свобода слова, мнений и пр. шалости демократии. И не только в России, а и в Украине.
 15. Прямо, как у нас погода пару недель назад.
 16. Атомной?
 17. свят свят свят тю, шо там в той камере такого? всё детство все себе велики клеили
 18. Да какая ты блондинка? ты скоро атомные реакторы ремонтировать будешь.
 19. Ужасно это все...
 20. про клочек это точно) Плюс -купите у меня)
 21. а как подашь? Карты пациента нет. Те разы когда возила животных к врачам я пребывала в состоянии офигения, и мне важно чтобы спасли. И только с глазиком все было относительно уравновешенно. Я взяла кошку с улицы, она моя, и ее здоровье и жизнь в моих руках. Глаз ее беспокоил , она часто терла лапкой, я пошла к врачу. Слова врача не доказательство. Ничем не подтверждено. Для себя вынесла вывод что это в это место я не повезу ни своих, ни бездомных.
 22. В погоне за счастьем- шедевральный фильм
 23. особенно блондинистая
 24. Нелегкая женская доля...
 1. Загрузить ещё